Наявність зовнішніх посилань на сайт

Посилання на ваш сайт з інших сайтів відіграють важливу роль у ранжируванні сайтів в результатах пошуку. Чим більше тематичних посилань на ваш сайт, тим вище Яндекс оцінює його. Нетематические посилання Яндекс також зауважує при підрахунку ІЦ (індексу цитування), але надає їм менше значення.

Дуже важливо, при оптимізації сторінок під конкретні ключові запити важливо наявність зовнішніх посилань, в тексті яких є сам запит. Як і Google, Яндекс враховує текст в посиланнях на сайт і надалі піднімає сайт за даним запитом.

Враховує Яндекс мета-теги?

Теоретично — так. Але практика показує, що добре написана сторінка з відносно високим відсотком ключових слів і не містить keywords і description може добре позиціонуватися.

Що значить «добре написана»? При написанні сторінки дивіться на синоніми, ключові слова в посиланнях, розмір сторінки і т. д. Незабудьте подивитися і на конкурентів у першій десятці за запитом. Також, рекомендую визначити КЕІ за даним запитом.

Індексує чи Яндекс теги ALT і коментарі?

Так, індексує. Вписуйте ключові фрази в ALT і згадуйте їх у коментарях. Також, в текстових посиланнях за допомогою «title» робіть спливаючі підказки з підготовленим текстом.

Індексує чи Яндекс сторінки на php?

Так, індексує. Все, де стоїть cgi, php, pl, ? — все добре індексується. Індексуються форуми (на відміну від Ремблер), дошки оголошень, гостьові книги і т. п.

Враховує Яндекс посилання з сайтів на безкоштовному хостингу?

Враховує в тому випадку, якщо сайт на безкоштовному хостингу зареєстрований в каталозі Яндекса. В іншому випадку — ні. Щоб з’ясувати, чи підніме ІЦ сайт на безкоштовному хостингу, потрібно перевірити, чи він знаходиться в каталозі Яндекса.

Як швидко і якісно наростити індекс цитування

Рано чи пізно всі роботи з просування інтернет-проектів впираються в Індекс Цитування. Ось тут і починається важка праця сайт-промоутера. Потрібно знайти сайти, так званих партнерів, які погодяться поставити ваше посилання взамін на їх. Але виявляється, що тільки 2 з п’яти потенційних партнерів згодні на такий обмін (і це ще добре), а інші — ні відповіді, ні привіту. А адже на першій сторінці пошукових систем знаходяться «гіганти», у яких Індекс Цитування перевалює за 3000. Скільки часу знадобиться, щоб досягти їхнього рівня — місяць, рік, а може 2 роки?

Зупиніться! Не варто зусиль!

Є спеціальні служби, які дозволять знизити час і зусилля на підвищення Індексу Цитування. Дуже хороший сервіс є на сайті http://www.webmasteram.ru, де можна дати заявку на обмін посиланнями. Цей сервіс добре зарекомендував себе як необхідний ресурс для вебмайстрів (це видно за адресою).

Але є більш ефективний сервіс — SNIPER.ITPLATFORM
(http://sniper.itplatform.ru).

Достатньо зареєструвати свій інтернет-проект і встановити спеціальну сторінку. Решта — робиться автоматично. Якісним розподілом посилань займається команда сервісу SNIPER.ITPLATFORM. Їх завдання — відслідковувати працездатність зареєстрованих сайтів, розподіл посилань по категоріях і залучення нових учасників. Іншими словами, підйом Індексу Цитування — це їх робота, а ваша це зробити все необхідне, щоб ваш сайт був в робочому стані, і видавав відвідувачам цінну інформацію. Більш докладно про це сервісі можна дізнатися за адресою http://sniper.itplatform.ru.

Як пошукові системи знаходять сторінки сайту?

Пошукова система може дізнатися про сайті двома способами.
Ми самі повідомимо їй про сайті через форму додавання

За допомогою форми можна додати новий сайт, перереєструвати в разі зникнення з бази (таке трапляється) існуючий. Але в дійсності, присутність сайту в пошуковому індексі не означає, що він отримає хоч якийсь приплив відвідувачів. Поставлена задача при додаванні сайту в пошукову систему полягає в отриманні пошукового трафіку, досяжного, у свою чергу, шляхом присутності сайту за необхідне пошуковим запитам в перших результатах пошуку.

Отже, обмежившись формою додавання, Ви, практично нічого не змінюєте.

2-й спосіб додати сайт в пошуковий індекс —
подбати про присутність зовнішніх посилань на сайт з ресурсів, уже відомих пошукових систем.

Встановивши зовнішні посилання на сайт, ми полегшуємо завдання пошуковим роботам в індексуванні сайту. Не потрібно разом з цим додавати адресу вашого сайту в формі реєстрації. Пре переіндексації раніше відомих сайтів, роботи виявлять нові посилання на невідомий їм ресурс, і вирушать з ним. Саме другим способом необхідно керуватися при додаванні нового сайту в індекс пошукових систем.

Як я згадав вище, попадання сайту в індекс не означає, що він буде знайдений потенційними відвідувачами (покупцями, замовниками, партнерами). Для досягнення бажаного ефекту, а саме, присутність сайту в результатах пошуку, необхідно ретельно досліджувати конкуруючі за вашим запитам сайти, оцінити виконану ними роботу по оптимізації і, виходячи з отриманих результатів планувати просування свого ресурсу.