Ви є власником авторського відеоролика, який вже переглянули кілька тисяч глядачів? Ви можете почати заробляти хороші гроші, дізнавшись як отримати пратнерку на YouTube. Дана програма дозволить отримати дохід від вмісту за допомогою реклами, рекламних анотацій, підписок.

Крім того, наявність різних інструментів, функцій і ресурсів YouTube підвищить привабливість вашого каналу і збільшить аудиторію. При цьому буде транслюватися контекстна (релевантна) реклама, підбір якої відбувається завдяки використанню спеціальних технологій від Google.

Інакше кажучи, партнерство з YouTube — це спосіб отримати дохід від контекстної реклами, не маючи власного сайту, а також збільшити кількість переглядів за допомогою ефективних інструментів, що надаються сервісом:

Трохи історії

YouTube доступний в 43 країнах світу, його інтерфейс переведений на 60 мов. Кожен місяць користувачі YouTube переглядають 3 мільярди годин відео. Щомісячна аудиторія — 800 мільйонів унікальних відвідувачів. Річний дохід сотень партнерів ресурсу представлений шестизначними числами.

Чи можна стати партнером YouTube?

Ще зовсім недавно в Росії стати партнерами YouTube могли тільки юридичні особи. Сьогодні прості користувачі поряд з великими компаніями можуть в статусі партнерів створювати і викладати відеоролики:

Як заключити партнерку з YouTube і почати заробляти?

Як зробити пратнерку на YouTube – головні умови:

 • Необхідно мати аккаунт, допущений до монетизації і має гарну репутацію;
 • Публікувати тільки той контент, який не буде викликати заперечень рекламодавців, і не буде порушувати авторські права;
 • Учасники багатоканальних мереж повинні мати з мережею договір, який не буде забороняти їм брати участь у партнерці YouTube.

Відключення монетизації каналу відбувається, якщо без дозволу продюсерів або авторів (представленого в письмовому вигляді):

 • Використовується музичний контент, спільний дохід від якого заборонено, а також тексти пісень, фонова музика, кавер-версії;
 • Демонструються фрагменти телепередач або фільмів;
 • Використовується графіка і зображення;
 • Здійснюються прямі трансляції (шоу, спортивних заходів, концертів);
 • Демонструється робота програмного забезпечення та уривки з відеоігор.

Як заключити партнерку з YouTube і почати заробляти?

Як отримати дохід від старих відеороликів?

Від відео розміщених до того як ви вирішили заключити партнерку з YouTube можна також отримувати дохід. Для цього потрібно включити в них рекламу.

Покрокова інструкція, як це зробити:

 • Зайдіть в YouTube і перейдіть в менеджер відео:

Як заключити партнерку з YouTube і почати заробляти?

 • Виберіть відеоролик, в який потрібно додати рекламу;
 • Поруч з відео натисніть на іконку «$». З’явиться панель монетизації. Встановіть «Монетизувати моє відео»;
 • Визначтеся з форматом реклами. TrueView in-stream – відео-пояснення, які користувач може пропустити через кілька секунд після початку перегляду, Оверлеї — текстові оголошення, що виникають під час перегляду внизу відео, in-stream – стандартні оголошення, які повинні проглядатися користувачами повністю, до того як відео почне відтворюватися;
 • Збережіть зміни. Протягом деякого часу ролик буде проходити перевірку на дотримання умов сервісу. В окремих випадках у вас можуть запросити підтвердження прав на комерційне використання контенту.

Як отримати партнерку на YouTube, якщо ви проживаєте в країнах СНД?

Наприклад, якщо ви проживаєте в Німеччині, включивши монетизацію каналу, ви автоматично стаєте партнером YouTube.

Як підключити партнерку на YouTube жителям Росії, України, Італії та Туреччини? Для цього необхідно подавати відповідну заявку. На її розгляд може піти багато часу. Однак є лазівка, що дозволяє прискорити цей процес.

Покрокова інструкція:

 • Перед тим, як подати заявку зареєструйте аккаунт в Google AdSense. Потім можна переходити до монетизації роликів:

Як заключити партнерку з YouTube і почати заробляти?

 • Перейшовши на вкладку «Комерційне використання» заповніть форму заявки:

Як заключити партнерку з YouTube і почати заробляти?

 • В налаштуваннях облікового запису в полі «Країна» поставте, наприклад, США і виберіть англійську мову. Далі погоджуємося з умовами використання (проставляємо галочки і натискаємо «Приймаю»). В обліковому записі Google AdSense встановлюємо мова контенту «Російський» і ставимо галочку «Прийняти зв’язок»:

Як заключити партнерку з YouTube і почати заробляти?

 • Вибираємо мінімальну суму виведення — 100 доларів.

