У цій статті наведено список кращих безкоштовних HTML конструкторів онлайн для створення форм. Онлайн-форми є одним з найбільш важливих інструментів, використовуваних компаніями та організаціями. З їх допомогою можна отримати думки користувачів і проводити різноманітні опитування.

Мій улюблений конструктор онлайн-форм:

Я віддаю перевагу створювати онлайн-форми через Google Forms. Він надає всі основні функції, а також дозволяє безкоштовно створювати онлайн-форми. Всі відповіді користувачів агрегуються в таблиці Google, і ними не складно керувати.

Google Forms

Безкоштовний інструмент від Google для створення форм. Цей конструктор побудований на базі Google Таблиці. Дані, зібрані за допомогою онлайн-форми автоматично групуються у спеціальних таблицях. Для створення форми відкрийте головну сторінку Google Forms і натисніть на іконку +. На екрані з’явиться нова форма, у якій можна встановити різні атрибути.

Для створення форми в HTML конструкторі виконайте наступні кроки:

 • Додати в форму «Заголовок»;
 • Додати «Опис форми»;
 • Задати питання у полі «Заголовок»;
 • Задати «Допоміжний текст», щоб детальніше описати суть питання;
 • Вибрати тип питання. Існує 9 типів відповідей, які можна вибрати. Варіанти надання відповіді відрізняються в залежності від типу відповіді:

o Текст;
o Абзац тексту;
o Множинний вибір;
o Чекбокс;
o Вибір зі списку;
o Діапазон;
o Сітка;
o Дата;
o Час;

 • Натиснути «Готово», щоб створити питання;
 • Натиснути «Додати елемент», щоб задати ще одне питання.

Конструктор сайтів HTML дозволяє безкоштовно додавати необмежену кількість питань. Також можна вставляти зображення або відео у питання форми.

Після того, як ви закінчите створення онлайн-форми, можна налаштувати її параметри. Наприклад, дозволити респондентам редагувати свій відповідь після того, як вони відправили дані форми. Натисніть «Надіслати форму», щоб надіслати посилання обраної аудиторії по електронній пошті.

Також можна поділитися посиланням на форму за допомогою різних соціальних платформ: Facebook, Twitter і Google+. А також копіювати посилання, щоб поділитися нею прямо; додати співавторів, які зможуть змінювати параметри форми або переглядати відповіді в електронній таблиці. До таблиці з відповідями можна отримати доступ через Таблиці Google.

JotForm

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Це багатофункціональний конструктор зворотних форм HTML. Для настроювання форм надається цілий ряд інструментів і параметрів. Можна створювати онлайн-форми без реєстрації. JotForm дозволяє додавати різні поля:

 • Прості інструменти: ці інструменти дозволяють задати наступні поля:

o Заголовок;
o Повне ім’я;
o Адреса електронної пошти;
o Адреса;
o Телефон;
o Дата;
o Капча.

 • Інструменти форми: ці інструменти включають в себе наступні поля:

o Текстове вікно;
o Текстова область;
o Випадаючий список;
o Радіо-кнопка;
o Чекбокс;
o Текст;
o Зображення.

 • Інструменти опитувань: їх можна додавати для визначення рейтингу чи популярності наведених даних:

o Рейтинг;
o Матриця;
o Спиннер;

 • Платіжні інструменти: використання різних сервісів для отримання платежів або пожертвувань;
 • Віджети:

o Контрольний список;
o Слайдер зображень;
o YouTube.

Поля додаються шляхом перетягування інструментів в робочий простір форми. Якщо потрібно видалити який-небудь інструмент, виберіть його і натисніть кнопку «Закрити». Цей конструктор HTML форм також дозволяє додавати теми і розробляти власні форми.

Додаткові функції включають в себе:

 • Надіслати електронною поштою підтверджень і повідомлень про заповненні форми;
 • Перенаправлення користувачів на інший сайт після заповнення форми;
 • Додавання форми на сайті;
 • Визначення умов, необхідних, щоб користувач міг заповнити форму.

