Маркетинг — це ключ до успіху бізнесу та інтернет-маркетинг є його важливою складовою. За даними Constant Contact, 84 відсотки людей вважають, що основна різниця між малим бізнесом вчора і сьогодні – це активне використання засобів інтернет-маркетингу.

Кожен підприємець повинен бути знайомий з цими п’ятьма поняттями, щоб отримати максимальний результат від своїх інтернет-маркетингових кампаній.

1. Апселлинг і лояльність клієнтів — це прибуткові стратегії

Стандартна рекламна онлайн-кампанія передбачає отримання прибутку з продажу продукції. Її також називають «кампанією одиночних продажів«, тому що кожна продаж повинна приносити прибуток. Однак ці кампанії можуть виявитися збитковими через зростання витрат на рекламу і цінових війн. Одним з рішень цієї проблеми є апселл та налагодження тривалих стосунків зі знову придбаних клієнтом.

Набагато легше продати товар існуючого клієнта, ніж придбати нового. Отже, розробляйте стратегії, які передбачають збільшення кількості товарів або послуг, які будуть замовляти ваші постійні клієнти.

2. Відстеження поведінки дає результат

Налаштувавши кілька параметрів, ви можете доручити всю роботу по збору даних про своїх клієнтів та їх поведінці самої рекламної майданчику. Це допоможе знайти додаткових користувачів з певним поведінкою, що призведе до збільшення онлайн-продажів.

В якості прикладів можна навести Google Display Select Targeting і Facebook Lookalike Audiences. Google Display Select відстежує користувачів, з поведінкою, яке притаманне відвідувачам вашого сайту. Це найкраще працює, якщо у ваших рекламних кампаніях вже протягом декількох місяців відстежує трафік і конверсії.

Facebook Lookalike Audiences відстежує людей і їхні профілі, які схожі на ті, які вже відвідували вашу сторінку.

3. Соціальні медіа — це хороші медіа

На сьогоднішній день соціальні медіа пропонують так багато методів націлювання, що вони перетворилися в чудові рекламні майданчики для більшості бізнесів.

Для деяких бізнес-галузей соціальні медіа підходять більше, ніж для інших. Як правило, Linkedin підходить більше, якщо маркетинг орієнтований на бізнес, а Facebook — якщо маркетинг орієнтований на кінцевих споживачів. Хоча багато B2B підприємства домоглися успіху за допомогою реклами в Facebook. Ви можете спробувати Twitter Video Ads, Stumble Upon’s Paid Discovery, Promoted Pins, +Post Ads для Google+ та інші майданчики, щоб «донести свій продукт до цільової аудиторії.

4. Тестування не приносить миттєвого прибутку

Тестування нових рекламних каналів може приносити прибуток не відразу, але це не означає, що ви повинні згортати розпочату кампанію. Як правило, нові рекламні канали дають конверсію до 50 відсотків більшу, ніж існуючі.

Це означає, що вони мають потенціал, і їх просто потрібно правильно налаштувати, перш ніж вкладати великі кошти. Особливо вигідно проводити тестування для акаунтів, які є успішними, але вимагають більшого об’єму трафіку для підвищення продажів.

5. Розширення рекламних кампаній базується на тих знаннях, які ви вже придбали

Використання таких платформ, як Google Analytics є обов’язковим для збору статистичних даних по відвідуваності сторінок, з того, які продукти клієнти придбали після першої покупки, скільки часу вони витрачають на перегляд конкретних сторінок, які сторінки вони відвідують після цього. А також для збору даних за віком, статтю, географії проживання ваших клієнтів і багато чому іншому. Головне вміти застосовувати Google Analytics для збору цієї інформації і використовувати її на різних платформах для підвищення показників.

Наприклад, згенерувати трафік через Facebook, встановити, що частина цього трафіку веде себе добре на вашому сайті і показувати оголошення тільки цієї частини через Google Search Network. Тобто встановити, які послуги або товари купили люди, які прийшли через рекламу на Facebook. А потім скласти список клієнтів, які витратили найбільше грошей, і показувати їм оголошення через стандартну кампанію Google Search Network.

Переклад статті «5 Online Marketing Basics Every Entrepreneur Needs to Know» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.