Займіться локальної оптимізацією.

Найчастіше оптимізації локального пошуку не приділяється достатньо уваги, а між тим це відмінний спосіб залучення на ваш сайт місцевого трафіку. Включивши локальну інформації в свої теги і сторінки, ви можете потенційним клієнтам знайти спеціальну інформацію по району і сфері діяльності, які їх цікавить.

Що таке оптимізація локального пошуку?

Оптимізація локального пошуку — це додавання локальних пошукових термінів на сайт. Наприклад, якщо ви працюєте в окрузі Сонома в Каліфорнії, і жителі округу та штату є вашою цільовою аудиторією, обов’язково включіть слова округ Сонома і Каліфорнія теги і текст на сайті. Тоді буде більше шансів, що при пошуку послуг в окрузі Сонома в Каліфорнії користувач побачить ваш сайт на сторінці результатів пошуку.

Як додати локальні терміни?

Існує багато способів. Часто творці сайтів думають інакше, ніж користувачі. Сприймаючи свої послуги як щось само собою зрозуміле, вони недостатньо докладні і чотки в їх описі.

Перечитайте свій сайт. Зробіть його доступним для користувача, використовуйте просту ясну інформацію, яку зможе зрозуміти навіть користувач, який не знайомий раніше з предметом. Якщо ви продаєте блакитні фиговинки, так і напишіть в тексті. Якщо ваша цільова аудиторія — жителі округу Сонома в Каліфорнії, включіть ці слова в теги і текст. Увімкніть ваші локальні терміни, так само як звичайні пошукові терміни, заголовки і мета-теги, заголовок, текст посилань і тексту сторінки. Також не забудьте згадати локальні терміни на сторінці контактів, де вказується ваше місце розташування.

Найпростіший спосіб:

Тег назви

блакитні фиговинки Sonoma County, California Якщо хочете ще більше конкретики, спробуйте включити:

Тег назви

блакитні фиговинки Santa Rosa Sonoma County California
b.. Тег заголовка

блакитні фиговинки на продаж — Sonoma County, California

c.. Текст на сторінці: Шукаєте блакитні фиговинки? У нас найкращі ціни на блакитні фиговинки в окрузі Сонома. Ми поставляємо блакитні фиговинки їх по всьому округу Сонома і по всій Каліфорнії.

Таким чином той, хто шукає , з більшою ймовірністю знайде ваш сайт.

Як щодо продажу в інші місця?

Не треба турбуватися, локальна оптимізація працює так само, як і звичайна. Використовуючи локальні терміни, ви просто даєте більше інформації місцевим жителям. Інші ваші пошукові терміни будуть працювати як і раніше. Локалізація не зменшить ваш трафік від решти світу, якщо ви проводите звичайну пошукову оптимізацію.

Ви можете виділити для локальних термінів окремі сторінки свого сайту, якщо вас цікавить трафік зі всієї країни або всього світу. Таким чином місцевий трафік буде притягнутий конкретні розділи. Багато користувачів вважають за краще робити покупки в місцевих компаній. Ви можете присвятити місцевим користувачам окремі сторінки, згадавши на них переваги покупки недалеко від будинку.