Через цей конструктор можна безкоштовно публікувати необмежену кількість форм, але користувачами можуть бути вчинені тільки 100 записів. Щоб розширити цей ліміт, необхідно зареєструватися і обновити інструмент. Після створення форми натисніть «Опублікувати» і введіть адресу електронної пошти, на який треба відсилати відповіді. Скопіюйте URL-адресу форми, щоб вставити її на сайт або поділитися.

Typeform

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Цей HTML конструктор онлайн дозволяє безкоштовно створювати необмежену кількість форм, але тільки з базовими функціями. Цей конструктор трохи відрізняється від інших подібних сервісів. Typeform дозволяє задати одне питання на окремій сторінці. Можна створювати форму з нуля або використовувати шаблон. Інтерфейс Typeform ділиться на три частини:

 • Екран привітання: перша сторінка, на якій можна додати заголовок форми і невеликий опис;
 • Екран питань: дозволяє вибрати один з декількох типів питань, та додати його. Існують різні поля, які можна додавати на екран: короткий текст, довгий текст, множинний вибір, затвердження, вибір картинки, група питань, що випадає список, рейтинг, електронна пошта та інші. Цей онлайн-інструмент також надає можливість настроювати екран питань;
 • Подякувати за заповнення форми: цей екран виводиться після того, як форма була заповнена користувачем. Він доступний тільки для власників преміум-акаунтів.

Після створення форми можна змінити колір, шрифт і фонове зображення, встановити видимість («Публічна» або «Приватна»), додати бренд, мета інформацію (тільки для версії PRO).

Після цього потрібно задати налаштування сповіщень. Цей конструктор HTML форм також дозволяє додавати повідомлення респондентів — спеціальні повідомлення, які вони будуть отримувати після успішного заповнення форми. Typeform може бути інтегрований з більш ніж 300 сервісами для збору даних респондентів.

Cognito Forms

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Цей конструктор дозволяє налаштовувати форми за допомогою різних інструментів і макетів сторінок. Також можна використовувати необмежену кількість полів. У тому числі: текстове поле, множинний вибір, заголовок, адреса, телефон, шкала рейтингу, і навіть підпис.

Перетягніть елемент і помістіть його в будь-якому порожньому полі, встановіть параметри для кожного поля: назву, опис та тип відповіді. Також є можливість встановити різні умови для відповідей. Наприклад, якщо ви використовуєте інструмент «Вибір», можна задати «Розкривний список», «Радіо-кнопку» або «Чекбокс». Можна додавати різну кількість варіантів відповіді на кожне питання. А також встановлювати умови: «Показати поле, якщо», «Обов’язково полі, якщо» і «Вивести власну помилку, коли».

Після створення форми натисніть кнопку «Опублікувати», щоб отримати код для публікації. Скопіюйте код, якщо потрібно вбудувати форму на сайті, або скопіюйте URL-адресу, щоб поділитися ним безпосередньо. Також доступні опції для соціальних мереж: Facebook, Twitter і Google+.

Щоб переглянути всі зібрані дані, перейдіть в розділ цього конструктора зворотних форм HTML «Записи». Існує обмеження на кількість переглядаються записів. Безкоштовно можна проглядати тільки останні 500 записів.

Зареєструйтесь і встановіть оновлення, щоб користуватись інструментом без обмежень. Платна версія також підтримує онлайн-віджети оплати. Умови використання прості — ви платите лише 1% від кожного надходження коштів.

