Для початку розберемося, що таке хостинг. Хостинг – це послуги розміщення Вашого сайту в інтернеті. У 2002 році з’явилося дуже багато нових компаній, що надають хостинг. Так ось, в цій статті я опишу докладно нові і старі хостинги.

100GIG (http://www.100gig.com/)

Російська хостинг, на якому потрібно платити тільки за трафік, 1000 MB. Трафіка коштує 1$. На кожен куплений Гігабайт трафіку безкоштовно надається 30Мб місця на диску під сайт. Пре покупки хостингу, даються всі стандартні можливості без обмежень (Perl, PHP4, MySQL, SSH, SSI, логи, pop account тощо). Реєстрація доменів у зонах .ru, .com, .net, .org, biz і т. д. 8$. Оплатити хостинг або реєстрацію домену можна за допомогою систем WebMoney (http://www.webmoney.ru) і E-gold (http://www.e-gold.com).

AvaHost (http://ru.avahost.net/)

Пропонують високоякісний і швидкий хостинг для розміщення ваших сайтів.

Ціни від 4$ в місяць. Ви маєте 30-денну гарантію повернення грошей у разі незадоволення хостингом. Спеціальні ціни при оплаті з WebMoney. Це один з кращих хостингів, який сподобається новачкам і професійним веб-майстрам.

RuWeb (http://ruweb.net/)

Хостинг в США за недорогими цінами (Місце — від 10 Мб трафіку — від 400 Мб/місяць, ціна — від $0.71 на місяць). Протягом першого місяця користування Ви можете відмовитися від їхніх послуг і отримати всю суму, внесену за оплату хостингу. Тарифні плани Ви обираєте самі, тобто Ви пишіть, скільки Вам потрібно місце під сайт і скільки трафіку використовує Ваш сайт (На кожні 5Мб місця безкоштовно надається 1 піддомен, 1 POP3 ящик і один FTP аккаунт, Безкоштовно надається одна mySQL база на кожні 10Мб місця). При оплаті за 12 місяців і більше знижка 10%. Мінімальна сума до оплати 4$. Оплатити хостинг і домен, Ви можете Через систему PayCash (http://paycash.ru), «Яндекс.Гроші (http://money.yandex.ru), за кредитною карткою (Visa, MasterCard) і через систему WebMoney.

M-9 (http://m-9.net/)

Вибираючи M-9.net Ви отримуєте повноцінний якісний хостинг за найдоступнішими цінами не тільки в Росії, але і у всьому світі. Ваші сайти будуть розміщені на потужному сервері з мінімальним завантаженням і під цілодобовим наглядом професіоналів у найбільших охоронюваних дата центрах США. Сумарна швидкість серверів становить 7Gbps (7000Мбит/сек)! Ціни від 2$ в місяць за 20 MB., трафік на місяць 500MB., Perl, PHP4, MySQL — одна база, SSH, SSI, логи, pop account, подсерверы – два. Можливість скласти свій тарифний план.

Host-MD (http://www.host-md.com/)

Розташований в Атланті, Дата-Центр розміщений в головній будівлі готелю Телко — з підключенням до всіх основних IP лініях і харчуванням. Всі тарифні плани включають в себе: Пошту: Поштовий WEB-итнтерфейс з фільтрами від «спаму», Необмежену кількість Email-forvards, Email-alias, автовідповідачів, POP3, IMAP, SMTP, SENDMAIL.

Серверні утиліти: Свої сторінки помилок, паролирвание директорій, підтримка .htaccess, підтримка C/C++ Raw Access files, GNU PG PGP Clone, Crontab, SSI, CGI, PHP, SSL, SSH, Apache, ASP, XML, VRML. WEB-панель управління: створення та управління email, управління DNS, докладна статистика, створення баз MySQL і управління через PhpMyAdmin, створення акаунтів виду yourdomain.com/~webuser, зі своїми CGI-BIN FTP, доступ до FrontPage 2000.

HostRu (http://hostru.com/)

Відкрилися 1 вересня 2002 року. Ціни у них дуже низькі від 0.2 $ за 2МБ і 50 МБ трафіку в місяць. Всі плани включають в себе всі підтримки скриптів. Сумарну ємність їх каналів складає, до 7Гбит/сек. Цей хостинг підходить тим, хто хоче створити дизайн студію або візитну картку компанії. Оплатити хостинг можна тільки за допомогою WebMoney та PayPal. Для тестування дається три дні безкоштовних.

ValueHost (http://valuehost.ru)

Це старий і дуже великий хостинг. З ним у мене було найбільше проблем, (Скрипти не працюють, сторінка не завантажується і. т. д). Їх сервер майже завжди перевантажений, але ціни в них дуже низькі: за 9$ дають 300МБ. Вільного місця, без обмежений трафік (Так обіцяє) і. т. д. Цей хостинг я Вам не раджу.

P. S. Як не пригадати наш чудовий хостинг, наданий нам компанією FastVPS. Сайти просто літають на ньому!