Файлообмінник — сервіс, який надає користувачам місце для зберігання файлів і цілодобовий доступ до них здійснюється по HTTP або FTP протоколу. Подібні ресурси дозволяють просто та зручно здійснювати обмін даними між людьми з різних міст і країн.

Для того щоб скористатися послугами файлообмінника, вам необхідно на спеціальній сторінці завантажити файли, користуючись підказками сайту, після чого сервіс надасть вам посилання на скачування, яку можна розмістити на вашому сайті, блозі, сторінці в соціальній мережі або надіслати електронною поштою.

Навіщо потрібні файлообмінники?

Використання файлообмінних сервісів має безліч переваг.

Ось тільки деякі з них:

 • Економія дискового простору. Незважаючи на те, що ємність випускаються носіїв інформації безперервно збільшується, багато вільного простору не буває;
 • Повна незалежність від носія інформації, оскільки доступ до зберігаються на файлообміннику файлів можливий в будь-який час і з будь-якої точки земної кулі при наявності підключення до інтернету;
 • Зручність у поширенні інформації і наявність на файлових хостингах партнерської програми. Якщо завантажена вами інформація цікава людям і користується певною популярністю, за його зберігання і завантаження можна отримати певну винагороду.

Однак у використанні файлообмінників є і деякі мінуси:

 • Обмеження на термін зберігання файлу, які застосовуються більшістю файлообмінників. Якщо він не був викачаний хоча б одним користувачем протягом 2-3 місяців, проводиться автоматичне видалення;
 • Невелика швидкість завантаження файлів на сервіс і назад;
 • Обмеженість дискового простору для зберігання файлів. Більшістю файлообмінників виділяється в середньому від 5 до 20 гігабайт вільного простору на сервері.

Як заробити на файлообмінниках?

Отримання прибутку самими файлообмінниками відбувається двома способами. Перший — показ реклами. Перед початком скачування користувач, який не має преміум аккаунта, проглядає певний рекламний ролик. Другий спосіб — продаж тих самих преміум акаунтів.

Але як заробити на файлообмінниках звичайним користувачам? У першу чергу вам необхідно знайти такий файл, який буде користуватися популярністю.

Чим більше у нього буде завантажень, тим більше грошей ви одержите. Формат файлу може бути будь-яким, від популярних пісень і відеороликів до ігор і програм. Важливо першим викласти актуальний на даний момент файл, не втративши так звану «хвилю скачувань».

У всіх сервісів розмір оплати різний, проте в середньому він становить від 5$ до 20$ за тисячу унікальних скачувань.

В загальних рисах схема, що дозволяє заробити на файлообмінниках, виглядає наступним чином:

 • Пошук актуального файлу у різноманітних джерелах та його затвердження на роль розміщуваного;
 • Написання цікавого і докладного опису до файлу;
 • Реєстрація на файлообмінниках. Найкраще зареєструватися одразу в декількох сервісах, оскільки деякі сайти вимагають наявність дзеркал при розміщенні новини;
 • Реєстрація в сервісах, що дозволяють розміщувати зображення (наприклад, Радикал, Imageshack та інші);
 • Завантаження файлу на файлообмінник;
 • Розміщення посилань на завантажений файл на різних сайтах.

Фінальний пункт — найважливіша частина процесу, без виконання якої заробіток на файлообмінниках буде неможливий, оскільки важливий не сам факт розміщення посилання, а кількість переходів по ній.

Краще всього розміщувати матеріали з посиланням на файл на максимально популярних сайтах. Однак, як правило, чим популярніший сайт, тим вище його вимоги до оформлення та змісту таких матеріалів. Оформлення повинне бути грамотним і красивим, щоб людина, побачивши їх, захотів завантажити файл.

Перед тим, як додати на сайт новину чи інший матеріал про розміщеному на файлообміннику файлі, обов’язково ознайомтеся з правилами додавання, інакше його просто можуть не опублікувати.

Найбільш популярні файлообмінники і умови заробітку на них:

DepositFiles

Один з найпопулярніших файлообмінників в інтернеті. Оскільки більшість користувачів звикли качати цікаві файли саме з нього, вам варто звернути на це особливу увагу сервіс

При реєстрації на сайті вам нараховується бонусна сума 5$. Заробіток нараховується за 1000 скачувань та безпосередньо залежить від розміру файлу. Мінімальний розмір завантажуваного файлу становить 1 мегабайтів.

Крім звичайної завантаження можна використовувати протокол FTP і закачування файлів, які знаходяться на Hotfile, Megaupload і Rapidshare (при наявності преміум аккаунта).

