В інтернет існують мільйони веб-сайтів, щодня з’являються все нові і нові. Про що це говорить? Більшість з них не оптимізовані для пошукових систем, тому у них немає можливості бути в десятці перших.

Що це означає для вас? Те, що у вас все ще є можливість бути першим.

Ось мої висновки з оптимізації сайтів для Alta Vista для запитів з 2-3 слів, засновані на порівнянні перших 20 сторінок результатів пошуку.

Коротко… намагайтеся оптимізувати сторінки до середньостатистичним даними високо ранжованих сторінок:

Оптимальне число слів в TITLE — від 3 до 10.

Я постійно прошу клієнтів реєструвати сайти. Тим не менш, вивчаючи домашню сторінку якого-небудь сайту, я не знаходжу в TITLE ніякого тексту, хіба що ім’я компанії.

Використовуйте ключові слова в TITLE.

Частота ключових слів = 1 оптимальний варіант для Meta Keywords. Для найкращих результатів використовуйте повторення слова ВЕЛИКИМИ літерами і з Великої літери (keyword, KEYWORD, Keywords)

Кількість слів від 4 до 18 — оптимальний варіант для Meta Keywords.

Ви будете здивовані, дізнавшись, скільки вебмайстрів використовують десятки, сотні слів в Meta Keywords. Все це тільки знижує релевантність документа.

Кількість слів від 2 до 9 оптимально для Meta Description.

Приклад використання оптимальних мета-тегів подивіться на http://www.powerpub.com/searchsecrets.htm Це практичний приклад використання тегів, тому не соромтеся змінювати вміст, застосовуючи даний приклад до свого сайту.

Кількість слів від 1 до 12 є оптимальним для заголовків.

Оптимальне число слів у текстовій посиланням — від 1 до 4.

У вас є посилання на внутрішні сторінки сайту з ключовими словами в тексті посилання в тексті URL? — Це велика різниця.

Частота ключового слова = 1 оптимальна для ALT-тегів.

Цей тег показує текст над зображенням, коли ви підводите на неї миша.

Оптимальне число слів у ALT — від 1 до 31

Однак врахуйте, чим більше ключових слів ви будете використовувати, тим менша щільність буде між ними.

Частота ключового слова від 3 до 6 оптимально для тексту сторінки. Почніть перше речення на сторінці з ключового слова, використовуйте його в середині тексту, і, якщо це можливо, закінчите ним же. Використовуйте верхній і нижній регістри в ключовому слові для підвищення релевантності.

Оптимальний варіант частоти для ключового слова все html-коду сторінки — від 6 до 23. Це, насамперед, залежить від розміру тексту .

Оптимальне число всіх слів на сторінці — від 515 до 545.

Використовуючи Microsoft Word можна швидко перерахувати кількість ключових слів на сторінці. Скористайтесь меню tools>word count.

Якщо ви шукаєте додаткових можливостей підвищення сайту в рейтингу пошукових систем, ви можете придбати доменне ім’я, що містить ключові слова, і оптимізувати сторінки сайту під ці ж ключові слова. Ідеальне доменне ім’я — http:// www.mykeyword.com

Дуже важливо: з 4 грудня 1999 року ви можете реєструвати доменні імена, що містять до 64 символів в назві. Це нововведення дозволяє істотно підняти число ключових слів, яке можна використовувати в доменному імені, тим самим, підвищуючи релевантність сайту з відповідним запитом.

Якщо ви хочете провести невелике дослідження по ключовим запитам і доменним іменам, ви можете здійснити пошук і зарезервувати доменне ім’я безкоштовно http://www.abcHosting.net/ , заощадивши 10 доларів.

Також, попрацюйте з їх генератором ключових фраз, щоб знайти можливі цільові запити. Це дасть вам уявлення про те, як часто використовуються запити. Дуже корисний інструмент.

Автор статті — Earl B. Hall, власник «NetPower Publishing» і http:// www.powerpub.com . Відкрий для себе масу рад, нотаток та інструментів для розкрутки веб-сайту. Не вистачає на все часу? Ви знайдете тут програму, що генерує і створює оптимізовані сторінки з ключовими словами, http:// www.powerpub.com/webposition/