WebEffector – сервіс автоматичного просування сайтів з великим спектром інструментів. Все що від вас потрібно – визначити тактику і стратегію просування, всю іншу роботу виконають роботи.

Webeffector.ru – базова інформація про сервіс

Просування з використанням ВебЭффектора можна поділити на три етапи:

 • Складання сематического ядра;
 • Робота з посиланнями (оренда, покупка);
 • Допомога в оптимізації ресурсів.

Використовуючи спеціальний модуль, можна підібрати для своєї рекламної кампанії найбільш повний список релевантних ключових запитів, виключаючи «пустушки», після чого підрахувати вартість просування і оцінити можливий трафік. Крім того, даний модуль допомагає уникнути накручених запитів і підібрати асоціативні, які користувачі шукають разом з просуваються:

Робота з посиланнями, насамперед, полягає в їх купівлю для просування. У ролі донорів виступають ресурси з «білих списків», в яких перебувають десятки тисяч майданчиків. Перш, ніж розмістити посилання проводиться перевірка індексації сторінок в пошуковій системі Яндекс.

Анкор в ВебЭффекторе складаються на основі спеціальних алгоритмів, що дозволяє домогтися максимального ефекту від придбання посилань. В анкор використовують як точні, так і розбавлені входження, розширені запити і т. д. При бажанні можна вставляти власні анкори.

Розміщені посилання регулярно перевіряються на індексацію. Якщо раніше оптимізатори після апдейтів робили це вручну, то Webeffector проводить видалення непотрібних посилань автоматично, тим самим заощаджуючи ваш час і скорочуючи витрати. Крім того ВебЭффектор складає рекомендації з оптимізації ресурсу:

Webeffector.ru – просуваємо краще, витрачаємо менше

Як працювати з WebEffector?

Для початку проходимо безкоштовну реєстрацію на офіційному сайті сервісу. Далі переходимо в особистий кабінет і додаємо свій ресурс. Вибираємо пошукові системи, в яких буде здійснюватися просування, можливий вибір регіону (якщо потрібно регіональне просування).

Далі система проводить аналіз вмісту вашого сайту і надає список ключових запитів, за якими можна здійснювати просування:

Webeffector.ru – просуваємо краще, витрачаємо менше

Список ключових слів можна додавати свої запити і прибирати запропоновані. Також тут можна відредагувати бюджету просування:

Webeffector.ru – просуваємо краще, витрачаємо менше

Головна відмінність WebEffector від інших подібних сервісів полягає в тому, що він дає можливість купувати кілька посилань з однієї сторінки. При цьому можна регулювати швидкість покупки посилань. Всі сторінки, на яких знаходяться продаються посилання, проходять ручну модерацію. При цьому аналізується їх якість, відповідність обраної тематики, положення і раціональність.

У закладці «Налаштування» відзначаємо пошукові системи і регіон, а також ліміти закупівель та періодичність перевірки індексації посилань, підтверджуємо права на сайт. Можна встановити максимальну та мінімальну вартість посилань:

Webeffector.ru – просуваємо краще, витрачаємо менше

У сервісі присутня опція посилення посилань. Вартість — від 2 рублів на місяць за одну посилання. В розділі «Поведінкові фактори» ви можете знайти переходи з пошукової видачі. З допомогою цієї послуги ви зможете збільшити CTR (клікабельність) фрагменту. Ви можете вказати кількість переходів в місяць або розмір бюджету поведінкового просування.

У розділі соціальні фактори можна замовити просування в соціальних мережах. При бажанні подібні послуги можна відключити.

Крім оренди посилань в ВебЭффектор можна купувати вічні посилання. При цьому особливу увагу слід приділити вартості просування запиту:

Webeffector.ru – просуваємо краще, витрачаємо менше

У Webeffector від користувача потрібно мінімальне втручання – визначити перелік запитів, обрати ТОП і розмір бюджету і запустити кампанію. У всьому можна покластися на фахівців системи і просто чекати результату просування.

Webeffector.ru – переваги і недоліки

Основними робочими інструментами оптимізатора на сьогоднішній день є – покупка посилань з відповідними ключовими запитами на якісних ресурсах і оптимізація контенту. При цьому ефективність просування безпосередньо залежить від наступних факторів:

 • Якісний підбір донорів;
 • Грамотне складання анкорів;
 • Своєчасна «чистка» посилань.

З усіма цими завданнями чудово справляється ВебЭффектор, причому сервіс робить це в автоматичному режимі. За допомогою даного сервісу здійснюється автоматичне просування сайтів в ТОП навіть тими користувачами, які не дуже добре знайомі з оптимізацією. На даний момент в сервісі просувається понад 550 тисяч сайтів!

