MODX CMS є доброзичливою системою для розробників, так як вона являє собою заслуговує довіри CMF (Content Management Framework). Примітно, що MODX також підходить для дизайнерів:

1. WanChai

WanChai є MODX темою для адаптивного односторінкового портфоліо, побудованого на Bootstrap 3 з чистим і сучасним дизайном. Вона має регульовану секцію портфоліо з розширюється переглядом і CSS3 анімацією під час перегляду:

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

2. STYZO

Заснований на сітках (Twitter Bootstrap Grid System) односторінковий адаптивний MODX CMS шаблон для цифрового агентства, фотостудії, малого бізнесу або фрілансерів. Можливості STYZO включають в себе коректний код HTML5 і CSS3, повну кастомізацію в системі MODX, власні анімації, настроюється портфоліо, плагін Cube Portfolio, AjaxForm, блог, прейскурант і плагін JQuery Cycle:

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

3. Booom)

Глянцевий, барвистий, що радує око односторінковий дизайн, який обробляє велику частину змінних шаблону MODX і параметри теми. Побудована на основі Bootstrap 3.0 і розроблена з допомогою LESS, ця тема забезпечена набором опцій, який дозволяє контролювати кожен аспект сайту з боку сервера:

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

4. Clib Cube

Шаблон ClubCube – це ідеальний вибір для нічного клубу. Його сучасний дизайн, що запам’ятовується негайно привертає увагу.

У цьому шаблоні для сайту на MODX CMS використовуються незвичайні, яскраві кольори і елементи, які ідеальні для індустрії розваг.

ClubCube є заснованим на сітці (Twitter Bootstrap Grid System), адаптивним HTML5 шаблоном. Він дозволяє реалізовувати функціонал, який буде:

  • повідомляти про події;
  • публікувати фотозвіти;
  • виконувати бронювання;
  • переглядати меню:

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

5. Neat

Neat є чистою, швидко завантажується темою MODX, побудованої за допомогою модульних файлів Sass, для швидкої і легкої настройки інтерфейсу. Тема використовує потужну серверну частину MODX з великою кількістю параметрів і полів, що настроюються:

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

6. Colors

Тема має 3 шаблону, настроювані поля для зображень, файли css/js/image і упакована в transport.zip. Підтримує меню Wayfinder і Formlt для фрагментів форми зворотнього зв’язку. В темі є два меню: перше – це прокрутки меню для односторінкового сайту, а друге – для багатосторінкового (сніппет Formlt):

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

7. MongKok

Є сучасною одностраничной анкетній/персональної темою для MODX CMS CMF, побудованої на Bootstrap 3 з великою кількістю опцій для налаштування. В ній є розділ резюме з чистою розміткою і анімованими графіками, секція портфоліо і розділ каталогу. Разом з сниппета, які поставляються з шаблоном, легко створювати власний контент, який узгоджується зі стилем теми:

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

8. Tredd Studio

TREDD STUDIO представляє собою односторінковий адаптивний MODX шаблон на основі сітки (Twitter Bootstrap Grid System) для цифрового агентства, фотостудії, малого бізнесу або фрілансерів. Можливості TREDD STUDIO включають в себе: коректний код HTML5 і CSS3, повну настройку в системі MODX, що настроюється портфоліо, прейскурант, плагін JQuery Cycle:

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

9. Da porto

Заснований на сітці (Twitter Bootstrap Grid System) односторінковий адаптивний MODX CMS evolution шаблон для музики і музичних груп. Він включає в себе відмінні функції і графіком:

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

10. Duality

В темі є настроювані поля для зображень і в розділі портфоліо, і в розділі команди, контактна форма Formlt і підтримка меню Wayfinder. Ця тема відмінно підходить для сайтів-портфоліо, цільових сторінок, веб-додатків і презентації творчих організацій. Унікальні функції та сучасний дизайн. Найкраще підходить для стартапів:

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

11. Superawesome

Багатофункціональна одностраничная MODX тема для цільової сторінки додатка або демонстрації продукту.

Побудована з використанням фреймворку Bootstrap 3, який включає в себе адаптивну, орієнтовану на мобільні пристрої, систему сіток. Відповідним чином вона масштабується до 12 колонок по мірі збільшення розміру вікна перегляду:

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

12. Flatdown

Є чистою, плоскою, стильною MODX CMS темою «сайту в розробці» з працюючою формою підписки на новини для формування аудиторії. За допомогою панелі налаштувань теми MODX можна налаштувати майже будь-який аспект нової сторінки. Дивіться скріншот нижче:

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

13. Crostini

Сучасна адаптивна одностраничная MODX тема для портфоліо. Вона підійде для будь-якого виду бізнесу, яким необхідно продемонструвати своє портфоліо.

Швидке завантаження

Головні файли і зображення завантажуються першими (екран завантаження), потім йдуть мініатюри (завантажена сторінка) і після цього великі зображення портфоліо (сторінка повністю завантажена).

Повністю адаптивний дизайн

Повністю адаптивний макет, який прекрасно підлаштовується під дозволу мобільних пристроїв, планшетів і ПК:

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

14. Light

Складається з одного шаблону, полів для більшої частини контенту, css/js/image файлів і упакований в файл transport.zip. Підтримує текстові фрагменти Wayfinder і Formlt (меню і форма контактів):

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

15. Base

Це повністю адаптивна MODX CMS тема з чистим і мінімалістичним дизайном, який підходить для будь-якого виду творчої та комерційного використання. Base оптимізована під мобільні пристрої і персональні комп’ютери, побудована на основі фреймворку Bootstrap 3:

Свіжі шаблони MODX CMS для розробників

Переклад статті «Latest MODX CMS Templates in 2016 for Developer» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.