Хлопці, відмінні новини! Ми повернулися з новим списком невеликих, але корисних плагінів, які можуть, як повністю перетворити мета встановлення WordPress, так і додати експериментальні концепти в робочий процес.

Подивіться, скажіть, які плагіни вам подобаються найбільше, і як завжди, дайте нам знати, якщо ми пропустили якісь відмінні плагіни.

Що ж, без зайвого шуму, представляємо вибір цього місяця:

Плагін Priority Shortcodes (Пріоритетні шорткоди)

У WordPress є функція, яка може стати причиною, як радості, так і страждань, в залежності від того, що ви робите в цей момент. Функція називається wpautop, і вона відповідає за розміщення тегів параграфа (

) навколо кожного написаного вами пропозиції.

Це корисно, коли ви створюєте простий пост, але дана функція іноді поміщає в ці теги і шорткоди. У більшості випадків, в цьому немає нічого страшного, але ви можете затурбуватися, побачивши в згенерованої розмітці щось подібне:

etc.

Цього може і не відбутися, але якщо це трапиться, встановіть ось цей плагін і оберніть ваш шорткод додатковою парою дужками («[]»). От і все! Всі шорткоди, укладені додаткові дужки, будуть оброблені до виконання функції wpautop, позбавивши вас від неприємностей.

Плагін Simple Content Experiments (Простий аналог Content Experiments)

Content Experiments – це інструмент Google Analytics, що дозволяє провести A/B-тестування (наприклад, ви можете протестувати два різних заклику до дії, щоб подивитися, який з них отримає більшу кількість кліків). Плагін Simple Content Experiments дозволяє визначати розділи контенту на будь-якій сторінці, запису та користувальницькому тип запису з використанням шорткодов.

Для початку, встановіть Google Analytics на ваш сайт, створіть Content Experiment в панелі Analytics, та запам’ятайте Experiment ID – він вам знадобиться. Потім вставте його у шорткод, який виглядає приблизно так:

[experiment id=»EXPERIMENT ID]
[ex_variant]
контент для першого варіанту
[/ex_variant]
[ex_variant]
контент для другого варіанту
[/ex_variant]
[/experiment]

Плагін Advanced Advertising System (Просунута рекламна система)

Реклама… Можна любити або ненавидіти, але вона сприяє розвитку інтернету. Поки…

Між тим, ніколи не завадить мати в розпорядженні простий спосіб управління рекламними зонами, рекламодавцями, кампаніями, самими оголошеннями, і, звичайно, засобами для визначення того, скільки ж рекламодавці повинні вам.

Плагін Advanced Advertising System надає для цього простий, зрозумілий і зручний у використанні інтерфейс.

Трапляються ляпи в англійських фразах, використовуваних у серверній частині, але, тим не менш, це солідна пропозиція:

Плагін wp custom lists (списки)

Це один з тих плагінів, які виконують одне невелике дію з безліччю потенційних варіантів використання. Простіше кажучи, всі сказано в заголовку. Плагін wp custom lists створює списки, і дозволяє редагувати кожен окремий елемент списку так, як якщо б він був записом.

Ці списки можна вставити в будь-яке місце вашого сайту або шаблону за допомогою шорткода. От і все.

Моя єдина скарга пов’язана з тим, що за замовчуванням в цьому плагіні немає підтримки мініатюр, а також з тим, що не використовується відповідна HTML5 розмітка для списків, таких як невпорядковані списки, впорядковані списки або списки визначень:

Кращі безкоштовні плагіни WordPress за жовтень 2014 року

Плагін TinyMCE VisualBlocks

Ви коли-небудь хотіли мати можливість побачити, як HTML елементи вашої запису вкладені один в одного? Схоже, що хтось з навичками програмування побажав те ж саме, так що вам пощастило.

Плагін TinyMCE VisualBlocks розміщує світло-сіру пунктирну рамку навколо кожного елемента на рівні блоку в режимі редагування запису і сторінки, дозволяючи побачити, як вони пов’язані один з одним.

Це не ідеальна система, але кожен, хто трохи знає HTML, зможе визначити, коли елементи вкладені невірно, і це заощадить час на перевірку того, як все виглядає на стороні клієнта:

Кращі безкоштовні плагіни WordPress за жовтень 2014 року

Плагін CoursePress

Хочете з допомогою WordPress запустити інтерактивний курс, безкоштовний або платний, або відразу декілька? Ось плагін, за допомогою якого можна це зробити.

Він містить в собі величезний функціонал, який дозволяє легко створювати курси, додавати інших людей в якості інструкторів, обговорювати матеріал курсу, і багато іншого. Цей плагін пропонує комплексне рішення, до тих пір, поки ви самостійно займаєтеся конфігурацією клієнтської частини, і не хочете запустити більше двох курсів.

