Одним з факторів того, що ваш сайт буде на перших позиціях пошукового запиту, є хороший тіц. тіц, це така штука… ну як би авторитетність вашого сайту в пошукових системах. Відповідно, чим вона більше, тим краще, так як тоді ваш сайт буде стояти вище в пошукових запитах. Якщо він у вас менше 10, то ви наврятли будите коли-небудь навіть на першій сторінці пошуку, а значить треба терміново вживати заходів по його підняття. Дізнатися тИЦ можна тут: http://www.yandex.ru/cy?base=0&host=www.имя_вашего_сайта.ru Як же його підняти?

Для підняття, необхідно, щоб на ваш сайт посилалося багато інших сайтів, спорідненої, або близько спорідненої тематики. У будь-якому випадку, чим більше, тим краще. Існує всього три способи обміну, давайте розглянемо їх:

 • Багато веб-майстри змінюються посилання на дружні сайти, тобто, ви створюєте у себе на сайті де-небудь колоночку, і додаєте туди своїх друзів. Зазвичай у такій колоночке від 5 до 15 сайтів. Такий обмін як я помітив піднімає тіц не дуже добре. Плюсом такого обміну є те, що припустимо перебуваючи на сайті одного, хтось побачивши посилання на дружній сайт, або якщо бути конкретніше, то він побачив посилання на ваш сайт перейде на нього. Так можуть зробити кілька десятків людей, якщо сайт одного популярний, тобто, ви отримуєте невеликий приплив відвідувачів. Хоча, як я помітив, особливого припливу не буває ? Також, не слід додавати сюди сайти, які знаходяться на безкоштовних хостингах. Так як користі від цього для вас зовсім не буде. винятком є, якщо сайт знаходиться на безкоштовному хостингу, описаний в каталозі Яндекса.
 • Каталоги посилань. Їх в інтернеті повні повно, але по більшій частині, від того, що ви додасте туди свій сайт, не буде ніякого толку. Чому? та тому, що в багатьох з них, посилання на ваш сайт буде не пряма. Це зроблено для збору наприклад статистики переходів. Тобто вона буде мати вигляд: www.domain.ru/catalog/index.php?12345&id=6789 — додавати посилання в такі каталоги не має сенсу. Якщо ж, посилання в каталозі йде пряма, тобто наприклад http://www.domain.ru, то у вас немає приводу для занепокоєнь.
 • Найпопулярніший серед сайтів, які продають всякі кондиціонери ? Створюються кілька простих html сторінок, і за домовленістю, на цих сторінках розміщуються посилання один на одного, тобто тут, головне щоб ці сторінки індексувалися пошуковими системами. Такі сторінки не мають ніякого дизайну. Тут головне щоб там були посилання.
 • Багато хто думають, що якщо в адресі сторінки зустрічаються всякі ? знаки, то це може погіршити результат. Я ж скажу, що це анітрохи не позначається на результатах.

  Отже, давайте зробимо пам’ятку, що повинно бути для того, що б підняти тіц.

  • Сайт спорідненої, або близько спорідненої тематики.
  • Сайт, з корорым ви обмінюєтеся не повинен бути на безкоштовному хостингу типу .narod.ru
  • Сайт з якими ви обмінюєтеся, повинен мати тіц більше 10. Чим більше, тим краще.
  • Посилання на ваш сайт повинні бути прямі! Це найголовніше.

  Ось начебто і все. Завдяки всьому цьому, я за два, три місяці підняв тіц свого порталу www.goldfaq.ru з 60, до 550 + постійно обмінююся посиланнями, чому тіц у мене постійно зростає.

  Також, хочу представити вам один із способів підняти собі тіц. Це додати свій сайт в мій каталог посилань: http://www.goldfaq.ru/modules/web/ — чому це 100% результат? Ви можете самі налаштувати вигляд вашого посилання, тобто можна написати просто ключові слова, що добре позначиться на результатах. У порталу дуже широка тематика, завдяки чому, для обміну підходять абсолютно всі сайти. Вам слід зауважити, що ви, натомість повинні будите поставити посилання на мій сайт де-небудь у себе. Звичайно, а ви як хотіли ? За все хороше треба хоч якось розплачуватися. Ну і наостанок слід врахувати, що каталог добре і постійно індексується усіма відомими пошуковими системами, і має хороший тіц і PR.

  У статті, я описав свої особисті спостереження, і якщо раптом щось насправді зовсім по іншому, або змінилося, то я не винен ? Також, наскільки ви вже зрозуміли, стаття була розрахована здебільшого для «зелених», в області просування сайтів в пошукових системах. Щоб дати зрозуміти їм, як все це діє…