Часто, сателіт присвячений розділів основного сайту і служить для його підтримки. Рассчетливые манімейкери ще й вішають на сателіти рекламу тим самим окупаючи їх створення. В основі сателіта лежить контент, який повинен відповідати тематиці сайту, який просувається.

Практично завжди для наповнення сателітів використовують рерайт, скани і копіпаст. Існує 2 типу сателітів — статичні і динамічні. Динамічні сателіти більш менш регулярно оновлюються. І в зв’язку з цим мають більший рівень захищеності від бана в пошукових системах.

З дизайном для сателітів морочитися теж не прийнято, як правило, використовують безкоштовний шаблон. Якість сателіта безпосередньо залежить від ступеня «криворукості» виробника. Пошуковики неоднозначно ставляться до таких сайтів. Найчастіше банять саме неякісний продукт. Тому, вкрай рекомендую наповнювати сателіти нормальним вмістом, а не краденим копіпастом і більше уваги приділяти дизайну.

Сателіти зроблені для людей можуть принести цілком непогані гроші в ваш гаманець і відвідування просувається проекту. Правильно виготовити сателіт може не кожен. Зазвичай, це робить команда 2-3 людини. На даний момент існує кілька сайтів, що торгують сателітами. Вартість буде залежати від якості контенту і оригінальності дизайну.