Webeffector.ru – просуваємо краще, витрачаємо менше

Переваги, які дає використання Webeffector:

 • Статейное просування з використанням вічних посилань (сервіс дозволяє замовляти вічні посилання на таких відомих біржах як GoGetLinks і Miralinks):

Webeffector.ru – просуваємо краще, витрачаємо менше

 • Орендні посилання;
 • Поліпшення поведінкових факторів;
 • Оптимізація ресурсів;
 • Посилення посилань;
 • Повішення соціальної активності;
 • Послуги особистого аудитора, SEO-консультантів і вебмастера.

Зручний і зрозумілий інтерфейс, великий набір інструментів дозволяють виводити запити в ТОП всього за 1-2 місяці.

Крім того сервіс пропонує вигідну реферальну програму, що дозволяє вебмайстрам отримувати додатковий дохід:

Webeffector.ru – просуваємо краще, витрачаємо менше

Недоліки Webeffector.ru

Будучи автоматичною системою просування, ВебЭффектор самостійно розробляє стратегію закупівель посилань на найбільших спеціалізованих біржах. При цьому доводиться платити за лінки більше, ніж при самостійній закупівлі.

Однак для тих, у кого немає часу і необхідного обсягу знань в області SEO Webeffector є відмінним інструментом просування.

Seopult або Webeffector – порівняння сервісів

Щоб зрозуміти, що краще Seopult або Webeffector необхідно порівняти ці дві досить популярні системи. Отже, обидва сервісу допомагають просувати відразу кілька ресурсів в пошуковий ТОП, чим суттєво спрощують життя оптимізаторів.

До незаперечних переваг Seopult відносять:

 • Зрозумілий і зручний інтерфейс;
 • Здатність аналізувати рівень вкладеності сторінок, враховуючи тіц сайту і інші фактори, що відбиваються на характеристиках посилань;
 • Простоту створення проектів;
 • Хороші результати просування;
 • Детальний аналіз конкретної сторінки.

До недоліків Seopult відносяться:

 • Комісія системи в розмірі 20%;
 • Низька якість виконаних анкорів (вебмайстрам доводиться складати свої).

Webeffector.ru – просуваємо краще, витрачаємо менше

Щоб зрозуміти який сервіс краще Seopult або Webeffector, нагадаємо про переваги другого.

До його переваг відносять:

 • Роботу з проиндексированными сайтами-донорами. ВебЭффектор має ретельно відібрану базу донорів. Сервіс використовує багаторівневі вайтлисты, що дає можливість знати точно, працює посилання чи ні. Технології аналогічного рівня поки немає ні у одного подібного сервісу;
 • Відмінна автоматизація. Seopult в цьому сенсі значно програє ВебЭффектору. З допомогою останнього можна в короткі строки розкрутити сайт, при цьому користувачеві зовсім не обов’язково розбиратися в настройках проведеної кампанії. Стандартно в ВебЭффекторе включені всі необхідні алгоритми;
 • Семантичний модуль ВебЭффектор, застосовуваний для генерації анкоров, є кращим в Рунеті. Сервіс використовує досвід кращих аналітиків SEO-ринку, отриманий на основі численних експериментів по впливу точних і розбавлених входжень запитів, а також інших факторів на вагу посилання;
 • Можливість створення швидких (для економії часу) і експертних (настроюються) проектів;
 • При створенні проекту видно вартість кліка при просуванні. Це дозволяє оцінити, що більш вигідно — SEO або контекстна реклама;
 • Швидкість закупівлі посилань залежить від розміру бюджету. Для невеликих проектів посилання купуються відразу, для великих — протягом 2-4 тижнів;
 • Комісія системи становить 10%.

Webeffector.ru – просуваємо краще, витрачаємо менше

Seopult або Webeffector – що вибрати?

Що стосується вартості просування, то в Webeffector, вона нижча, ніж у Seopult. Пояснюється це тим, що середня ціна посилання в Seopult вище, ніж у ВебЭффектор, бо орієнтована на тіц, глибину вкладеності і інші параметри донорів, здатні позначитися на якості посилань.

Більш низька вартість посилання в Webeffector пояснюється тим, що сервіс працює за перевіреним вайтлистам, не звертаючи уваги на тіц та інші пузомірки, що впливають на ціну, але не відбиваються на якості донорів.

Що стосується знімання та індексації посилань, то в Seopult купівля йде з автоматичним фільтрів, і при цьому немає гарантії, що посилання купуються на проіндексованих сторінках. У ВебЭффекторе посилання купуються лише на заздалегідь проіндексованих Яндексом сторінках, і після кожного апдейта відбувається знімання не проіндексованих посилань і сторінок.

Вирішуючи, що краще Webeffector або Seopult можна сміливо віддавати перевагу першому. ВебЭффектор дозволить досягти позитивного результату в просуванні, заощаджуючи ваш час і кошти.