Розкрутка сайту на власному досвіді.

1. Підготовка сайту для пошукових систем.
Перш ніж реєструвати сайт в пошукових машинах, необхідно підготувати сторінки. Розглянемо важливі теги title, description, keywords, h1, h2, …, h6. Саме в цих тегах повинні перебувати самий основний текст, так як пошукові машини приділяють їм більше уваги». Бажано, щоб в кожному тезі повторювалося основне слово з різними закінченнями. Інакше пошукова машина прийме одне і теж повторюється слово за спам, і в кінці кінців забанить ваш сайт.

2. Реєстрація в пошукових машинах.
Після того, як був підготовлений сайт (див. п. 1), його необхідно додати в пошукові машини на індексацію. Найбільш, на мій погляд, значущими з них є Yahoo, Rambler, Yandex, Aport, Google.

3. Реєстрація в каталогах і рейтингах.
Після того, як ми додали сайт на індексацію в пошукові машини перейдемо до реєстрації в каталогах і рейтингах. Краще всього для цього підходить система 1ps.ru, де можна додати сайт в тисячі каталогів, заповнивши форму всього один раз.
Також вам на сторінку буде потрібно встановити лічильники від top100.rambler.ru, liveinternet.ru, hotlog.ru, spylog.ru, mail.ru. Ці лічильники на мій погляд найбільш актуальні.

4. Підвищення ІЦ шляхом обміну посиланнями.
Для підвищення ІЦ необхідно, щоб на ваш сайт посилалося велику кількість посилань. Чим більше сайтів на вас посилаються, тим більше ІЦ. Надішліть листа адміністратору сайт вашої тематики, у якого ІЦ не менше ніж, власне, у вас, і попросіть установити посилання на свій сайт, а натомість поставте посилання на його сайт. Чим більше буде у вас обмінів, тим більше ІЦ вашого сайту.

5. Розміщуйте оголошення.
Розміщуйте оголошення на дошках, де вкажіть адресу сайту. Але при розміщенні оголошень краще вказати якийсь «лівий» email, інакше ви ризикуєте стати жертвою спамера (по своєму досвіду знаю). Розміщувати оголошення рекомендується на відомих дошках, наприклад board.ru.
Також не забувайте залишати свою адресу сайту на форумах і в кінці кожного листа.

6. Власна розсилка.
Співтворців власну розсилку в якій рекламуйте ваш сайт. Наприклад, добре працює, якщо ви пишете статті. Для цього у листі необхідно зазначити тему і посилання на сторінку в Інтернеті. От і все.

7. OffLine реклама.
Розміщуйте вашу адресу сайту на візитках, під’їзних оголошеннях і т. п.

Ось начебто і все для так сказати м’якого підвищення числа відвідувачів в день.

Автор: Савельєв Максим. Web-сайт: www.createweb.info .
Дозволено поширення даної статті, з умовою збереження авторських прав та обов’язкового посилання на сайт www.createweb.info.