PlanSo

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Цей безкоштовний конструктор форм працює як плагін для WordPress. Також можна створювати форми за допомогою автономного інструмент, який інтегрується з сайтом. Інструменти для створення форм розділені на сім категорій:

 • Певні поля: вони включають в себе такі поля, як ім’я, електронна пошта, телефон і т. д., які не обов’язково задавати;
 • Загальні поля: текст, текстова область і число. Можна визначати параметри цих полів;
 • Поля дати та часу;
 • Поля вибору: поля з можливістю вибору варіантів: список, множинний вибір, радіо-кнопка і чекбокс. Можна редагувати значення цих полів;
 • Спеціальні поля дозволяють додавати такі поля, як завантаження файлів і URL-адресу;
 • HTML Теги: горизонтальний роздільник, заголовок, абзац, і будь-який інший HTML-код;
 • Кнопка «Надіслати»: В кінці обов’язково потрібно додати цю кнопку, щоб користувачі могли надіслати свої відповіді.

Після того, як ви додали необхідні поля, збережіть форму. Для форм в цьому HTML конструкторі надається прямий URL-адреса і код для вбудовування. Всі зібрані за допомогою форм відповіді представляються на тому ж субдомені. Їх можна відсортувати, експортувати звіти в Excel або HTML.

EmailMeForm

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

На EmailMeForm можна створювати необмежену кількість форм. Це веб-додаток дозволяє додавати в форму до 50 полів. Поля розділяються на три категорії:

 • Основні: однорядковий текст, число, чекбокс, випадаючий список і множинний вибір;
 • Додаткові: ім’я, адреса електронної пошти, адреса, телефон, зображення, URL-адресу, підпис і т. д. Також доступно додавання розриву сторінки і розриву розділу;
 • Опитування: сітки чекбоксов, діапазон рейтингу, список чисел, сітка чисел, текстовий список і т. д.

Можна визначати атрибути для різних полів форми. Зберігши форму, можна попередньо переглянути її і вибрати тему.
У цьому конструкторі HTML листів доступне створення звітів для елементів форми. Користувальницькі звіти можна створювати у вигляді графіків і списків. Для безкоштовного облікового запису доступно тільки створення трьох звітів в місяць. Також існує обмеження на загальну кількість заповнених форм — до 100 в місяць.

Smart Survey

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Безкоштовний аккаунт дозволяє створювати необмежену кількість форм, але при цьому можна отримати лише 100 відповідей на місяць. Для створення форми натисніть на посилання «Створити опитування».

Сервіс дозволяє вибрати шаблон форми або почати розробку форми з нуля. Виберіть тему і почніть додавати питання. У спливаючому вікні необхідно ввести питання і вибрати його тип. Доступні різні типи питань: множинний вибір, діапазон, матриця вибору, дата, час, описовий текст і т. д. Безкоштовно обліковий запис дозволяє додати до 15 питань.

Натисніть на «Попередній перегляд», щоб побачити, як виглядає ваша форма. Тисніть «Відправити опитування», щоб згенерувати посилання на форму.

Для збору відповідей виберіть один із способів: веб-посилання, електронна пошта, на сайті, Facebook і т. д.

Survey Monkey

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Цей HTML конструктор дозволяє створювати необмежену кількість форм з 10 питань в кожній. У цьому конструкторі доступні стандартні поля: множинний вибір, випадаючий список, матриця, матриця випадаючих меню, рейтинг, текстове поле, поле коментаря, контактна інформація, зображення. Також можна скористатися набором визначених питань.

Можна вибрати один із стандартних тем для форми або створити власну. Натисніть на кнопку «попередній Перегляд і перевірка», щоб побачити, як насправді буде виглядати створена форма. Після цього натисніть «Далі», щоб отримати посилання на неї. Можна надіслати посилання на електронну пошту, Facebook або інші ресурси. Дозволяється отримувати до 100 відповідей на місяць. У розділі «Аналіз результатів» відображаються отримані відповіді.

SurveyMoz

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Дозволяє створювати необмежену кількість форм, додавати до 15 питань в кожну з них і отримувати до 250 відповідей на місяць.

