Всього за пару годин, Ви можете створити прибутковий контент для свого сайту.

Всі знають, що кращим способом домогтися хороших позицій в результатах пошуку є створення контенту з великою кількістю ключових слів. Ви можете самі писати статті. До речі, якщо Ви будете писати одну статтю в день, то до кінця року у вас буде більше 300 статей.

А цього достатньо, щоб отримати високі рейтинги в Google з-за великої кількості сторінок, а також з причини того, що ці сторінки заповнені оригінальним не-переробленим контентом. Пошуковикам подобається свіжий контент, і обсяг трафіку на ваш сайт збільшиться.

А велика кількість унікальних відвідувачів означає більше онлайн продажів.
Отже, які ж швидкі техніки генерування контенту?

1. Публікуйте свій онлайн журнал на своєму сайті.

Якщо Ви регулярно здійснюєте онлайн журнал, то використовуйте ftp-програму, щоб публікувати його прямо на вашому сайті. Це швидкий спосіб додати сторінки з контентом для наступного оновлення пошуковика. Крім ваших власних коментарів існують ще коментарі відвідувачів сайту, які допоможуть збільшити середній обсяг контенту на кілька сотень або навіть тисяч нових слів в день. І якщо у вас є прийнятні зовнішні посилання, то пошуковики знайдуть вас переиндексируют сайт і проведуть відповідний апдейт.

2. Питання та відповіді.

Якщо Ви отримуєте питання по електронній пошті, придумайте підходящі відповіді і розмістіть їх на кількох сторінках «Питання-Відповідь». Ви також можете перетворити ці питання і відповіді на них у повноцінні статті, які можна розмістити на сайті або в одній з онлайн директорій. Всього лише одна стаття в правильній директорії може принести вам сотні або навіть тисячі нових зовнішніх посилань.

3. Редагуйте старі статті.

Перегляньте свої старі статті. Якщо деякі з них присвячені темам, які Ви лише висвітлили поверхово, то можливо настав час зупинитися на них докладніше. Наприклад, якщо у вас вже є стаття, в якій Ви описуєте 10 способів зробити що-небудь, то Ви можете просто описати кожен з цих способів в окремій статті. Ви вже добре розбираєтеся в цьому питанні і можете легко створити ще 10 статей для свого сайту.

4. Купуйте пакети (послуги) з правом перепродажу.

Але не перепродавайте їх просто так. Замість цього перечитайте вміст і додайте трохи індивідуальності. Виправте зміст, створіть нове введення, детальніше зупиніться на одному з розділів, додайте кілька сторінок, посилання, джерел, програмних засобів і т. д. Завдяки цьому ваш пакет буде разюче відрізнятися від інших, куплених тими, хто просто хоче їх перепродати.
Якщо Ви купуєте пакет з правом перепродажу, щоб розмістити його в мережі, використовуйте свої навички веб-дизайну та змініть формат контенту – перетворіть на 100% перероблений продукт в продукт на 50% унікальний. Це дасть вам перевагу, і Ви отримаєте прекрасний варіант тексту для пошукових машин.

5. Перетворюйте старий контент в онлайн книги.

Візьміть всі свої електронні журнали і статті за останні два роки. Оновіть інформацію, додайте кілька посилань, і Ви отримаєте онлайн книгу. Ви можете запропонувати її на продаж на своєму сайті або на сервісі, такому як, наприклад, Clickbank. Електронні книги дуже популярні, не вимагають складів для зберігання і проносять величезну прибуток. Ви можете самостійно зайнятися копірайтингом, дизайном і створенням своєї власної електронної книги, витративши на це менше 100$. Спробуйте і вас приємно здивують результати.Найміть письменника, який напише все за вас.

6. Вирушайте на форуми для письменників і влаштуйте торги.

Я чув про те, що бували випадки, коли закінчені професійні статті продавалися всього за 20$! Можливо, це найшвидший спосіб створити оригінальний прибутковий контент для тих, хто не володіє письменницьким даром.

Вище перелічені лише кілька порад, які можуть стати хорошим початком.