Для того щоб купити яку-небудь річ, не потрібно стояти в черзі або блукати по ринку. Достатньо зробити всього декілька кліків на сайті інтернет-магазину – і необхідний товар виявиться у вас в руках.

Для того щоб заробляти на продажу товарів, зовсім не обов’язково створювати свій інтернет-магазин. Достатньо мати відвідуваний сайт і брати участь в партнерській програмі, отримуючи частку з продажів великих гравців інтернет-бізнесу.

Таким чином, все, що потрібно зробити власнику популярного веб-ресурсу для отримання доходу – це підібрати партнерку з найбільш вигідними умовами. У даній статті буде розглянуто партнерська програма AliExpress як один з можливих варіантів:

Основна інформація

AliExpress – це онлайн-майданчик, яка входить до складу китайського гіганта електронної комерції Alibaba Group. AliExpress спеціалізується на роздрібній торгівлі найрізноманітнішими товарами. Китай заробив собі репутацію виробника дешевої продукції у великих кількостях. Природно, купувати китайські товари в китайському магазині набагато вигідніше, ніж переплачувати іноземним дистриб’юторам.

Для того щоб продавати в інтернеті, безумовно, необхідний свій сайт. AliExpress.com надає користувачам можливість досить легко орієнтуватися в різноманітті пропонованих товарів:

Партнерська програма AliExpress як один із способів монетизації сайту

Однак для того, щоб залучити достатню кількість осіб, що не вистачає одного ресурсу. Саме для цього і існують партнерські програми.

АлиЭкспресс пропонує реєструватися в офіційній партнерці:

Партнерська програма AliExpress як один із способів монетизації сайту

Суть співпраці проста: зареєструвавшись, ви розміщуєте рекламу інтернет-магазину на своєму сайті. Якщо відвідувач вашого ресурсу перейшов по партнерському посиланню на сайт AliExpress і здійснив купівлю (протягом 30 днів після переходу), то ви отримуєте винагороду: від 3 до 50 відсотків комісійних. Примітно, що на відміну, приміром, від EBay, партнери отримують гроші тільки після підтвердження замовлення.

Переваги і недоліки

Ідеального способу заробітку (навіть в інтернеті) не існує. Завжди знайдуться свої плюси і мінуси. Для початку, розглянемо позитивні сторони співпраці з АлиЭкспресс:

  • Привабливі для відвідувачів ціни. Як вже згадувалося вище, китайські товари в даному інтернет-магазині можна купити за найбільш низькими цінами. Саме це приваблює безліч покупців і забезпечує дохід для AliExpress, а якщо ви берете участь в партнерській програмі, то і для вас;
  • Продавці призначають процентну ставку. Якщо раніше AliExpress пропонував партнерам фіксований відсоток комісійних, то зараз продавець може визначати винагороду партнерів самостійно (від конкуренції пропозицій ви тільки виграєте);
  • Різноманітність дозволених джерел трафіку. Якщо дуже хочеться, то можна використовувати навіть дорвеї. Під сувору заборону потрапляє накручування відвідувачів.

Можна виділити наступні недоліки використання партнерської програми AliExpress:

  • Відсутність реферального програми. Якщо ви захочете залучати своїх партнерів, щоб вони залучали своїх партнерів, ладу, таким чином, реферальну мережу та отримуючи додатковий дохід, то доведеться пошукати щось натомість офіційної партнерки AliExpress;
  • Англійська мова. Звичайно, більшість сучасних вебмайстрів не відчують ніяких незручностей з фактично другою рідною мовою (та й у браузері перекладач є), однак відсутність російської версії не можна не віднести до недоліків;
  • Гроші отримуємо тільки в банку. Офіційна партнерка AliExpress не підтримує WebMoney, QIWI, Яндекс.Гроші та інші звичні для більшості інтернет-користувачів платіжні системи:

Партнерська програма AliExpress як один із способів монетизації сайту

Чи варто пробувати

Базуючись на вищевказаних переваги і недоліки партнерської програми AliExpress, можна прийти до висновку, що даний спосіб монетизації сайту досить привабливий для власників відвідуваних веб-ресурсів. Китайська економіка порівняно недавно вийшла на перше місце в світі і нікуди звідти «йти не збирається, що також свідчить на користь вибору партнерки AliExpress.

Однак необхідно пам’ятати, що, як і в будь-який інший партнерській програмі, при співпраці з AliExpress дохід не може бути постійним і фіксованим. Щомісяця ви можете розраховувати лише на приблизну суму винагороди. Також завжди існує ризик відмови продавця або покупця від угоди (поки вона не підтверджена).

У будь-якому випадку, якщо у вас є відвідуваний сайт, то вибір способу його монетизації – це приємні клопоти, а партнерська програма AliExpress – варіант, який, безумовно, варто розглянути.