Щоб створити власну форму опитування, натисніть «Створити опитування». Виберіть один з попередньо встановлених шаблонів або розробіть форму з нуля. Також можна додати дизайнерські теми. Потім перейдіть до додавання запитань.

Введіть питання, після чого виберіть його тип. Доступні такі типи полів: множинний вибір, рейтинг, матриця вибору, дата, час, описовий текст і т. д. Перед збереженням форми, виведіть її на попередній перегляд. Натисніть «Надіслати опитування», щоб згенерувати URL-адресу форми. Виберіть один із способів отримання відповідей: посилання, електронна пошта, оффлайн, Facebook і т. д.

RationalSurvey

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Цей конструктор HTML форм дозволяє створювати до 10 форм, до 100 питань у кожній, і отримувати до 1000 відповідей. У сервісі доступно три вкладки: «Настройка», «Розповсюдження» та «Аналіз».

Редагування вже готових прикладів питань виконується на вкладці «Налаштування». Також можна додати нове запитання. Після створення форми перейдіть на вкладку «Поширення» для перегляду URL-адреси та коду для вбудовування. Скопіюйте URL-адресу та відправте його зацікавленим користувачам або скористайтеся Групової розсилкою». Також можна поділитися посиланням через Facebook і Twitter. На вкладці «Аналіз» відображаються отримані відповіді. Можна експортувати відповіді у форматі CSV, DOC, PD або SPSS.

PollDaddy

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Дозволяє створити опитування, дослідження, вікторини та рейтинги, додавати заголовки сторінок, а також різні поля питань. У тому числі: довільний текст, множинний вибір, матриця, рейтинг, ім’я, адреса, телефон, адреса і т. д. Можна налаштувати атрибути, зробити поле є обов’язковим для заповнення або включити примітка.

Після завершення налаштування опитування перейдіть на вкладку «Стиль опитування», щоб вибрати тему. Натисніть на кнопку «Отримання відповідей», щоб отримати прямий URL-адресу на форму. Або додайте опитування безпосередньо в Facebook або Twitter.

Усі відповіді можна переглянути на вкладці «Перегляд результатів». Тут доступні самі відповіді, аналіз відповідей, аналітика форми та відповіді на основі розташування. Безкоштовна версія включає в себе можливість додавання до 10 питань в одну форму і отримання результатів 200 в місяць.

SurveyNuts

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Даний HTML конструктор онлайн дозволяє додавати питання в 5 типів різних формах. А також додати опитування, відкритий запитання, повідомлення, поле вибору картинки або завантаження файлу. Виберіть поля форми і визначте їх параметри: максимальна кількість слів, варіанти на вибір і т. д.

Поділіться формою через URL-адресу, додайте на сайт код для вбудовування. Також доступні опції поширення через Facebook і завантаження друкованої версії опитування. На сторінці результатів можна переглядати відповіді у відсортованому вигляді. Безкоштовний акаунт дозволяють додавати тільки 10 питань і отримувати не більше 100 відгуків на форму.

Webform

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Webform дозволяє безкоштовно створювати необмежену кількість форм. Натисніть на кнопку створення нової форми і приступайте до роботи. Необхідно буде ввести назву форми, а також додати різні поля. Доступні такі типи полів: текст, електронна пошта, номер, чекбокс, радіокнопка, сітка, множинний вибір, дата, файл і т. д.

Перейдіть до властивостей і задайте параметри питань у відповідності зі своїми вимогами. На вкладці «Результати», щоб переглянути отримані відповіді та аналітику або експортувати дані в Excel. Також можна експортувати дані безпосередньо в Google Drive.

Безкоштовний аккаунт дозволяє отримувати до 100 відповідей на місяць і використовувати до 200 МБ пам’яті, але можна створювати необмежену кількість форм.

Awesome Forms

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Для створення форми натисніть кнопку «Нова форма» і почніть додавати поля. У цьому HTML конструкторі доступні такі типи полів: текстове поле, текстова область, випадаючий список, радіокнопка, множинний вибір і поле завантаження файлів. Після додавання полів форми збережіть її.

