Контент – це те, що перетворює відвідувача сайту клієнта. Грамотна розкрутка сайту – півсправи. Величезну роль у залученні клієнта грає контент сайту. Ринок контенту досить широкий, і ви можете вибрати, чи використовувати платний контент або написати його власноруч. Компаній, що пропонують контент послуги досить багато, і на більшості сайтів використовується саме платний контент.

Тексти на сайті повинні переконати відвідувача стати вашим клієнтом. В Інтернеті враження про вас і вашу фірму складається з вашого сайту – вашого обличчя в мережі. А що таке сайт? Це дизайн і контент. Очевидно, що недостатньо серйозне ставлення до однієї зі складових успіху в Інтернеті не призведе ні до чого хорошого.

Існує два різновиди контенту: загальний текст сайту і чисто рекламний текст. Різниця між ними в тому, що спільний текст являє вас, ваші наміри, вашу серйозність по відношенню до всіх дрібниць у вашій діяльності, а рекламний текст існує лише для того, щоб продати. Якщо ви хочете, щоб на ваш сайт мав високу відвідуваність, контент сайту повинен бути оптимізований під пошукові машини та містити певну кількість ключових слів. Якщо ви вирішили писати контент самі – не переоцініть свої можливості. Ви можете бути першокласним спеціалістом у вашій справі, але у вас можуть виникнути труднощі з викладенням ваших думок у письмовому вигляді. Не затягуйте написання контенту – з-за цього може відкладатися відкриття вашого сайту, а разом з цим відкладається і отримання прибутку. Якщо у вас виникли труднощі з написанням, і кожна стаття для вас – муки, краще звернутися до професіоналів. Витрачені на контент гроші окупляться, ймовірно, навіть швидше, ніж ви можете припустити, адже контент – це ще і засіб розкручування. Будь якісний веб-текст заснований на методи пошукової оптимізації. І це ще одна трудність. Навіть якщо ви самі створили контент сайту, рекомендується все-таки довірити професіоналам його редагування, для того, щоб оптимізувати його метою залучення відвідувачів. Не лінуйтесь перечитувати текст. Виправляйте, видаляйте – ваш текст повинен бути як можна більш лаконічним і простим. Перечитуйте ще раз і ще раз видаляйте. Не шкодуйте, адже якщо вам, автору, не подобається якесь речення – то вже тим більше воно не сподобається читачеві. Природно, що ваш текст не повинен містити граматичних, пунктуаційних, логічних і будь-яких інших помилок – це справляє просто огидне враження про сайт і про вашу компанію в цілому.

Якість контенту визначається його актуальністю, відсутністю великої кількості реклами, стилем. Якщо в текстах присутні застарілі відомості або інформація про ваші товари або послуги не відповідає дійсності – це також говорить про те, що якість контенту залишає бажати кращого. Про якість контенту говорить і те, наскільки враховані особливості написання веб-тексту. За статистикою, середня швидкість сприйняття інформації з екрана монітора в середньому на 30% менше, ніж з друкованого носія. Відповідно, обсяг тексту на сайті слід робити на 30% менше, ніж того ж тексту на папері. Не рекомендується також розміщення занадто довгого тексту – максимум три сторінки тексту у форматі A4. Якщо сайт містить дуже багато інформації — вам варто викласти найважливішу на 4-6 основних сторінках сайту. Більшість відвідувачів обмежуються переглядом саме такої кількості сторінок при відвідуванні сайту.

Якщо ви все ж вирішили придбати контент, не економте час на виборі. Ринок контенту насичений пропозиціями, але все ж не лінуйтеся читати статті тієї або іншої компанії, яка надає послугу.

У будь-якому випадку, ви вирішили написати контент самі або збираєтеся купити його, пам’ятайте, що в Інтернеті ви – це ваші слова, ваш текст. І ви можете створити собі і своїй фірмі такий імідж, який захочете. Не підведіть себе.