У даній статті я опишу, як створити ідеальну базу для реєстрації в каталогах використовую популярну програму Allsubmitter . Створення бази для реєстрації вимагає ретельності і посидючості. Будемо розглядати варіант, коли у нас є величезна база у форматі «base.asd», в якій упереміш знаходяться каталоги з авторегой і напівавтоматичні каталоги. Отже, приступимо:

  • Для початку перевіряємо всю базу на забаненность в yandex. Перевірку можна зробити самою програмою allsubmitter або ж програмою – Яаналитик. Відразу ж виключаємо з бази каталоги, які знаходяться в бані яндекса.
  • Тепер нам варто розбити базу на 2 категорії, а саме ручна і автоматична реєстрація, після чого розсортувати нашу базу за категоріями.
  • Приступаємо до визначення параметрів сайтів знаходяться в нашій базі для реєстрації сайтів. Тут варто звернути велику увагу на число проіндексованих посилань кожного каталогу, якщо це число дуже мало, то ймовірність того, що ваш сайт буде проіндексований, теж незначна. Велику роль також граю такі показники як тИЦ і PR сайту, чим вони вище, тим краще для вас.
  • Тепер, коли база готова і розбита на категорії, можна починати реєстрацію вашого сайту в базі каталогів. Ви повинні знати, що, реєструючи ваш сайт ручної реєстрацією, Allsubmitter автоматично запам’ятовує форми додавання і у вас з’являється можливість реєструвати ваш сайт автоматичною реєстрацією.
  • Слідкуйте за своєю базою і додайте в неї нові сайту, але не забувайте проходити всі 4 пункту кожні 2 тижні, в зв’язку з тим, що каталоги маю властивості швидко потрапляти в бан, то багато каталоги відпадуть, а нові з’являться. Якщо ви пильнуйте слидить за своєю базою для реєстрації, то вона послужить вам добру службу і принесе хороший прибуток.