Настройки дозволяють додати URL-адресу, на який будуть перенаправлятися респонденти після заповнення форми. Код для вбудовування або прямий URL-адресу можна отримати на вкладці «Вставити код». Всі зібрані відповіді на вкладці «Подання». Безкоштовний акаунт дає можливість отримати доступ до функції шифрування SSL і отримувати до 500 відповідей на місяць.

Inqwise

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Дозволяє створювати необмежену кількість онлайн-форм. Щоб створити форму, додайте панель, і питання в якості полів. При додаванні нового поля можна вибрати зі списку тип: множинний вибір, текст, список, що випадає, матриця, рейтинг, дата, час і т. д. В той час як ви додаєте поля форми, праворуч у вікні попереднього перегляду генерується її зовнішній вигляд.

Збережіть форму та натисніть кнопку «Застосувати», щоб отримати прямий URL, посилання і код для вбудовування. Inqwise також дозволяє поділитися формою через електронну пошту, Facebook, Twitter або Reddit. Завантажте QR-код, щоб надавати посилання на друковану версію форми. На вкладці «Відповіді» відображаються всі результати заповнення форм.

Безкоштовно можна отримувати 100 відповідей на місяць, але при цьому кількість форм не обмежена.

SurveyStatz

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Увійдіть у конструкторі HTML форм і приступайте до створення своєї першої форми. Введіть її назву і додайте необхідні поля. Можна додати у форму питання, текст або зображення. Доступні типи полів: випадаючий список, матриця, текстова область, завантаження зображення і т. д.

Після створення форми перейдіть на вкладку «вигляд», щоб переглянути, як вона виглядає. Також можна змінити зовнішній вигляд форми. Натисніть на кнопку «Запустити опитування», щоб отримати прямий URL-адресу, а також код для вбудовування.

Відповіді зберігаються на сервісі, і при їх отриманні ви будете отримувати повідомлення по електронній пошті. В рамках безкоштовною облікового запису можна додавати в форму до 10 запитань, отримувати до 100 відповідей на місяць, створювати до 10 форм в день і запускати до 100 опитувань в місяць.

Infiniforms

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Натисніть на кнопку «Додати нову форму», задайте для неї назву, після чого натисніть кнопку «Розробити форму». Можна перетягувати поля форми в робочу область і редагувати їх окремо. Доступні типи полів: текст, випадаюче меню, чекбокс, URL-адреса, електронна пошта, радіокнопка і календар. Збережіть форму і перейдіть на вкладку «Поділитися моєї формою».

Можна поділитися нею з допомогою прямого посилання, через соціальні мережі або отримати код для вбудовування. Даний конструктор онлайн-форм також дозволяє виводити повідомлення для користувачів, після того, як вони заповнили форму. Безкоштовний аккаунт HTML конструктора дозволяє створювати будь-яку кількість форм, але кількість записів обмежено 100 відповідями на місяць.

Zoho Survey

18 кращих безкоштовних конструкторів онлайн-форм

Дозволяє створювати форми за допомогою простого у використанні інтерфейсу. Додайте поля: множинний вибір, текстове поле, матриця вибору, рейтинг, підпис, календар, завантаження файлів і т. д. Натисніть кнопку «Попередній перегляд», щоб подивитися, як буде виглядати форма. Потім задайте зовнішній вид опитування з допомогою настроюваних тем.

Zoho Survey можна інтегрувати з Zoho CRM, Google Docs або Zoho SalesIQ. Натисніть на кнопку «Опублікувати», щоб згенерувати URL-адресу для форми. Також можна застосувати обмеження по даті і захист паролем. Безкоштовний аккаунт дозволяє створювати необмежену кількість форм, але додавати тільки 15 питань і отримувати до 150 відповідей на форму.

Переклад статті «18 Best Free Online Form Builder Websites» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.