Joomla не без підстави вважається однією з найбільш популярних CMS (систем управління контентом). Шаблони, розроблені для даної системи, заслужено затребувані серед веб-майстрів.

Особливість шаблонів Joomla полягає в тому, що вони максимально підготовлені і абсолютно адаптовані для того, щоб встановлювати їх можна було без яких-небудь труднощів.

Установка шаблону joomla – процедура досить проста і тому її зможуть освоїти всі, хто створює власні сайти.

Завдяки широкому асортименту існуючих шаблонів, можна однаково оперативно конструювати складні корпоративні сайти або простенькі сторінки-візитки.

Шаблони відповідають за зовнішнє оформлення контенту сайту і його висновок. Розробники передбачили два види шаблонів. Перші призначені для керування з допомогою адміністраторської панелі, а другі виконують аналогічну функцію тільки для користувача частини.

Безкоштовні шаблони можна знайти на спеціалізованих сайтах. Завантажити дуже просто — достатньо клікнути по посиланню і файл інсталяційного пакету збережеться на жорсткий диск вашого комп’ютера.

Далі починається найцікавіше — як встановити шаблон joomla 3.

Установка шаблону joomla 3

Після того, як сама система Joomla завантажена на віддалений або локальний сервер, можна переходити до наступного етапу. Це дуже важливо, тому слід приділити особливу увагу правильності процесу. Взагалі існує два способи встановити шаблон системи Joomla.

Перший — з використанням стандартного системного установника через меню «Менеджер розширень» -> «Установка». Другий — це вручну скопіювати файли шаблону у відповідну папку.

Розглянемо перший спосіб більш докладно

Треба увійти в адміністративну частину сайту і відкрити сторінку менеджера розширень через пункт меню «Розширення».

На сторінці можна встановлювати все: плагіни, мовні пакети, модулі, шаблони і, звичайно, компоненти. Якщо була активована опція під назвою «Встановити з JED», то залишиться три-чотири опції:

Як встановити шаблон joomla 3 оперативно і без проблем

Отже, як видно з наведеного вище скріншота можна вибрати файл завантаженого пакета з вашого комп’ютера або встановити його з каталогу. Для цього потрібно ввести шлях до директорії, яка його містить.

Після успішного завантаження пакетного файлу відбувається процес установки. Якщо все пройде добре — ви отримаєте повідомлення про це.

Перевірка

Щоб упевнитися в тому, що все пройшло так, як треба, достатньо перейти у вкладку менеджера шаблонів. Новий шаблон повинен з’явитися в списку. Тепер можна призначати його за замовчуванням.

Замість висновку

Нескладно переконатися в простоті і всі переваги CMS Joomla. CMS Joomla шаблони joomla це:

  • сучасні методи управління контентом на сайті;
  • дружній інтерфейс;
  • зручність налаштування.

Удачі Вам!