Знайти свою другу половинку – одна з першорядних завдань у житті кожної людини. Хто-то придивляється до колег по роботі, хтось шукає в колі друзів, а деякі просто чекають, поки сама доля зведе дві споріднені душі. З приходом нових технологій з’явилася можливість будувати відносини за допомогою онлайн-спілкування.

Всесвітня павутина дозволяє людям безкоштовно спілкуватися, перебуваючи на великих відстанях один від одного, проте для того, щоб знайти підходящого співрозмовника, у реальному житті необхідно досить велика кількість часу на спостереження та оцінку. Інтернет дозволяє значно швидше одержати всю необхідну інформацію, в тому числі і про потенційну другій половинці.

Популярні сайти знайомств надають дані про тисячі чоловіків і жінок, щоб людина, яка перебуває в пошуку відносин, міг знайти «другу половинку»:

Популярність інформаційного ресурсу породжує грошові кошти, тому залучати на сайт нових користувачів, безумовно, вигідно для власників.

Багато сайтів знайомств відкривають власні партнерки (а великі ресурси до того ж пропонують досить вигідні умови). Саме тому партнерська програма LovePlanet і їй подібні – спосіб монетизації, який варто розглянути в даній статті.

Основні відомості

Партнерські програми сайтів знайомств по своїй суті мало чим відрізняються від партнерок в інших тематиках: ви тим чи іншим способом забезпечуєте ресурсу користувальницький трафік, а натомість отримуєте грошову винагороду, що залежить від умов співробітництва.

Для початку, визначимося з тим, що потрібно для того, щоб стати учасником партнерки. Ви повинні володіти власним сайтом або групою у соціальній мережі, які би мали наступні характеристики:

 • Відповідність нормам законодавства і правил партнерки. Якщо на сторінках вашого сайту розміщується заборонений контент або ж ви використовуєте неузгоджені з організатором партнерської програми джерела трафіку, до участі в партнерці ваш ресурс допущений не буде (або буде виключений, якщо раніше співпраця вже було розпочато);
 • Висока відвідуваність. Кожна партнерка пред’являє свої вимоги, але в цілому, якщо на ваш сайт заходить більше 300 осіб на добу, можете починати шукати варіанти співпраці;
 • Правильна тематична спрямованість. Тут, знову ж таки, все залежить від вимог, які висуває та чи інша партнерська програма. Знайомства – тема досить специфічна, і для того, щоб отримувати максимальний прибуток від співпраці з подібними партнерськими програмами, слід спочатку вибудовувати під них інформаційне наповнення веб-ресурсу (хоча для отримання меншого доходу підійдуть і інші тематики, наприклад, відпочинок, мода, подорожі).

Якщо ви стали учасником партнерської програми, то повинні будете розмістити на сторінках свого сайту рекламний банер з партнерської посиланням (іноді посилання може бути і без банера). Таким чином, певна частина ваших відвідувачів буде переходити на сайт знайомств.

Кожна партнерська програма передбачає свої умови виплат, розглянемо деякі з них:

 • За переходи користувачів. Тут все дуже просто і прозоро: кожен чоловік, перейшов по партнерському посиланню, приносить вам прибуток;
 • За реєстрацію. Власникам сайтів знайомств не дуже вигідно платити вам за тисячу перейшли по партнерському посиланню користувачів, з яких зареєструється 1-2 людини. Адже саме зареєстровані користувачі, що розміщують свої анкети, підтримують інтерес до онлайн-пошуків нових відносин (при цьому, за жіночі анкети, як правило, платять більше, ніж за чоловічі);
 • За користування платними послугами. Якщо користувач, наприклад, хоче, щоб його анкета завжди з’являлася на найвищих позиціях, сайт знайомств може надати такий сервіс за певну плату. Ви ж, як партнер, від якого даний користувач прийшов на сайт, одержите відсоток від сплачених за послугу грошей.

Переваги і недоліки

Будь-який бізнес має свої позитивні і негативні сторони, та співпрацю з партнерськими програмами сайтів знайомств – не виняток. Для початку, розглянемо основні плюси:

 • Інтерес суспільства. Людина – істота соціальна, тому за своєю природою постійно шукає нові знайомства. Партнери сайту знайомств, в якій бере участь сайті, може навіть деяким чином урізноманітнити інформаційний ресурс (якщо ваш сайт про відносини чоловіків і жінок, то відвідувачі отримають можливість відразу ж перейти до онлайн-спілкування з співрозмовником протилежної статі);
 • Безліч доступних варіантів. Існують одиниці дійсно великих і відомих сайтів знайомств, однак якщо ваш веб-сайт не відповідає вимогам їх партнерських програм, ви можете спробувати співпрацювати з менш розкрученими ресурсами, кількість яких постійно зростає;
 • Також є деякі негативні моменти;
 • Мала кількість відвідувачів користуються платними послугами. Якщо за умовами участі в партнерській програмі ви отримуєте відсотки від оплати замовлених на сайті знайомств послуг, то вас може спіткати розчарування. Такий вид отримання доходу можливий лише при співпраці з дійсно великими сайтами знайомств. Як правило, на невідомих ресурсах, користувацька активність набагато нижче;
 • Сайти знайомств часто потрапляють під різні санкції, як пошукових систем, так і Роскомнадзора. Не секрет, що відносини між чоловіком і жінкою безпосередньо стосуються сексуальної тематики, а в цьому випадку переступити межу дозволеного для веб-сайту дуже легко (це може бути інформація в профілях користувачів, розміщений контент, реклама тощо).

Популярні партнерки

Розглянемо деякі найбільш популярні сайти знайомств та їх партнерські програми.

 • LovePlanet. Даний сайт знайомств є найпопулярнішим в Рунеті, маючи понад 15 мільйонів зареєстрованих користувачів:

Партнерська програма LovePlanet і їй подібні – заробіток для власників сайтів

Партнерка LovePlanet пропонує вам отримувати винагороду за підтверджені користувальницькі анкети і досконалі платіжні операції (якщо це зробили люди, які перейшли з вашої партнерської посиланням). Мінімальна сума виводу – 300 рублів, виплати відбуваються раз на місяць.

 • MyLove. Цей сайт знайомств трохи менш популярний, ніж LovePlanet (10 мільйонів зареєстрованих користувачів):

Партнерська програма LovePlanet і їй подібні – заробіток для власників сайтів

Партнерська програма пропонує отримувати 50% від оплати користувачів за послуги сервісу, але при певних умовах ваша винагорода може зрости до 70%. Проте варто відзначити, що відвідувачі цього сайту користуються платними послугами досить неохоче.

 • OwnDating. Дана партнерська програма передбачає співпрацю з сайтом Lovemage.ru, який спеціалізується на знайомствах російських дівчат з іноземцями:

Партнерська програма LovePlanet і їй подібні – заробіток для власників сайтів

За умовами партнерської програми ви будете отримувати 40 центів за кожну зареєстровану (після переходу по вашому посиланню) російську дівчину. Також вам будуть виплачувати 50% від вартості замовлених залученими користувачами послуг.

Таким чином, сайти знайомств допомагають людям знайти свою другу половинку, а партнерські програми сайтів знайомств допомагають вебмайстрам монетизувати свої ресурси.

Якщо ви володієте інформаційним ресурсом, тематика якого підходить для співпраці з сайтом знайомств, необхідно намагатися стати учасником партнерських програм найбільш великих сайтів, так як співпраця з нікому невідомими веб-ресурсами не принесе відчутного прибутку (з-за невеликої кількості реєструються користувачів і їх подальшої слабкої активності).