У цій статті ми розповімо, як налаштувати параметри WP Super Cache, щоб зменшити час завантаження сторінок сайту.

Огляд

WP Super Cache є одним з найбільш популярних плагінів для кешування, він використовується на мільйонах сайтів по всьому світу. Цей плагін прискорює ваш блог, обслуговуючи статичні сторінки для відвідувачів, які не авторизувалися або залишили коментарі. Крім цього плагін може зменшити навантаження на сервер.

Плагін сумісний як з Apache, так і Nginx веб-серверами. Ще однією відмінною особливістю WP Super Cache є його компактність і простота в установці.

Давайте приступимо до поліпшення продуктивності вашого сайту за допомогою цього плагіна.

Рекомендовані налаштування WP Super Cache

Перш за все, потрібно встановити плагін та активувати його. Після активації, перейдіть в розділ Налаштування> WP Super Cache.

Прості

Увімкніть кешування, встановивши прапорець для опції «Кешування включено» і натиснувши на кнопку «Оновити»:

Розширені

Кешування

 • Установіть прапорець для опції WP Super Cache плагіна «Кешувати сесії переглядів для швидкого доступу»;
 • Установіть прапорець для опції «Використовувати mod_rewrite для обслуговування кеша:
 • Як налаштувати плагін WP Super Cache, щоб прискорити WordPress

  «Використовувати mod_rewrite для обслуговування кеша: з усіх методів кешування mod_rewrite найшвидший варіант, тому що він повністю обходить PHP і обслуговує безпосередньо кешовані сторінки. Це дозволяє сайту завантажуватися швидше навіть на повільних серверах.

  Якщо mod_rewrite на вашому сервері відключений, потрібно використовувати параметр «Використовувати PHP для обслуговування кеша». Він майже такий же швидкий, як mod_rewrite, але використовує PHP, щоб обслуговувати кешовані сторінки. Він буде споживати більше ресурсів процесора, так як задіюється PHP.

  Різне

 • Встановіть прапорець «Стискати файли кешу, щоб прискорити роботу». Ця опція дозволяє використовувати Gzip-стиснення для прискорення сайту;
 • Установіть прапорець для опції «Не кешувати сторінки для відомих користувачів»;
 • Установіть прапорець параметра «Автоперестройка кеша:
 • Як налаштувати плагін WP Super Cache, щоб прискорити WordPress

  Розширені

 • Для налаштування плагіна WP Super Cache встановіть прапорець для опції «Підтримка мобільних пристроїв»:
 • Як налаштувати плагін WP Super Cache, щоб прискорити WordPress

 • Приберіть прапорець «Блокування файлів»:
 • Як налаштувати плагін WP Super Cache, щоб прискорити WordPress

 • Натисніть кнопку «Оновити», щоб застосувати зміни. На екрані повинне з’явитися попередження «Потрібно оновити правила rewrite»:
 • Як налаштувати плагін WP Super Cache, щоб прискорити WordPress

 • Перейдіть вниз і натисніть кнопку «Оновити правила mod_rewrite»:
 • Як налаштувати плагін WP Super Cache, щоб прискорити WordPress

  Після оновлення правил, жовта панель зникне, а замість неї з’явиться панель зеленого кольору з написом «Правила Mod rewrite оновлені»:

  Як налаштувати плагін WP Super Cache, щоб прискорити WordPress

  Прострочені сторінки і Garbage Collection

  В розділі «Прострочені сторінки і Garbage Collection» можна вказати, як довго дані повинні зберігатися в кеші. За замовчуванням значення «Тайм-аут кешу» встановлено на 3600 секунд (1 година), що підійде для більшості сайтів.

  Цей параметр можна змінити WP Super Cache плагіна WordPress, виходячи з того, як часто ви оновлюєте контент. Якщо контент на сайті змінюється і додається інтенсивно, можна зменшити значення до 1800 секунд. Якщо сайт не оновлюється часто, то можна збільшити значення тайм-ауту до 86400 секунд (1 день):

  Як налаштувати плагін WP Super Cache, щоб прискорити WordPress

  На вкладці «Додатково» залиште для всіх параметрів значення за замовчуванням.

  Налаштування CDN

  Якщо ви використовуєте CDN, можна інтегрувати провайдера CDN з WP Super Cache. Якщо ви не використовуєте CDN, пропустіть цей розділ.

  Попереднє завантаження (необов’язково)

  WP Super Cache дозволяє попередньо завантажувати всі записи і сторінки на сайті, щоб відвідувачі завжди обслуговувалися з кешу за мінімально час. Це особливо корисно для сайтів, які не часто оновлюються.

  Проблема з попередньою завантаженням полягає в тому, що цей режим суттєво збільшує навантаження на сервер, оскільки періодично він намагається кешувати весь сайт.

  Я не рекомендую використовувати цю функцію, тому залиште цей розділ без змін. На інших вкладках налаштовувати нічого не треба.

  Висновок

  Тепер, коли ви успішно налаштували кешування на своєму WordPress, ви повинні помітити збільшення швидкості роботи сайту, яке можна відстежити за допомогою такого інструменту, як GTmetrix.

  Переклад статті «How to Setup WP Super Cache Plugin to Speed Up WordPress» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.