Просування сайту статтями — це ефективна розкрутка web-ресурсу в Інтернеті. Зараз, коли Інтернет бурхливо росте і розвивається, важливою метою для всіх веб-майстрів є розкрутка сайту. Серед різних видів розкручування сайтів, особливо виділяється просування сайту статтями. Цей метод придбав таку популярність, тому що є кращим способом розкрутки сайту в Інтернеті.

Суть просування сайту статтями є в тому, щоб просунути сайт в позиціях по пошуковим запитам. Це необхідно для збільшення кількості відвідувачів web-ресурсу. А це зараз головне в житті Інтернет-проектів. При отриманні цільової аудиторії сайту можна отримувати пристойний прибуток, чи це реклама на сайті, надання різних послуг або продаж будь-якої інформації. У будь-якому випадку необхідна розкрутка сайту статтями. Так як саме статті принесуть більший результат, ніж інші методи розкрутки.

При просування сайту статтями необхідно придбати унікальний контент, тобто текст, який ще не зустрічається в Інтернеті. Тому що пошукові системи не враховують посилання в тих статтях, які скопійовані з інших веб-ресурсів. Дуже важливо розуміти той факт, що неуникальная стаття не принесе ніякого результату просування сайту.

Наступним кроком є приміщення посилання в текст. Але це має бути посилання чітко підібрана під тематику статті. Бажано зробити анкор посилання на ту фразу, яка зустрічається в імені самого сайту в полі . Посилання має бути на головну сторінку сайту, це поліпшить індексацію сайту пошуковими машинами. Також дуже важливо кількість посилань в статті. Адже якщо стаття просто насичена посиланнями, то пошукові системи можуть ввести цю сторінку у чорний список. А її вміст не потрапить в індекс пошукових систем.

Розміщення статей з посиланнями на тематичних ресурсах можуть не тільки підняти позиції сайту, але ще і збільшити трафік сайту. Адже користувачі, які читають статтю розміщеної на майданчику, при наявності зацікавленості перейдуть по посиланню в статті. Це вже цільова аудиторія, яка підтримує життя web-проекту. Тому розкрутка сайту статтями є кращим методом просування сайту. Результати такої розкрутки можуть бути неймовірно ефективними.