Головною перевагою використання DepositFiles полягає в тому, що тариф, згідно з яким виплачується винагорода за скачування ваших файлів, змінюється в залежності від кількості осіб, які скачали файл. При досягненні певних показників, файлообмінник вам буде виплачувати 10$, 15$, 20$ і навіть 30$ за 1000 скачувань.

Оплата за 1000 скачувань Розмір файлу
10$ 250 — 2000 мегабайт
8$ 100 — 249 мегабайт
6$ 50 — 99 мегабайт
5$ 10 — 49 мегабайт
3$ 5 — 9 мегабайт
2$ 1 — 4 мегабайта

Мінімальний поріг для виведення коштів на гаманець PayPal або WebMoney становить 10$, а при накопиченні більше 40$ висновок винагороди здійснюється автоматично:

Letitbit

Дуже популярний файлообмінник. Сторінка скачування гранично продумана і грамотно стимулює користувача придбати преміум аккаунт.

Термін зберігання файлів залежить від їх розміру. Файл, розміром до 50 мегабайт, зберігається 30 днів з моменту останнього завантаження, розміром до 500 мегабайт — 25 днів, а файл до 2500 мегабайт зберігається 10 днів з моменту скачування. Оплата проводиться за 1000 скачувань, а її величина залежить від вашого рейтингу на сайті.

Виплата винагород здійснюється на рахунку в системі PayPal або WebMoney. Майте на увазі, що попередній підрахунок рейтингу відбувається протягом дня, а остаточний — вночі, тому сума, яка була нарахована вдень, може ввечері змінитися.

Рейтинг Оплата за 1000
скачувань
1-10 15$
11-25 12$
26-50 10$
51-100 7,5$
101-250 6$
251-1000 5,5$
від 1000 5$ і менше

На Letitbit є спеціальна партнерська програма: сайт сплачує 25% від доходу залучених веб-майстрів.

У тому випадку, якщо у вас є свій веб-сайт, ви можете взяти участь у програмі стимулювання веб-майстрів: людина, який перейшов на Letitbit з вашого сайту і придбав преміум аккаунт, принесе вам 0.1$ прибутку.

Заробіток на файлообмінниках: міф чи реальність?

Turbobit

Сумарний розмір завантажуваних файлів обмежений 200 мегабайтами для незареєстрованих користувачів, а для тих, хто пройшов реєстрацію — 5 гігабайтами. Кількість і розмір окремих файлів, що завантажуються не обмежений.

Термін зберігання завантаженого файлу складає 30 днів для зареєстрованих користувачів, 7 днів для незареєстрованих відвідувачів та 60 днів для власників преміум аккаунта, який в даній системі іменується не інакше як «турбо-доступ».

Майте на увазі, що з точки зору отримання прибутку на Turbobit платний доступ цікавий тільки збільшеним терміном зберігання файлів, всі інші переваги необхідні для скачування файлів. Мінімальний об’єм завантажуваних файлів становить 1 мегабайтів.

Оплата за 1000
унікальних завантажень
Розмір файлу
15$ 1500 — 5000 мегабайт
12$ 250 — 1500 мегабайт
9$ 100 — 249 мегабайт
7$ 50 — 99 мегабайт
6$ 10 — 49 мегабайт
4$ 5 — 9 мегабайт
3$ 1 — 4 мегабайта

Грошові виплати від Turbobit виробляються тільки на рахунок в системі WebMoney. Термін з моменту подачі заявки на виплату до отримання грошей становить 4-5 робочих днів. Мінімальна сума для виплат — 10$. Чекати, поки набереться 1000 завантажень, немає необхідності, оскільки подати заявку можна відразу ж.

В рамках сервісу Turbobit є дворівнева реферальная система. Прибуток з кожного залученого людини складе 20% від його прибутку і 5% з прибутку людини, якого залучив у систему ваш реферал.

Варто зазначити, що реєстрація вашого аккаунта по реферального посиланням іншого вашого аккаунта суворо заборонено.

Заробіток на файлообмінниках: міф чи реальність?

VIP-File

Даний платний файлообмінник є філією Letitbit і дозволяє заробляти від 65$ 85$ за 1000 унікальних скачувань вашого файлу. Виплати проводяться на рахунок в системі WebMoney кожен понеділок, а мінімальна сума для подачі заявки на виплату становить 5$.

У тому випадку, якщо людина, що завантажив файл, придбав преміум аккаунт, вам нараховується сума від 1 до 10$. Час зберігання файлу на VIP-File становить 30 днів з моменту останнього скачування.

Заробіток на файлообмінниках: міф чи реальність?

Таким чином, заробіток на файлообмінниках залежить тільки від вас і ваших зусиль. При правильному підході він, безсумнівно, може досягати великих розмірів. Почати варто вже зараз. Бажаємо удачі!