Кожна з цих статтею допоможе вам зрозуміти і освоїти певну частину аналізу даних, отриманих з допомогою Google Analytics, з маркетингу в соціальних мережах.

Починаємо з основ

«Як використовувати Google Analytics: початок роботи»:

Кілька важливих деталей і налаштувань можуть покращити звітність Google Analytics. Ця стаття демонструє основи навігації в Google Analytics і необхідні початкові налаштування.

«Як використовувати дані Google Analytics для покращення вашого маркетингу»:

Розуміння демографічних даних, поведінки та інтересів ваших відвідувачів покращує інтернет-маркетинг. У статті описується, як використовувати дані з розділу «Аудиторія» (Audience) Google Analytics, щоб отримати більше інформації про клієнтів.

«Як використовувати звіти про джерела трафіку (Acquisition Reports), щоб дізнатися, яким чином користувачі потрапляють на ваш сайт:

У цій статті розповідається, як звіти за джерелами трафіку можуть допомогти вам в управлінні трафіком і продажами:

Дізнавайтеся більше про людей, які відвідують і здійснюють переходи на вашому веб-сайті

«Як використовувати звіти поведінки (Behavior Reports) Google Analytics для оптимізації вашого контенту»: ви хочете дізнатися, який контент найкраще відпрацьовує на вашому веб-сайті? Дана стаття показує, як оцінити ваш контент і поведінку аудиторії з допомогою звітів поведінки.

«Як збільшити конверсію вашого сайту за допомогою звітів по конверсії від Google Analytics»: ви хочете знати, як здійснюється конверсія відвідувачами вашого веб-сайту? Автор даної статті заглиблюється в звіти конверсії Google Analytics, щоб виявити дані, які допоможуть вам провести оптимізацію конверсії.

«Як використовувати спеціальні сегменти, звіти і панелі інструментів Google Analytics»:

Google Analytics дозволяє створювати спеціальні сегменти, панелі інструментів і звіти. Ця стаття показує, як використовувати всі ці можливості Google Analytics:

Цінні ресурси Google Analytics для маркетологів: повне керівництво

Дізнайтеся, як налаштувати дані, які ви отримуєте від Google Analytics

«6 нових функцій Google Analytics для маркетологів»:

Google переключився на захищений пошук, в результаті чого у звітах Google Analytics збільшилася кількість «не передбачені» ключових даних. У цій статті ви знайдете, як використовувати ці зміни Google Analytics, щоб легко відслідковувати дані конверсії і приймати більш ефективні рішення для вашого бізнесу.

Отримайте вірне уявлення про свою цільову аудиторію

«Як створити образ ідеального покупця з допомогою Google Analytics»: ви хочете дізнатися більше про своїх передплатників в соціальних мережах? Ви вже створили образ ідеального покупця в соціальній мережі? Ця стаття демонструє, як створювати образ ідеального покупця для вашої аудиторії в соціальних мережах, використовуючи Google Analytics:

Цінні ресурси Google Analytics для маркетологів: повне керівництво

З’ясуйте, як залучити цільову аудиторію

«Як збільшити конверсії в Facebook з допомогою Google Analytics»:

Ви замислювалися щодо комбінування потужності Google Analytics і сервісу Facebook Insights? Ця стаття показує, як визначити вашу оптимальну аудиторію і знайти шанувальників в Facebook, які з великою ймовірністю здійснять покупку.

Вдосконалюйте свій маркетинг

«Як використовувати Google Analytics для запуску спліт-тестів в соціальних мережах»:

Google Analytics дає уявлення про те, яка тактика більш успішна в соціальних мережах, тому при необхідності ви можете змінити напрям своєї політики. У статті розповідається, як використовувати Google Analytics для виконання спліт-тестування в соціальних мережах:

Цінні ресурси Google Analytics для маркетологів: повне керівництво

З’ясуйте, який контент і рекламні кампанії найкраще вам підходять

«Google Analytics: як приймати зважені маркетингові рішення»: ви хочете знати, чи надає ваш контент і соціальна діяльність сприяння вашому бізнесу? Ви цікавитеся, як можна використовувати Google Analytics для відстеження свого прогресу? У цій статті розповідається, як, використовуючи Google Analytics, робити обґрунтований вибір стратегії маркетингу. Ви зрозумієте, чому аналітика так важлива для успіху вашого бізнесу, і отримаєте покрокові інструкції для початку роботи.

«Як знайти приховані напрямки трафіку в соціальних мережах за допомогою Google Analytics»:

Звіт по переходах з мереж від Google Analytics (Social Network Referrals) надає вам короткий огляд трафіку в соціальних мережах, але він не може показати вам повну картину. Ця стаття демонструє, як створити спеціальні URL-адреси, щоб знайти так званий темний трафік в соціальних мережах.

Обчисліть показник окупності інвестицій (ROI)

«Як виміряти ваш показник ROI в соціальних мережах, використовуючи Google Analytics»:

Ця стаття розкриває, як збирати і аналізувати дані, необхідні для правильного обчислення впливу маркетингу в соціальних мережах на ваш бізнес:

Цінні ресурси Google Analytics для маркетологів: повне керівництво

Розберіться і зробіть звіт по вашому показнику ROI в соціальних мережах

Економте час з клавішами швидкого доступу і сторонніми інструментами

«П’ять клавіш швидкого доступу в Google Analytics для прискорення аналізу»:

Моніторинг та подання звітності з даними Google Analytics може легко займати весь робочий день, але цього не повинно відбуватися. Ця стаття розповідає, як налаштувати в Google Analytics п’ять клавіш швидкого доступу для управління вашими звітами:

Цінні ресурси Google Analytics для маркетологів: повне керівництво

Використовуйте гарячі клавіші для прискорення обробки даних Google Analytics

«9 порад з Google Analytics для покращення вашого маркетингу»:

Отримання даних з допомогою сторонніх інструментів, плагінів і платформ в Google Analytics допомагає отримати більш чітку картину ваших досягнень в інтернет-маркетингу. Ця стаття містить дев’ять порад з Google Analytics для покращення вашого маркетингу. Більше порад, тактик і стратегій можна знайти, звернувшись до повної бібліотеці аналітичних статей.

Які статті ви використовували в якості ресурсів з Google Analytics? Діліться своїми думками і залишайте коментарі нижче.

Переклад статті «Essential Google Analytics Resources for Marketers: A Complete Guide» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.