У цій статті я розповім про своїх головних 12 радах, якими я користуюся для створення ефективного оголошення Google AdWords. Я тестував Google PPC-систему, поки не досяг найкращих результатів. Ці поради допоможуть вам створити оголошення з високим CTR при найменших витратах.

1. Вибирайте правильну аудиторію

Для отримання правильного націлювання, виберіть мову та країни, на що ви орієнтуєтеся. Наприклад, я відкинув усі країни, в яких англійською мовою не говорить більшість населення.

2. Ретельно відбирайте ключові слова

Використовувати квадратні дужки навколо ключових слів «[…]». Наприклад: [google], [google adwords]. Ваша реклама буде показана тільки у випадку, якщо пошуковий запит в точності співпадає з ключовою фразою, яку ви вказали в дужках. Оголошення не буде показано для пошуку за іншими ключовими словами. У нашому прикладі це не трапиться для таких слів, як «google search» або «google news».

3. Тестуйте численні оголошення одночасно

Завжди тестуйте 2 (і більше) оголошень одночасно. Продовжуйте цей процес до тих пір, поки не досягнете максимально можливого CTR.

4. Відстежуйте повернення вкладень по кожному рекламному оголошенню

Google відстежує коефіцієнт відгуку кожного рекламного оголошення. Але він не відслідковує коефіцієнт конверсії.

Для стеження за коефіцієнтом конверсії оголошення використовуйте в кожному з них спеціальні відстежують посилання. Наприклад, можна до кожного оголошення прикріпити партнерську посилання. Переконайтеся, що кожне оголошення окупає вкладення.

5. Вмикайте цільові ключові слова у оголошення

Вмикайте цільові ключові слова, назва або опис оголошення. Google виділить шукані слова в оголошенні жирним шрифтом. Коли люди дивляться результати пошуку, вони шукають ключові слова, які ввели. Знайдені ключові слова виділяються жирним шрифтом, що, безумовно, допомагає привернути увагу користувача. З цієї ж причини, рекламні оголошення з заданими словами спрацьовують краще, ніж без них.

6. Продавайте вигоду

Виділіть у ваших рекламних оголошеннях одну або кілька вигод, які отримає користувач. Наприклад, «заробити більше грошей», «як залишатися молодим», «скиньте зайву вагу», «стати здоровішими», «живіть радісніше» і т. д.

7. Включайте оголошення слова, що притягають увагу

Почніть ваш заголовок зі слова, що притягає увагу. Наприклад, «Безкоштовно», «Новинка», «Розпродаж» і т. д. Але при цьому тримайте в рамках редакторських рекомендацій Google-а (google’s editorial guidelines).

8. Використовуйте слова, що викликають емоції і ентузіазм

Використовуйте сильні слова або спонукають до дії фрази, які викликають емоції, ентузіазм і відповідь. Ось деякі приклади сильних слів: безкоштовний, дешевий, розпродаж, спеціальні пропозиції, короткочасне пропозицію, прийоми, Ви, поради, поліпшите, відкрийте (відкрийте для себе…), дізнайтеся, нарешті, безкоштовна доставка і т. п. Ось кілька прикладів спонукають до дії фраз:

* Купуйте сьогодні — заощаджуйте 50%
* Скачайте безкоштовний тріал (пробну версію прямо зараз
* Розпродаж закінчується завтра

Використовуйте тільки фрази, характерні для вашого бізнесу, інакше Google може не прийняти оголошення.

9. Продавайте УТП (Унікальна Торгова Пропозиція)

Що робить ваш продукт або послугу краще, або відмінної від конкурентів? Підкресліть це все у рекламному тексті. Наприклад, одним з перших підзаголовків Amazon.com була фраза «Найбільший книжковий магазин на Землі». Це потужне УТП!

10. Вставляйте посилання на релевантні вхідні сторінки

Якщо ви рекламує специфічний продукт або сервіс, то створіть спеціальну сторінку для оголошення. Щоб перетворити відвідувача в покупця, включайте в релевантну сторінку і корисну інформацію. Як правило, добре спроектована вхідна сторінка майже напевно сконвертирует більше відвідувачів, ніж якщо б ви просто відіслали відвідувача на головну сторінку сайту.

11. Виключіть загальні слова з оголошення

Виключіть загальні слова з оголошення, такі як «в, на, це для» і ін. Видаліть кожне слово, яке не обов’язково має бути оголошення. Ведіть рахунок словами.

12. Отпугивайте мисливців за халявою

Отпугивайте мисливців за халявою, включивши в кінці рекламного тексту ціну на ваш продукт або сервіс. Це покращить загальний коефіцієнт конверсії і знизить середню ціну за залученого покупця. Це також зменшить CTR оголошення, але так і повинно бути. Зрештою, вашою метою є залучення всіх підряд, а тільки потенційних покупців. А в більшості випадків халявщики ніколи не стануть платоспроможними покупцями.

Висновок

Пам’ятайте, що реклама це нескінченна низка експериментів. Завжди перевіряйте ваші рекламні тексти. Не припиняйте експериментувати з різними ключовими словами і текстами, щоб збільшити коефіцієнт конверсії і знизити вартість залученого покупця.

Реклама в системі Google AdWords Select працює. Не обов’язково, що вона принесе стільки ж відвідувачів, як і Overture, але і вартість відгуку може бути значно менше.