На сьогоднішній день партнерські програми являють собою один з найбільш прибуткових методів заробітку в мережі. Є безліч людей, які знають, як заробити на партнерках, та отримують непоганий прибуток.

І що найцікавіше, такий бізнес можна вести, навіть без власного сайту! Безумовно, його наявність значно розширює можливості користувача, але сьогодні цілком реально впоратися і без нього.

Як функціонують партнерські програми?

Принцип роботи партнерки гранично простий. Приміром, є сайт, що продає книги, укладаючи угоду з власником якого ви зобов’язуєтеся залучати покупців в обмін на відсоток від прибутку від зроблених ними покупок. Ваш прибуток буде залежати від активності вами залучених покупців.

Вони в свою чергу, можливо, порекомендують продукт іншим, що дозволить вам отримати невеликий відсоток з їх продажу. Трохи нагадує мережевий маркетинг, але це дозволяє заробляти, значить, має право на існування.

Заробіток на партнерських програмах: міфи і реальність

Досить часто зустрічається думка, що заробити гроші на партнерських програмах не реально! Багато хто або не вірять, що метод може приносити прибуток, або, спробувавши і не отримавши результат, незабаром кидають почату справу на півдорозі.

Більшість людей просто не знають, як заробити на партнерських програмах, тому їм потрібен хороший путівник у світі інтернет-бізнесу.

Дійсно, даний вид заробітку має свої нюанси. Але бажаний результат буде, потрібно тільки витратити час (як якщо б ви щодня ходили на роботу в офіс) свій час, причому не даремно, а з користю для справи і тоді ви отримаєте позитивний результат у вигляді прибутку.

Практика показує, що саме участь у партнерських програмах може приносити хороший дохід буквально в перші дні роботи!

Як можна заробити на партнерських програмах і що для цього потрібно зробити?

Умови роботи на різних партнерках відрізняються, але схема приблизно однакова:

 • Реєстрація в зацікавила вас партнерці;
 • Закріплення за вами банера або спеціальної (реферального посилання;
 • Розміщення посилання/банера скрізь, де тільки можливо, щоб залучити людей. При наявності сайту (або домашньої сторінки) можна помістити рекламний банер, а також написати невелику статтю, використовуючи основні теги, які дозволять вашому сайту вийти на досить позиції у видачі пошукових систем;
 • Люди, які зацікавилися пропозицією, здійснюють перехід з вашої особистої реферальним посиланням, купують товар або замовляють послугу, за це партнерка виплачує певний відсоток, обумовлений раніше;
 • Покупці теж можуть почати заробляти за цією програмою. Для цього їм потрібно пройти реєстрацію в партнерці, потрапивши на сайт по вашому реф-посиланню. Доходи від їх продажу також будуть приносити вам прибуток. Однак не у всіх партнерських програмах є дворівнева система рефералів, що дозволяє мати пасивний дохід.

Види партнерських програм

 • Партнерки з відсотком за продажу;

  Цей приклад ми вже розглянули вище. Даний метод використовують, як правило, інтернет-магазини. Ви отримуєте комісійні за залученого клієнта, який купив товар по реферального посиланням;

 • Партнерки з оплатою за вчинене клієнтом дію;

  Під дією розуміється якесь умова (оформлення кредиту, проходження реєстрації, підписка на розсилку, проходження тесту), яке виконує залучений людина, і за це вам нараховують комісійні;

 • Партнерські програми, за участь у яких оплата нараховується за кліки або покази;

  В даному випадку ваш прибуток буде залежати від показів або переходів по оголошеннях.

 • Партнерки з комісійними за відправлені з мобільного телефону СМС;

  Якщо людина, який перейшов на сайт по вашій реферального посиланням, для отримання необхідної інформації або з метою оплати товару відправляє СМС, за це ви отримуєте комісійні. Важливо: Ви зможете отримувати заробіток на партнерських програмах тільки рекламуючи чужий товар!

 • Завантаження файлів – це теж партнерська програма, і прибуток нараховується за скачування файлів.

Наприклад, ви здійснюєте завантаження свого файлу на файлообмінник LetitBit і за його завантаження відвідувачем ви отримаєте свої 10 центів, наприклад. Можна поширювати інформацію про файл і можливості його завантажити за певною посиланням.

Дуже зручно, якщо у вас є тематичний сайт, що став вельми популярним серед користувачів. Можна писати пости і вставляти в текст посилання для зручності переходів.

ZipPro. Будь-які цікаві файли (відео, фото, книги і т. д.) здатні зацікавити аудиторію, дозволять заробляти досить солідні суми. Спочатку потрібно зареєструватися на сайті ZipPro, скачати софт для файлів і створити архів. Далі потрібно розрекламувати його в інтернеті.

Користувачі будуть завантажувати файл, щоб відкрити його і отримати повний доступ буде потрібно надіслати СМС-повідомлення, вартість якого ви встановлюєте самі (в діапазоні від 30 до 300 рублів). При цьому велика частина прибутку – не менше 80% доходу дістанеться саме Вам.

Заробіток на партнерських програмах – чи реально це?

Приклади реально працюючих партнерських програм

 • Партнерська програма Євгена Попова: навчальні відеокурси на DVD, теми різні, дохід від 30% з одного продажу. Партнерам надається велика кількість матеріалів для реклами (ротатори, статті, банери);
 • Партнерка видавництва INFO-DVD представляє широкий перелік : навчальних відеокурсів на DVD, дохід від 25% з одного продажу. Партнерам надається велика кількість готових рекламних матеріалів для реклами (ротатори, статті, банери);
 • Партнерська програма Зінаїди Лук’янової: навчальні відеокурси по Photoshop, дохід від 30% з однією продажу;
  Заробіток на партнерських програмах – чи реально це?
 • Миксмаркет – це масштабна партнерська система: оплата за дії клієнта (реєстрації, продажу). Тут можна вибрати будь-який з доступних варіантів отримання прибутку і тип продукту, від автомобілів і книг на DVD до кредитів та подарунків;
 • Партнерка для тематичних сайтів про ремонті і будівництві, наприклад, відеокурс під назвою «Сам собі будівельник».

Заробіток на партнерських програмах – чи реально це?

Важливо розуміти, що партнерські програми для заробітку досить актуальні і приносять їх власникам гарний прибуток. Однак і ви зможете добре заробляти, забезпечуючи пошук клієнтів сидячи за комп’ютером.

Щодня партнерських програм в мережі стає все більше, і при цьому вони дозволяють заробити як новачкам, так і професіоналам.

З упевненістю можна сказати, що кожен може знайти підходящу партнерку і отримувати непоганий заробіток.

Удачі Вам!