Так, існує Pro версія, що включає в себе тему WordPress, яка уможливлює повну установку. Тим не менше, навіть у безкоштовній версії, цей плагін містить багато функцій. Якщо ви хочете спробувати запустити курс, безкоштовна версія плагіна повинна допомогти вам зробити все, що ви хочете:

Плагін Staffer (Співробітники)

Знаю, я вже згадував, принаймні, один плагін зі схожою функціональністю, але плагін Staffer вразив мене своєю увагою до деталей. В основному, плагін призначений для тих компаній, комерційних і некомерційних організацій, які люблять демонструвати своїх співробітників і/або волонтерів на своєму веб-сайті.

Як і більшість подібних плагінів, цей плагін створює користувальницький тип запису для кожного окремого співробітника. Додатково він включає в себе опції редагування згенерованого HTML-коду, і поле для користувача настройки CSS, у разі якщо ви не хочете змінювати вашу поточну тему.

У той час як останній плагін, про який я згадував, є готовим рішенням, даний плагін можна повністю кастомизировать:

Кращі безкоштовні плагіни WordPress за жовтень 2014 року

Плагін Custom Nextpage (розбиття на сторінки)

Цей плагін дозволяє розбити будь-який запис чи сторінку на кілька сторінок, звичайно, з нумерацією. Ви можете використовувати його для розбиття дійсно дуже-дуже довгих записів на кілька записів для спрощення навігації.

А ще ви зможете розбити свою статтю-список, щоб зробити кожен параграф окремою сторінкою, безсоромно намагаючись технічно збільшити кількість переглядів вашої сторінки. Та ви просто монстр.

Кращі безкоштовні плагіни WordPress за жовтень 2014 року

Плагін Guest Post Simplified (Спрощена відправлення повідомлень гостей)

Цей плагін створює простий шорткод, що дозволяє розмістити персоналізовану форму для записів гостей в будь-якому місці вашого сайту. Плагін можна налаштувати так, щоб записи, створені гостями, відображалися в інтерфейсі адміністратора просто як чернетки.

Форма відправлення включає в себе редактор TinyMCE, який, до речі, працює з плагіном VisualBlocks, про який я розповідав раніше. Для записів гостей можна, звичайно, встановити категорії, теги і т. д.

Єдине, чого б хотілося — це додавання капчі (CAPTCHA) або інший анти-спам технології, тому що я можу передбачити появу людей, які будуть зловживати можливостями, наданими плагіном.

Кращі безкоштовні плагіни WordPress за жовтень 2014 року

Експериментальний плагін: NoSSL – protect your website (NoSSL – захистіть ваш веб-сайт)

Цей плагін є WordPress реалізацією бібліотеки NoSSL, яка була розроблена для шифрування інформації, що вводиться у формах входу і контактів, так як ця інформація передається з інтерфейсу браузера на сервер. Немає ніяких налаштувань, просто встановіть плагін і починайте роботу.

Це ще бета-версія, тому ніяких гарантій не надається. Так як хакером я не є, я поняття не маю, звідки починати пошук експлойтів, так що я не можу особисто поручитися за безпеку цього плагіна. Цей підхід також не покликаний замінити SSL, але є виходом для тих, хто з якої-небудь причини не може використовувати SSL для свого сайту.

Це проект, за яким можна поспостерігати, так як самі його творці наполягають, що він поки не повинен бути використаний на реально функціонуючих сайтах.

Експериментальний плагін: Customize Inline Editing (Налаштовуємо вбудоване редагування)

До цих пір знаходиться в розробці, плагін Customize Inline Editing дозволяє редагувати текстові рядки на вашому веб-сайті прямо в Customizer. Таким чином, ви друкуєте зміни прямо у вікні попереднього перегляду, і вам не потрібна навіть ліва бічна панель.

У даний момент підтримується тільки простий функціонал, наприклад, редагування заголовка сайту та його опису, але ви можете досить легко зробити будь-яку тему сумісної з цим плагіном. Просто додайте трохи PHP коду до будь-якого тексту, який ви хочете зробити редагування, і можете використовувати можливості плагіна.

Експериментальний плагін: Customize Posts (Налаштовуємо запису)

У той час як плагін, описаний вище, призначений для редагування тексту в вашій темі, даний плагін розроблений для редагування записів.

Після його встановлення ви можете використовувати WordPress Customizer для редагування метаданих ваших записів, зміни мініатюри та шаблону. Ви також можете редагувати контент, хоча це не зовсім зручно робити у вузьких текстових полях, наданих для цього.

У мене голова йде обертом від того, що зміни, які ви зробили, оновлюються в реальному часі (з невеликою затримкою) у вікні попереднього перегляду. Цей плагін — це приклад того, що може бути зроблено за допомогою WordPress, і це викликає у мене захоплення.

За фактом, хлопці, що створили цей плагін, спільно працюють над переписуванням WordPress Front-end Editor, який я сподіваюся представити вам в недалекому майбутньому.

Кращі безкоштовні плагіни WordPress за жовтень 2014 року

Переклад статті «The best free WordPress plugins for October 2014» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.