Щоб жити – людям потрібна їжа, а щоб їсти – необхідно працювати. На сьогоднішній день, перед нами немислиму кількість варіантів працевлаштування. Один хоче бути космонавтом, а інший — водити трамвай. Деякі схильні до не дуже рухомий діяльності в комфортних умовах, і тоді – робота в інтернеті буде підходящим варіантом.

Всесвітня павутина пропонує безліч вакансій, залежно від якостей і кваліфікації претендента. У деяких вже є досвід роботи оффлайн, і якщо спеціальність задовольняє потребам інтернет бізнесу, то високооплачувана посада цілком реальна.

Однак багато є новачками, і при цьому хочуть почати отримувати гроші якомога швидше. У такому разі заробіток на капчі – ідеальний варіант, так як відразу приносить прибуток і не вимагає яких-небудь навичок, а тільки лише уваги і терпіння.

Що треба знати про капчі

Реєструючись на сайтах, підтверджуючи скачування файлу або просто спілкуючись з другом у чаті, кожен міг спостерігати таке віконце:

Це, так звана, капча, яка покликана визначити: ви людина або машина. Для нас символи зрозумілі, але комп’ютер діє за чітким алгоритмом, і розпізнавання капчі, яка постійно змінює свою форму і видимість – вкрай складне завдання.

Щоб вивести сайт на перші позиції в результатах пошуку – потрібно набрати чималу посилальну масу. Для цього оптимізатори повинні забезпечити величезну кількість посилань з різних каталогів, форумів та інших сайтів. Вручну таке зробити можна, але тільки один раз і нікому не розповідати.

На практиці використовуються спеціальні програми, які проведуть реєстрацію і розміщення посилань автоматично. Однак, на самих форумах і в каталогах не в захваті від ідеї напливу неіснуючих користувачів. Тому, на подібних ресурсах дуже часто пропонується перевірочний вводити символи з картинки.

Таку процедуру потрібно якось обійти, і для цього призначені спеціалізовані сервіси, на які програма-робот перенаправляє картинку з символами.

Щоб підтвердити непричетність до справи роботів – потрібна людина, яка буде здійснювати введення капчі за гроші, обумовлені в умовах сервісу. У процесі роботи, як правило, доводиться розпізнавати цифри, іноді літери. Нові зображення з’являються постійно, і можна зупинитися у будь-який момент.

Поради по розпізнаванню

У тому, щоб дізнаватися символи на картинках і вводити їх, немає нічого складного, але якщо ви вирішили освоїти заробіток на введення капчі, то деякі прості рекомендації не будуть зайвими.

 • Швидкість – найголовніше. Так як робота проста, то швидкість її виконання – головний фактор, який впливає на зарплату. Навчайтеся швидкого друку, благо, інструкцій по ній величезну кількість;
 • Довго Не замислюйтесь. Перша думка – сама здорова: інтерпретуйте символ так, як вам спершу здалося, адже хвилинне зволікання призведе до збитків, а одна помилка ні на що не вплине;
 • Працюйте в невеликій конкуренції. Як правило, спеціалізуються на капчі сайти відображають кількість працівників, які знаходяться онлайн. Чим меншою ви будете компанії, тим дорожче буде коштувати ваша праця. Тому, ранковий час – найкращий для роботи.

Чи варто намагатися?

Визначившись з можливістю працювати на благо роботів-реєстраторів, слід подумати про доцільність такого виду діяльності. Тому, необхідно визначити основні переваги та недоліки даної роботи. До позитивних сторін можна віднести:

 • Невигадливість роботи, а отже – можливість трудитися для кожного, хто цього дійсно захоче;
 • Гнучкий графік. Людина може в будь-який час перерватися на який завгодно термін;
 • Незалежність від роботодавця. Якщо де-то відкриється сервіс, на якому платять більше – нічого не завадить перейти туди.

Думаючи про недоліки, які слід враховувати:

 • Невелику оплату. Заробити на введення капчі можна ціле стан, але для цього потрібно дуже довго жити (тобто, розпізнавати символи). Середня вартість введення капчі – від однієї до п’яти копійок. За особливо заплутані картинки можна отримати 10-15 копійок, але це рідкісна удача. Якщо припустити, що швидкість вашої роботи досить непогана, то можна досягти результату в 30 рублів за годину, що все одно дуже небагато.
 • Відсутність можливості творчого підходу. Робота одноманітна і нецікава, що б там не говорили.

Де і як почати працювати

Багато хто, спробувавши вводити тонни символів, втомлюються і починають подумувати про альтернативу. Наприклад, прекрасною ідеєю було б знайти спосіб заробляти на капчі автоматом, тобто, доручивши свою справу роботу.

Програми, що здійснюють автоматичне розпізнавання, безумовно, існують, але вони справляються далеко не з усіма випадками і аж ніяк не безкоштовні.

Адже, якщо б подібні програми були якісними і підходили на всі випадки життя – сервісів по розпізнаванню не існувало б. А сайтів, що дозволяють заробити в інтернеті на капчі досить багато. Нижче представлені деякі з них, а також описано їх характерні особливості.

 • Rucaptcha.com. Має зручний інтерфейс, роботу можна почати відразу;
 • Kolotibablo.com. Перед початком роботи необхідно обов’язково вказати номер свого гаманця в системі WebMoney;
 • Antigate.com. Можна заробити на капчі 1 цент за кожне розшифроване зображення, однак картинки з’являються з інтервалом в 5-10 секунд, тому про високі доходи мови не йде.

Спробуємо отримати перші гроші за допомогою сервісу Rucaptcha.com. Для початку, зареєструємось:

Заробіток на капчі: немає нічого простіше

Після чого, нас цікавить ця кнопка:

Заробіток на капчі: немає нічого простіше

Натискаємо «Старт» і приступаємо до справи:

Заробіток на капчі: немає нічого простіше

Не самий великий заробіток за хвилину, але який є:

Заробіток на капчі: немає нічого простіше

Таким чином, розпізнавання символів з зображень є одним з найдоступніших видів заробітку в інтернеті. На капчі не можна сколотити величезний дохід, але заробити невеликі гроші – цілком реально. Щоб працювати ефективно – слід розвинути швидкість друку і мислення.

Кожна праця почесна, і розпізнавати капчу – не найгірший варіант для початку кар’єри на просторах всесвітньої павутини.