Приватний дизайнер більш непередбачуваний, ніж штатний працівник. Ніколи не можна з повною впевненістю сказати, що результат його роботи співпаде з нашими очікуваннями.

Вибираючи рекламне агентство, Ви знайомитеся з його портфоліо, щоб оцінити підходить вам це агентство. Вибираючи приватного виконавця, Вам слід ознайомитися з його портфоліо — відразу буде зрозумілий який рівень виконавця робіт, чи підходить Вам його манера виконання. До речі, якщо Вам сподобалися по духу якісь роботи рекламного агентства, то не факт, що над Вашим замовленням буде працювати той же працівник, що виконував ці роботи, можливо навіть, що він уже давно пішов з цього рекламного агентства. Ну, і, звичайно, не варто забувати про складання технічного завдання, грамотно написана і чітко складене технічне завдання – це 99 відсотків того, що результат роботи, буде відповідати Вашим очікуванням. Технічне завдання не тільки орієнтир для виконавця при виконанні Вашого замовлення, воно також регулює Ваші взаємини з виконавцем при оцінці результатів його роботи.

Для виконання мого замовлення потрібна команда професіоналів різного профілю, тут мені може допомогти тільки рекламне агентство або дизайн студія.

Безумовно, на розробку серйозного проекту (наприклад, розробку веб-сайту) необхідна команда професіоналів, і не завжди у замовника є можливість контролювати і координувати роботу декількох приватних розробників, зайнятих у різних сферах діяльності. Однак, не варто забувати, що зацікавив Вас приватного виконавця з великою ймовірністю може бути команда партнерів, яких він може залучити до реалізації вашого проекту.

Приватні виконавці часто зривають терміни робіт, цей аргумент не на їх користь, в рекламних агентствах організація краще.

Так, факт, що з приватним виконавцем строки можуть затягнутися, основна причина того, що виконавець, не розрахувавши, називає занижені терміни робіт. Крім того, не враховується ні замовником, ні виконавцем час, необхідний на обговорення і затвердження роботи з боку замовника, на внесення правок в роботу, або розробку нових варіантів. Хто більше винен у даній ситуації, сказати складно, приватний виконавець або менеджер з боку замовника, який веде проект і контролює роботу виконавців. До речі, варто відзначити, що і рекламні агентства зривають терміни не рідше, ніж приватні розробники,

Вартість послуг приватного дизайнера менше, ніж дизайн студії або рекламного агентства.

Вартість послуг приватного дизайнера така ж, як якщо б він працював у рекламному агентстві. Просто, звернення безпосередньо до виконавця завжди обходитися в підсумку дешевше, ніж через посередника, Ви всього лише уникаєте накруток рекламного агентства. Правда, разом з тим Ви уникаєте приємного спілкування з персональним менеджером, який отлеживает не тільки роботу дизайнера, але і весь цикл виробництва Вашого замовлення.

Можливість безоплатного тендеру — віддати замовлення на розробку кількох дизайнерам, подивитися на попередні варіанти, і тільки потім вибрати виконавця.

Насправді в конкурсах беруть участь лише виконавці з маленьким досвідом роботи або зовсім з його відсутністю. Тому, не дивуйтеся, якщо серед безлічі варіантів, які вам надіслали на конкурс, ви не знайдете підходящого для Вас. Професійні виконавці не будуть дарувати Вам за просто так свій час. Як кажуть: час – гроші, на жаль, не всі це розуміють.

Ризик передоплати – я дам йому грошей, а завтра він зникне.

Звичайно, передоплата входить в звичайну практику будь-яких відносин замовник-виконавець. Але це не означає, що Ви повинні довіряти виконавцю беззастережно. Ми живемо в цивілізованому суспільстві, в якому відносини виконавця та замовника повинні регулюватися і визначатися за допомогою договору, наприклад, договору підряду.