Накрутки ВКонтакте — можливість штучним шляхом збільшити кількість лайків, репостов, друзів, передплатників та інших корисних одиниць в соціальній мережі. Причому для кожного виду накрутки використовуються свої методи і сервіси.

Навіщо потрібна накрутка лайків і передплатників ВКонтакте? Соціальні мережі відкривають великі можливості для просування бізнесу. І як у будь-якій справі тут потрібен початковий поштовх, який можна створити штучно:

Накрутка друзів у ВКонтакте – навіщо це потрібно?

Кількість друзів, які можуть з’явитися у вашому списку, необмежено. Значний список друзів не тільки підніме самооцінку, користувачі будуть читати ваші новини, коментувати пости, лайкати фотографії. Значно розшириться ваше коло спілкування. Накрутка друзів ВКонтакте може допомогти в просуванні свого бренду або ресурсу:

Накрутки ВКонтакте – всі «за» і «проти»

Якщо ви маєте власний бізнес, то чим більше у вас буде нових друзів (передплатників), тим більше ймовірність того, що ваші продажі зростуть.

Два способи накрутки друзів:

  • ручне додавання. Це найпростіший, але не самий зручний спосіб. Все, що від вас потрібно — зі своєї сторінки перейти в «Мої групи» і забити в пошуку «Додати у друзі». Заходимо в будь-яке співтовариство і пишемо щось на кшталт «Додають у друзі». Аналогічні записи залишаємо ще у кількох спільнотах. Крім того, ви можете додати собі в друзі тих, хто пише те ж саме. У добу можна відправляти не більше 40 заявок.

Щоб трохи автоматизувати процес, можна скористатися скриптом для схвалення поданих заявок:
1. заходимо в «Мої друзі», далі в «Заявки в друзі»;
2. вводимо в адресну строку браузера наступний скрипт:

java*****script:var buttons=document.getElementsByTagName(‘button’); console.log(buttons); for(key in buttons){buttons[key].click();}

3. Видаляємо ***** і тиснемо Enter:

• Накрутка друзів за допомогою спеціальних сервісів. Одним з найбільш популярних варіантів є сервіс Olike:

Накрутки ВКонтакте – всі «за» і «проти»

З’являється вікно, у якому ви можете додати користувача:

Накрутки ВКонтакте – всі «за» і «проти»

Платна накрутка друзів ВКонтакте

Описані вище методи не гарантують, що в майбутньому додані вами друзі не втечуть або система не забанить вас за підозрілу активність. Крім того, велика їх частина з часом перетворюється в «собачок». У зв’язку з цим рекомендуємо користуватися сервісами, які за певну плату пропиарят вашу сторінку, і ви отримаєте реальних, цільових, активних друзів (передплатників).

Прикладом такого сервісу є Socelin. До його переваг відносяться:

  • можливість налаштування таргетингу за статтю, віком, місту, країні;
  • заповнені профілі (ніхто не здогадається, що ви займаєтеся накруткою);
  • справжні виконавці (ніяких «собачок» і ботів).

Накрутка голосів у ВКонтакте – як це зробити?

Сьогодні більшість користувачів цікавляться тим, як здійснюється накрутка голосів у ВКонтакте і як отримати їх багато і бажано безкоштовно. Адже за певну кількість голосів в іграх, додатках або конкурсах можна отримати цілком пристойні подарунки.

Вебмастера і блогери використовують голосу (внутрішню валюту) для просування ресурсу при проведенні опитувань, розіграшів, акцій та конкурсів. Накрутка голосів може проводитися за допомогою спеціальних програм, таких, як VkDuty. Дана програма працює за принципом – скачав, встановив, набрав потрібну кількість голосів:

Накрутки ВКонтакте – всі «за» і «проти»

«Підводні камені» накрутки голосів ВКонтакте

Прагнення накрутити як можна більше голосів може спричинити за собою неприємні моменти:

  • Зараження комп’ютера вірусом або крадіжка паролів. Читерські програми недолюблюють антивіруси, щоб подібний софт працював коректно, їх доводиться відключати, що може спричинити за собою досить серйозні неприємності;
  • Непрацюючі програми. Досить часто подібні програми втрачають свою актуальність після виходу чергового оновлення;
  • Незаконність. Карається баном облікового запису. Тому потрібно слідувати рекомендаціям і вміло приховувати факт накрутки.

Накрутка передплатників ВКонтакте

Створювати «населення» групи краще після того, як вона буде оформлена. Крім цього важливо регулярно проводити модерацію повідомлень і підтримувати спілкування. Спам на стіні може викликати різко негативне ставлення до вашої групи. Накрутка передплатників ВКонтакте може здійснюватися з допомогою таких програм як:

  • Вікінг Ботовод;
  • SOCIALHAMMER;
  • SOC-SERVICE.

Ці програми мають безкоштовні lite-версії з деякими обмеженнями. У платних варіантах і швидкість накруток вище, і можливостей більше. Накрутка передплатників у групу ВКонтакте відбувається без обману.

Але таким чином багато учасників для одного запису не накрутиш (не більше 4000 за пару тижнів). Крім того, великий ризик блокування облікового запису за підозрілу активність. Тому накрутку краще проводити з використанням лівого профілю. Для ефективної накрутки групи потрібно 25-30 акаунтів, а значить і стільки ж сім-карт.

ВКонтакте зробив це, щоб охолодити запал спамерів. Тому в даній ситуації можна просто купити зламані облікові записи. Це можна зробити недорого на seo-форумах (приблизно 5 рублів за 1 рахунок).

Також можливий варіант замовлення накрутки ботів в групу. Шукати виконавця можна також на форумах, проте вартість буде вже вище. Виходить, що найбільш вигідним і безпечним варіантом залучення передплатників є розміщення цікавого контенту і живе спілкування.

Накрутка лайків під ВКонтакте

Накрутка лайків допоможе вирішити питання браку популярності в соціальній мережі. Як не дивно, але величезна кількість користувачів мріють про те, щоб їх фотографіями захоплювалася громадськість. І щоб не залежати від друзів і отримати визнання користувачі прагнуть накрутити лайки.

Наростити свій рейтинг, а також просунути ті чи інші товари або послуги, підвищити лояльність до бренду можна, скориставшись спеціальними сервісами:

Накрутки ВКонтакте – всі «за» і «проти»

Програми для накрутки лайків ВКонтакте

Якщо вас цікавить безкоштовно накрутка лайків ВКонтакте, саме час скористатися такими сервісами, як Bosslike і VKSTORM. Для багатьох користувачів дуже важливо постійно збільшувати кількість лайків, тим самим піднімаючи свій рейтинг або просуваючи послуги та товари. Програма накрутки лайків ВКонтакте дозволить швидко і без проблем проводити всі необхідні дії по накрутці, причому лайки будуть ставити не боти, а реальні люди.

Підводячи підсумки, хочеться зазначити, що використовуючи такі потужні інструменти, як соціальні мережі для просування товару чи послуг, на перших порах можна використовувати накрутку лайків, репостов, передплатників і друзів. Однак якщо в подальшому не перейти на якісно новий рівень просування, то всі ваші сердечка і лайки будуть лежати мертвим вантажем.

Крім того використання спеціальних сервісів по накрутці може загрожувати безпеці вашого комп’ютера. Тому до вибору інструментів для підвищення рейтингу і просування бізнесу в інтернеті потрібно підходити акуратно.