Більшість людей наполегливо працюють 11 місяців в році, щоб під час відпустки викупити гарячі тури і відпочити тиждень на якихось далеких островах. Туристичний бізнес побудований на взаємодії з клієнтами, які не дуже-то шкодують гроші на свої розваги і переслідують лише одну мету – розслабитися:

Звичайно, якщо ви хочете увійти в туристичний бізнес, то можна відкрити своє агентство, проте в наш час ця ніша вже заповнена великими гравцями, які ні за що не віддадуть завойовані позиції.

Саме тому, якщо у вас немає величезних фінансових можливостей, то туристична партнерка – це спосіб отримати свою частку від такого привабливого бізнесу. Саме про таких партнерських програмах і піде мова у даній статті.

Базові відомості

Для початку слід визначитися з тим, що необхідно для участі в партнерській програмі туристичної компанії. В першу чергу у вас повинен бути відвідуваний сайт, тематика якого зможе ув’язатися з туристичною. Зовсім не обов’язково бути власником інформаційного ресурсу про подорожі, ви можете, приміром, мати інтернет-магазином, які продають спорядження для альпіністів або аквалангістів (в будь-якому випадку, вирішувати модераторам обраної вами партнерки).

Партнерські програми туристичних компаній у своїх правилах також визначають мінімальне добове кількість унікальних відвідувачів вашого сайту. Цей показник у всіх різний, але якщо на ваш сайт заходить менше 300 осіб на добу, то поки що необхідно забути про туристичному бізнесі, а подумати про те, як збільшити відвідуваність.

Також не слід забувати про норми чинного в країні законодавства, адже за їх дотриманням модератори партнерок стежать особливо пильно.

Якщо ж ваш сайт відповідає всім вимогам, то туристичні партнерські програми пропонують наступні способи заробітку:

 • Посилання на сайт туристичні агентства. На сторінках свого ресурсу ви можете розмістити рекламні банери, клікаючи по яких, відвідувач буде потрапляти безпосередньо на сайт фірми;
 • Розміщення форм пошуку. Користувачі зможуть вибирати туристичний маршрут безпосередньо на вашому сайті (таким чином працює відома партнерська програма Aviasales);
 • Відсоток від доходу рефералів. У деяких партнерських програмах працює реферальна система: ви приводите нових людей (які реєструються як ваші партнери) і отримуєте невеликий відсоток з доходу.

Плюси і мінуси партнерок туристичних компаній

Перерахуємо деякі позитивні сторони роботи з туристичними партнерками:

 • Пасивний дохід. Якщо вас прийняли в партнерську програму, то вам не потрібно робити нічого крім того, що ви робили раніше (як і раніше, продовжувати збільшувати відвідуваність свого інформаційного ресурсу).
 • Контекстне відповідність. Якщо ваш сайт про подорожі, то форма пошуку путівок та авіаквитків не буде виглядати в очах відвідувачів нав’язливою рекламою, а, навпаки, доповнить сайт.
 • Робота з процвітаючим бізнесом. Номери у готелях та авіаквитки відгукуються на валютні коливання закономірним подорожчанням, а ви отримуєте фіксований відсоток від цієї суми. Заможні люди не готові відмовлятися від дорогого відпочинку, навіть якщо він ще більше виріс в ціні.

Проте існують і деякі неприємні моменти:

 • Сезонний дохід. Звичайно, не всі їздять в Єгипет взимку, а у Франції влітку. Тим не менш, туризм не залишається однаково популярним круглий рік, тому на стабільні грошові надходження розраховувати не доводиться;
 • Висока конкуренція. Якщо ви вирішили брати участь у туристичній партнерці, то повинні з самого початку готувати до цього свій сайт, оптимізуючи його контент для пошукових систем. Багато хто вже давним-давно зрозуміли перспективність туристичного бізнесу, тому вийти на перші позиції пошукової видачі буде вкрай непросто:

Туристична партнерка: кожна подорож приносить прибуток

Популярні партнерки

Розглянемо далі деякі популярні туристичні партнерки:

 • TravelPayouts. Дана партнерська програма приймає сайти туристичної тематики. Учасники отримують від 50 до 70% доходу системи з кожного квитка або номера в готелі:

Туристична партнерка: кожна подорож приносить прибуток

Мінімальна виплата – 500 рублів практично будь-яким зручним для вас способом.

 • Grand Travel Group. Партнерська програма даної туристичної компанії виплачує своїм учасникам відсотки від проданих путівок (якщо клієнт перейшов по посиланню учасника партнерки):

Туристична партнерка: кожна подорож приносить прибуток

Тематика сайтів-учасників повинна бути туристична. Мінімальна виплата – 100 рублів на гаманець WebMoney або банківським переказом.

 • Aviasales. Даний сервіс пошуку квитків пропонує привабливу партнерську програму. Тематика сайтів-учасників, в принципі, не обмежується, головне – дотримання норм законодавства:

Туристична партнерка: кожна подорож приносить прибуток

Партнерка AviaSales виплачує гроші за пошук квитків в системі, здійснений після переходу з вашої рекламної посиланням. Мінімальна виплата – 500 рублів на гаманець WebMoney або Яндекс.Гроші.

Таким чином, туристичні партнерки підходять для тих, хто має відвідуваний сайт і хоче отримувати пасивний дохід. Проте слід розуміти, що якщо ви новачок в інтернет-бізнесі, то для розкрутки інформаційного ресурсу туристичної тематики можуть знадобитися значні витрати (як часові, так і грошові).