Ви твердо вирішили розпочати власний бізнес, але не знаєте з чого почати? Є багато ідей, але немає капіталу для їх реалізації? Спробуйте партнерські програми – це різновид бізнесу з низьким порогом входження: вам не потрібні видатні креативні здібності або великий капітал:

Все що потрібно – це люди, яких зацікавить вашу пропозицію.

Як почати «з нуля»?

Багато продавані товари просто потрапляють «в струмінь», вони не є продуктом роботи спеціально навченого і обдарованого людини. Тому ви можете добре заробляти, не вигадуючи нічого нового.

Партнерські програми є майже у всіх, для кого реклама – непрофільна діяльність. Це, наприклад, найбільші авіакомпанії, туристичні агенції, виробники програмного забезпечення, і просто магазини. В їх числі такі відомі у нас бренди як Microsoft, Tez Tour, Aviasales, VMWare, Lamoda.

Розглянемо входження в бізнес на прикладі партнерської програми магазину одягу. Звичайно, це більше жіночі партнерські програми, але вони одночасно є і найпростішими: вам залишається тільки знайти собі такого організатора партнерської програми, щоб місцевий ринок визнав його товари модними, і, як наслідок, – цінними.

Загальна схема роботи по партнерській програмі виглядає так:

 • Ви знаходите потрібну вам партнерську програму;
 • Уважно читаєте її умови. Зверніть особливу увагу на наступні пункти:
  • a. Обсяг прибутку і тип дії, за яке ви отримаєте відрахування. Це може бути купівля, дзвінок, реєстрація або будь-яке інше дію;
  • b. Наявність можливості залучити своїх власних партнерів (так званих партнерів другого рівня), і яка буде ваша частка від їх доходів;
  • c. Спосіб здійснення виплат: тип використовуваної платіжної системи, дати, мінімальна сума виводу.
 • Реєструєтеся в партнерці, дотримуючись процедури, описаної в правилах. На цьому етапі слід оформити всі документи, якщо це передбачено правилами;
 • Отримуєте особливу посилання, звану реферального. З цього моменту, всі перейшли по ній покупці будуть приносити вам дохід.
 • Таким чином, ваше завдання – поширити посилання, зацікавити нею якомога більше людей. На ділі це можуть бути і банери та ролики на YouTube, і «паперові» оголошення, публікації на форумах або інших профільних сайтах – все, на що вистачить вашої фантазії.

  А чи варто?

  Ось кілька неочевидних переваг партнерських програм, пов’язаних саме з одягом:

  • Щоб торгувати одягом, вам не потрібно бути фахівцем у складній сфері знань;
  • На ринку одягу завжди можна знайти затребувану нішу;
  • Покупців приваблює модний і впізнаваний бренд.

  Звичайно, партнерська програма менш ефективна, ніж виробництво затребуваного товару. Однак навіть якщо ви почнете проводити власну одяг, на шляху до великих продажу вас чекатимуть великі витрати, необхідність вкладень в підтримку клієнтів, виробництво, магазини…

  Очевидно, що для багатьох охочих партнерські програми – це хороша альтернатива, що виключає такі ризиковані вкладення.

  Партнерські програми магазинів одягу

  У попередньому розділі було сказано сказано, що найпростіша категорія для початку власного бізнесу – одяг. Партнерські програми в цій ніші на сьогоднішній день широко поширені, тому нижче представлені деякі відомі бренди, з якими можна починати розвиток власного бізнесу.

  • Vprikide:

  Модний бізнес «з нуля»: партнерські програми

  Ця партнерська програма хороша тим, що пропонує своїм партнерам більшу свободу. Пропонується продавати товари таких відомих виробників, як Calvin Klein, Louis Vuitton.

  Магазин відраховує 264 рубля з кожної їх продажу товару. Виплати проводяться двічі на місяць на WebMoney.

  Перейти на сайт магазину, партнерської програми.

  • Tee-shirt:

  Модний бізнес «з нуля»: партнерські програми

  Магазин відраховує 144 рубля з продажу на WebMoney. Тут ви також можете залучити партнерів другого рівня, і тоді будете додатково отримувати 5% від їх заробітку.

  Цей магазин займається виключно верхнім одягом (футболки, джинси, сорочки), орієнтованої на середній клас покупців.

  Перейти на сайт магазину, партнерської програми.

  • Vsemayki.ru:

  Модний бізнес «з нуля»: партнерські програми

  Vsemayki – це торгова мережа з восьмирічною історією, в якій беруть участь тисячі партнерів. Їх клієнтська база нараховує понад трьох мільйонів чоловік.

  Магазин пропонує безліч варіантів співпраці з фізичними особами, технічну підтримку, конструктор власних футболок, з продажу яких автор отримує відрахування.

  Магазин відраховує своєму партнеру 25% з кожного продажу. Магазин чітко регламентує свою роботу з допомогою правил, написаних зрозумілою мовою (вони доступні на сайті партнерської мережі).

  Перейти на сайт магазину, партнерської програми.

  • Lamoda:

  Модний бізнес «з нуля»: партнерські програми

  Партнерська програма магазину Lamoda – це потужна IT-інфраструктура і велика продуктивність. Цю партнерку слід розглядати як серйозного заняття, яке можна розцінювати як додатковий підробіток або «пробу пера». Ламода – це велика і серйозна система, яка вимагає, щоб її партнери були юридичними особами або індивідуальними підприємцями.

  Магазин відраховує своїм партнерам 15% з кожного продажу. Кошти перераховуються на розрахунковий рахунок.

  Перейти на сайт магазину, партнерської програми.

  Що робити, якщо немає значного капіталу, знань і вмінь щоб вести власний бізнес в умовах чинного законодавства? Можна стати партнером відомого виробника чи постачальника товарів, тобто, стати його учасником партнерської мережі.

  Щоб ваш товар користувався попитом, він повинен бути унікальним, цінних з точки зору потенційного покупця. Одним з таких товарів є одяг: дитячий одяг, одяг відомих брендів або навіть недорогі репліки – копії більш дорогих брендових речей.

  Партнерська програма – це хороше вкладення своїх ресурсів у разі, коли вони обмежені, але потрібна хороша віддача від бізнесу.