Всього за пару годин, Ви можете створити прибутковий контент для свого сайту.

Всі знають, що кращим способом домогтися хороших позицій в результатах пошуку є створення контенту з великою кількістю ключових слів. Ви можете самі писати статті. До речі, якщо Ви будете писати одну статтю в день, то до кінця року у вас буде більше 300 статей.

А цього достатньо, щоб отримати високі рейтинги в Google з-за великої кількості сторінок, а також з причини того, що ці сторінки заповнені оригінальним не-переробленим контентом. Пошуковикам подобається свіжий контент, і обсяг трафіку на ваш сайт збільшиться.

А велика кількість унікальних відвідувачів означає більше онлайн продажів.
Отже, які ж швидкі техніки генерування контенту?

1. Публікуйте свій онлайн журнал на своєму сайті.

Якщо Ви регулярно здійснюєте онлайн журнал, то використовуйте ftp-програму, щоб публікувати його прямо на вашому сайті. Це швидкий спосіб додати сторінки з контентом для наступного оновлення пошуковика. Крім ваших власних коментарів існують ще коментарі відвідувачів сайту, які допоможуть збільшити середній обсяг контенту на кілька сотень або навіть тисяч нових слів в день. І якщо у вас є прийнятні зовнішні посилання, то пошуковики знайдуть вас переиндексируют сайт і проведуть відповідний апдейт.

2. Питання та відповіді.

Якщо Ви отримуєте питання по електронній пошті, придумайте підходящі відповіді і розмістіть їх на кількох сторінках «Питання-Відповідь». Ви також можете перетворити ці питання і відповіді на них у повноцінні статті, які можна розмістити на сайті або в одній з онлайн директорій. Всього лише одна стаття в правильній директорії може принести вам сотні або навіть тисячі нових зовнішніх посилань.

3. Редагуйте старі статті.

Перегляньте свої старі статті. Якщо деякі з них присвячені темам, які Ви лише висвітлили поверхово, то можливо настав час зупинитися на них докладніше. Наприклад, якщо у вас вже є стаття, в якій Ви описуєте 10 способів зробити що-небудь, то Ви можете просто описати кожен з цих способів в окремій статті. Ви вже добре розбираєтеся в цьому питанні і можете легко створити ще 10 статей для свого сайту.

4. Купуйте пакети (послуги) з правом перепродажу.

Але не перепродавайте їх просто так. Замість цього перечитайте вміст і додайте трохи індивідуальності. Виправте зміст, створіть нове введення, детальніше зупиніться на одному з розділів, додайте кілька сторінок, посилання, джерел, програмних засобів і т. д. Завдяки цьому ваш пакет буде разюче відрізнятися від інших, куплених тими, хто просто хоче їх перепродати.
Якщо Ви купуєте пакет з правом перепродажу, щоб розмістити його в мережі, використовуйте свої навички веб-дизайну та змініть формат контенту – перетворіть на 100% перероблений продукт в продукт на 50% унікальний. Це дасть вам перевагу, і Ви отримаєте прекрасний варіант тексту для пошукових машин.

5. Перетворюйте старий контент в онлайн книги.

Візьміть всі свої електронні журнали і статті за останні два роки. Оновіть інформацію, додайте кілька посилань, і Ви отримаєте онлайн книгу. Ви можете запропонувати її на продаж на своєму сайті або на сервісі, такому як, наприклад, Clickbank. Електронні книги дуже популярні, не вимагають складів для зберігання і проносять величезну прибуток. Ви можете самостійно зайнятися копірайтингом, дизайном і створенням своєї власної електронної книги, витративши на це менше 100$. Спробуйте і вас приємно здивують результати.Найміть письменника, який напише все за вас.

6. Вирушайте на форуми для письменників і влаштуйте торги.

Я чув про те, що бували випадки, коли закінчені професійні статті продавалися всього за 20$! Можливо, це найшвидший спосіб створити оригінальний прибутковий контент для тих, хто не володіє письменницьким даром.

Вище перелічені лише кілька порад, які можуть стати хорошим початком.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here