Переваги партнерки YouTube

 • Виплата доходу від реклами в розмірі 65%. У вас з’явиться можливість заробляти гроші від відео, що завантажуються на YouTube з допомогою Google AdSense. Давайте порахуємо, скільки приблизно можна заробити на YouTube: за 1000 показів відеороликів сервіс отримує близько 1 долара. При цьому творцям відеосюжетів він готовий виплачувати 65% прибутку. Таким чином, за 1 мільйон переглядів ви можете отримати 6,5 тисяч доларів;
 • Отримання премії за передплатників. Якщо канал набере більше 100 тисяч передплатників, ви отримаєте срібну кнопку відтворення. Ті канали, які мають більше 1 мільйона передплатників, стають володарями золотих кнопок відтворення від Google;
 • Можливість розміщувати максимально якісне відео (аж до Full HD 1080p) зі співвідношенням сторін 16:9. Ролики додаються без обмеження за розміром файлів і тривалості запису;
 • Отримання доступу до додаткових налаштувань каналу. Після того, як ви станете партнером Youtube, ви зможете створити фірмовий стиль, завантажувати банери і зображення, розміщувати їх на сторінці у відео. Крім того можна переглядати детальну аналітику по глядачам та їхнім інтересам у кліки по рекламі. Партнерський канал дозволяє використовувати стандартні запису, живе мовлення Google+ Hangout.
 • Недоліки партнерства з YouTube

  Перед тим як заключити партнерку з Youtube, варто проаналізувати слабкі сторони. До них відносяться:

  • Незручний спосіб отримання виплат. Складнощі починаються з того моменту, коли потрібно підтвердити адресу, прописаний в реєстраційних даних. Для цього з Google вам повинно прийти паперовий лист з кодом підтвердження. Чекати його доведеться мінімум 2 тижні. Якщо воно так і не настав, потрібно буде запросити його повторно. Далі необхідно надіслати скановані документи, що підтверджують вашу адресу (паспорт, тимчасову реєстрацію). Протягом тижня після відправки документів приходить підтвердження. Наступний крок — потрібно вибрати спосіб отримання заробленого винагороди та вказати реквізити. Це можуть бути електронні платежі або банківські чеки. З чеками часто виникають проблеми. З США чек йде досить довго, при цьому потрібно встигнути його перевести в готівку протягом 2 місяців. Однак не кожен банк надасть вам цю можливість. Крім того за готівку береться комісія (2% від суми);
  • Складно зв’язатися з менеджерами Youtube. На всю територію Росії і України працюють лише кілька фахівців, тому відповіді доводиться чекати 1-2 тижні.

  Монетизація каналу через медіа-мережі, сертифіковані YouTube

  Медіа-мережі – юридичні гіганти, які підключають значно число каналів, тим самим створюючи мережі. Мета їх діяльності – монетизація контенту, розміщеного на каналах. Розмір комісійних, які медіа-мережа візьме з вашого доходу, становить 20-50%. При цьому на каналі буде відображатися більш релевантна реклама, яка, швидше за все, забезпечить більше відгуків і повних відтворення відео, тим самим збільшуючи дохід. Разом з тим після вирахування комісійних він, швидше за все, не зменшиться в порівняння з прямою партнеркою Youtube:

  Як заключити партнерку з YouTube і почати заробляти?

  Переваги роботи через медіа-мережі:

  • Монетизація будь-якого контенту. Ви можете включити монетизацію будь-якого ролика. Відео буде монетизовано до того моменту, поки з нього не буде подана скарга. Однак все-таки не варто зловживати цим фактом, і перед тим як розміщувати контент, переконайтеся в тому, що авторські права, визначені системою Content ID, не порушені;
  • Зручний виведення грошових коштів. Виведення зароблених грошей може проводитися на будь-які гаманці (Яндекс-гроші Webmoney, Qiwi і т. д.) або на банківську картку;
  • Якісна технічна підтримка і допомога власникам каналів. Звернення в службу підтримки обробляються набагато швидше, ніж при прямій партнерці. Користувачі мають в розпорядженні контакти менеджерів медіа-мережі, всі питання вирішуються в день звернення;
  • Поради з розвитку та оптимізації каналу;
  • Медіа-мережі надають консультативну допомогу щодо поліпшення та оптимізації каналу, діляться секретами про те, як підвищити число передплатників і переглядів контенту.

  Як заключити партнерку з YouTube і почати заробляти?

  Партнерство з YouTube – а чи варто?

  Приділяючи своєму каналу або каналів достатньо уваги, ви швидко наростити аудиторію і, можливо, дуже скоро вам почнуть надходити пропозиції про співпрацю. У цій ситуації ви будете тим, хто вибирає, а не тим, кого обирають.

  Також ви можете працювати через медіа-мережі, які забезпечують монетизацію будь-якого контенту, більш зручний виведення грошей і більш якісну технічну підтримку. Як підключити партнерку на YouTube безпосередньо або через медіа-мережі – вирішувати тільки вам.