Власники сайтів прекрасно знають про те, як монетизувати власний WordPress-блозі. Один з популярних способів полягає в розміщенні рекламних оголошень або банерів за допомогою мереж на зразок Google AdSense, а також в участі в партнерських програмах.

Якщо ви працюєте лише з декількома оголошеннями, то їх код без праці можна розмістити на сторінці вручну. Але якщо їх набагато більше, то завдання ускладнюється. На щастя, для цього розроблені спеціальні плагіни.

WordPress-плагіни для управління рекламою дозволяють без праці розміщувати оголошення саме там, де вони повинні відображатися. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами 15 кращими WordPress-плагінами для управління рекламою на сайті. А найкраще в цих плагінах те, що вони всі абсолютно безкоштовні.

1. Ad Inserter

Плагін дозволяє додавати будь-який код на сторінки WordPress. Ідеально підходить для Google AdSense і контекстних оголошень від Amazon. Просто введіть код HTML, JavaScript , чи PHP, і виберіть, де має відображатися зазначене оголошення.

2. AdSnipp Ads

15 кращих WordPress-плагінів для реклами

Дозволяє без праці розміщувати оголошення рекламних мереж на власному сайті за допомогою консолі. Оголошення можна створити з допомогою простих фрагментів javascript-коду, або використовувати вже готові шаблони з рекламних платформ: Bing, Yahoo, Google AdSense і їм подібних.

AdSnipp підтримує необмежену кількість оголошень.

3. Simple Ads Manager

15 кращих WordPress-плагінів для реклами

Simple Ads Manager – це простий у використанні плагін для відображення рекламних оголошень на сайті. У ньому реалізовано декілька функцій, включаючи механізм випадкового виведення декількох оголошень, і встановлення пріоритету кожного елемента в групах оголошень. Ви також можете встановлювати власну заглушку для будь-якого місця розміщення реклами, і використовувати Google DoubleClick for Publishers (DFP).

4. Ad Injection

15 кращих WordPress-плагінів для реклами

Ad Injection допоможе вам розмістити будь оголошення або будь-який інший рекламний контент (наприклад, Google AdSense, Amazon Associates, ClickBank, TradeDoubler) на вже створених сторінках і публікаціях на вашому сайті. Плагін дозволяє управляти кількістю оголошень, регулюючи їх довжину. Сортувати аудиторію показу за віком, IP і джерела трафіку. Рекламні оголошення можна помістити прямо в запису (у довільному порядку, зверху або знизу), а також на бічній панелі.

5. Google AdSense

15 кращих WordPress-плагінів для реклами

Плагін створює на сторінці блоки для відображення реклами. Він дозволяє настроювати відображення оголошень: формат (текст оголошення, картинка, текст посилання тощо), розмір, колір елементів рекламного блоку, а також його розташування на сторінці. Це допоможе зробити ваше оголошення унікальним.

6. Advanced Ads

15 кращих WordPress-плагінів для реклами

Простий менеджер рекламних оголошень для видавців. Розробники оснастили цей плагін всіма функціями, необхідними для ефективного розміщення і оформлення реклами в WordPress, а вам залишилося тільки розмістити ваші оголошення на сторінку.

7. Bannerize

15 кращих WordPress-плагінів для реклами

Дозволяє створювати і управляти банерної рекламою на вашому сайті. Завдяки вбудованим віджетів, шорткодам і інтерфейсу drag & drop, користувачі зможуть навіть без знань PHP створити і розмістити на сторінках свого сайту повноцінні банери.

8. Ad Rotate

15 кращих WordPress-плагінів для реклами

Дозволяє розміщувати рекламні банери практично в будь-якій галузі на сторінці. Все управління відбувається з консолі. Можна створювати власні оголошення за допомогою HTML/JavaScript або скористатися шаблонами з популярних рекламних мереж: DFP, AdSense, Chitika.

AdRotate підтримує необмежену кількість груп банерів, і дозволяє прив’язати оголошення до конкретних областях на сторінці.

9. Meks Easy Ads Widget

15 кращих WordPress-плагінів для реклами

За допомогою цього плагіна можна створювати необмежену кількість рекламних оголошень, використовуючи віджети. Є кілька вбудованих стилів оформлення оголошень.

10. Google Publisher

15 кращих WordPress-плагінів для реклами

Дозволяє використовувати інструменти Google (включаючи Webmaster Tools) на вашому WordPress-сайті. Плагін вміє розміщувати AdSense-оголошення в один клік. Без його використання вам доведеться створити фрагмент і потім вставити його в віджет в консолі WordPress, або безпосередньо в код шаблону. За допомогою плагіна Google автоматично визначає потенційно вигідні області розміщення оголошень, і встановлює туди рекламу.

11. CM Ad Changer

15 кращих WordPress-плагінів для реклами

CM Ad Changer працює відразу з кількома рекламними мережами. Цей плагін дозволяє створювати окремі кампанії і задавати їм певні параметри: кількість днів в тижні, в які буде відображатися та чи інша група оголошень, максимальна кількість показів і переходів по банеру, і багато іншого. Крім цього можна переглядати статистику по кожній кампанії відразу з декількох сайтів на WordPress.

12. Adblock Blocker

15 кращих WordPress-плагінів для реклами

Дозволяє визначити, чи використовують ваші відвідувачі блокування реклами. Цей плагін допоможе вам приховати вміст сайту для таких користувачів до тих пір, поки вони не відключать блокування.

13. Ad Code Manager

15 кращих WordPress-плагінів для реклами

Плагін вміє керувати рекламними оголошеннями на WordPress-сайті. Ad Code Manager підтримує Google Doubleclick For Publishers, OpenX, а також Google AdSense.

14. Text Link Ads

15 кращих WordPress-плагінів для реклами

Плагін підтримує велику кількість ключів XML і дозволяє відображати рекламні оголошення на конкретних сторінках. Також з його допомогою можна підключитися до рекламної мережі Text Link Ads.

15. WordPress Ad Widget

15 кращих WordPress-плагінів для реклами

Простий плагін, який дозволяє відображати рекламне оголошення у вигляді віджета. Можна завантажити власне зображення прямо з віджета, або використовувати код Google AdSense (або іншої рекламної мережі).

Переклад статті «15 Best WordPress plugins for Advertising Management» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.