Хотілося б поговорити про вигідність розміщення сайтів на платному хостингу сайтів. Реальна альтернатива безкоштовного хостингу платний, але дешевий хостинг сайтів?
Серед початківців вебмайстрів зустрічається думка, що платний хостинг сайтів це дорого, і для початку цілком достатньо безкоштовного хостингу.

Звідки могло виникнути таке думка?

Це пов’язано з тим, що багато хостинг провайдери не мають тарифних планів з невеликим розміром дискового простору. Звідси і більш високі ціни, і думка про невигідність платного хостингу для початківців.
У деяких хостинг провайдерів навіть стартові тарифні плани починаються з розміру дискового простору в 5 Гігабайт!

І мимоволі виникає питання, навіщо платити за те, що не використовуєш? Дуже навіть правильний питання!
Яка ж ця альтернатива безкоштовному хостингу?
Однак не така вже й проблема. Просто потрібно правильно вибрати платний дешевий хостинг сайтів.

За рахунок чого хостинг сайтів може бути дешевим?
Зрозуміло, за рахунок надання такого розміру дискового простору, яке реально потрібно користувачеві саме в даний момент. Не зайвою буде на дешевому хостингу сайтів і наявність можливості збільшувати дисковий простір під сайт на таку величину, яка потрібна під зростаючі поточні потреби.

Не буде розміщення сайту на дешевому хостингу зайвої пригорщею проблем?
Не буде, якщо дешевий хостинг сайтів вибрати правильно. І ключовим словом для благополучного вирішення цієї проблеми – перевірка (тестування, вимірювання, якщо хочете) хостинг провайдера перед прийняттям якогось рішення. В даний час можна знайти досить багато сервісів, які дозволяють визначити основні показники будь-якого, в тому числі і дешевого хостингу сайтів.

На головній сторінці хостингу сайтів StatusHost.ru розташовані засоби контролю головних показників. Цим можуть похвалитися далеко не всі хостинги. На сторінках сайту наведено рекомендації з тестування хостингу і правильної інтерпретації отриманих результатів.
Перш ніж розмістити свій сайт в інтернеті цими рекомендаціями потрібно обов’язково скористатися.

І тоді можна вже на основі точних знань про характеристики обраного хостингу приймати рішення розмістити на сайті.
Тоді розміщення сайту на платному, але дуже дешевому хостингу не стане приводом для розчарувань.
Взагалі розміщення сайту це справа дуже відповідальна і вимагає неквапливого розгляду всіх сторін цього процесу.

Своїх знань у початківця вебмастера для цього може і не вистачити. Але в століття глобальної доступності інформації це не буде великим препоном.
Досить скористатися якою-небудь толково написаної інструкцією. Таку інструкцію можна знайти на сторінці розміщення сайту, як безпомилково розмістити сайт в інтернеті.

Покрокове опис всього процесу, пояснення більшості зустрічаються термінів, наявність скріншотів, все це робить запропоновану інструкцію вельми цінним підмогою не тільки для початківців, але і для досвідчених бебмастеров.

На зазначеному сайті присутні і інші корисні матеріали, що стосуються хостингу сайтів, розміщення сайтів, і всього що з цим пов’язано. Втім, на хорошому ресурсі так і повинно бути.