Заробіток виробників мобільних телефонів вже давним-давно не залежить від якості зв’язку. Гаджети оснащуються все новими і новими функціями, що мають мало спільного з комунікацією. Проте в даній статті ми торкнемося функції, яка з’явилася вже дуже давно – смс-повідомлення:

Звичайно, листуватися можна і з людьми, але сьогодні текстові послання, в основному, адресуються роботам і служать для підтвердження якої-небудь дії користувача. Це використовують багато платіжні системи (солідні і не дуже), а також смс-платники зі своїми партнерськими програмами в інтернеті. Саме про заробіток на смс-партнерках і піде мова в даній статті.

Основні відомості

Напевно, кожному користувачеві інтернету доводилося стикатися з таким явищем, коли після проходження цікавого тесту на якому-небудь сайті, замість результату з’явиться вікно з заявою «вранці гроші, ввечері аналіз відповідей».

Багато користувачів подібних інформаційних ресурсів похитають головою, шкодуючи про даремно витрачений час і підуть, але частина аудиторії все ж викладе 20-30 рублів. Деякі смс-партнерки можуть запропонувати вам здійснювати перенаправлення трафіку на подібні сайти.

Наведений у попередньому абзаці прийом застосовують сайти-платники, які спеціалізуються саме на те, щоб схилити людину до оплати за допомогою смс якої-небудь послуги (існуючої чи ні). Це може бути пропозиція з сексуальним підтекстом (зняти одяг з намальованою дівчата), отримання відповідей на пройдений тест, одержання доступу до «закритого» архіву яких-небудь даних та інше. Як видно, послуги досить сумнівні, проте все, що знаходиться в рамках закону і приносить прибуток, цілком має право на існування.

Партнерки смс-платників пропонують різні варіанти співпраці, однак фундаментальним принципом завжди залишається перенаправлення трафіку з вашого сайту (або сторінки в соціальній мережі) платник. Оплата може проводитися як за перехід по партнерському посиланню, так і за досконалу користувачем оплату.

Крім оплати послуг за допомогою смс-повідомлення, ще один спосіб, який пропонують партнерки – смс-підписки. Якщо користувач оформляє передплату, то все, що йому необхідно буде зробити в наступний раз – це ввести свій номер телефону, що, погодьтеся, швидше, ніж друкувати текстове повідомлення.

Переваги і недоліки

Як і будь-джерело доходу, смс-партнерка має свої позитивні і негативні сторони. Для початку, розглянемо плюси.

  • Постійний інтерес. Незважаючи на те, що значна частина платників спеціалізується на, відверто кажучи, не найбільш життєво необхідних послугах, багато хто (особливо початківці) користувачі інтернету відправляють смс-повідомлення, щоб розблокувати архів або «врятувати» свій комп’ютер;
  • Великий вибір. Якщо ввести в будь-якій пошуковій системі запит «партнерки за смс», то результатів буде безліч. Така ситуація виникає через велику кількість послуг, які можна оплатити за допомогою смс;
  • Відсутність необхідності створювати сайт. Смс-партнерки без сайту мають на увазі наявність у вас розкрученого облікового запису або групи в соціальній мережі. Все що вам необхідно далі – це знайти спосіб перенаправляти відвідувачів на платник.

Тепер перейдемо до недоліків, якими володіють партнерські смс-програми.

  • Частий обман. На жаль, розглянуті партнерські програми часто недобросовісно обходяться зі своїми учасниками. Виявити шахраїв можна уважно вивчивши відгуки про партнерській програмі на різних форумах. Також при виборі партнерки рекомендується звертати увагу на мінімальну суму виведення зароблених грошових коштів;
  • Незаконна діяльність. Багато платники пропонують користувачам порнографічний контент. Ні для кого не секрет, що подібна діяльність знаходиться на межі дозволеного;
  • Невеликий дохід. Власникам серйозних сайтів навряд чи підійдуть розглянуті партнерські програми. Якщо у вашого інформаційного ресурсу більше 3000 унікальних відвідувачів в день, слід звернути увагу на інші способи монетизації.

Огляд смс-партнерок

Нижче розглянемо кращі смс-партнерки (з точки зору користувачів всесвітньої павутини):

  • Jettys. Ця партнерка не спеціалізується на якомусь конкретному виді платників:

Заробіток на смс-партнерках як спосіб монетизації сайту

Тематика найрізноманітніша. Кошти нараховують як за оплату з допомогою смс, так і за підписку. Мінімальна сума виводу – 1 долар;

  • MaxConvert. В цій партнерській програмі пропонуються платники кінематографічної тематики:

Заробіток на смс-партнерках як спосіб монетизації сайту

Тут діє система нарахувань, при якій власник сайту отримує 75% від оплати користувача. Мінімальна сума виводу – 100 рублів, є реферальная програма;

  • VivaPays. Смс-партнерка надає великий набір інструментів для вебмайстрів:

Заробіток на смс-партнерках як спосіб монетизації сайту

Також є мобільний додаток з докладною статистикою. Виплати проводяться кожен день, мінімальна сума виводу – 20 рублів.

Таким чином, смс-партнерки найбільш підходять для власників невеликих сайтів розважальної тематики. Якщо ви хочете дізнатися, як заробити на смс-партнерках, вам необхідно в першу чергу вивчити умови конкретної смс-партнерки і перевірити, чи не порушує платник, на який ви направляєте трафік, норми чинного законодавства.

Пам’ятайте, що користувачі сприймають всі посилання на вашому сайті як частина інформаційного ресурсу. Тому якщо ви зловживаєте лінками на неякісні, дратівливі сайти, то ризикуєте відлякати значну частину своєї аудиторії.