В інтернет-маркетингу, посадкова сторінка (яку також часто називають «сторінка залучення лідів» або «лэндинг») являє собою окрему веб-сторінку, яка відображається відвідувачу після натискання на рекламу або посилання на сторінці результатів пошуку (SERP) у Google або інших системах.

На посадкові сторінки часто посилаються з соціальних мереж, email розсилок або рекламних кампаній в пошукових системах, щоб підвищити ефективність реклами. Головна мета посадкової сторінки в тому, щоб конвертувати відвідувачів сайту в покупців або як мінімум лідов, з якими можна буде попрацювати в подальшому.

Сьогодні ми хочемо представити вам підбірку з 10 кращих WordPress-плагінів для створення посадкових сторінок, які допоможуть вам розкрутити власний бізнес і збільшити дохід. Ознайомтеся з підбіркою, і розкажіть нам, що ви думаєте з приводу поданих плагінів! Насолоджуйтесь!

1. Landing Pages

Цей плагін дозволяє створювати посадочні сторінки або сторінки-заглушки) для сайту на CMS WordPress. Він надає власникам сайтів можливість відслідковувати показники конверсії, проводити спліт-тестування. При розробці плагіна особлива увага приділялася внутрішньої оптимізації сайтів, за рахунок чого він допоможе вам збільшити кількість лідів і перетворити їх на постійних клієнтів!

2. Ultimate Landing Page

10 кращих WordPress-плагінів для створення посадкових сторінок

Даний плагін включає в себе конструктор посадкових сторінок, який дозволить вам створити заглушки з високим показником конверсії, і при цьому вам не доведеться писати жодного рядка коду! Враховуючи наявність безлічі готових шаблонів, ви можете швидко підвищити показники вашого сайту. Не забудьте протестувати кілька шаблонів, щоб зрозуміти, який з них краще підходить для вашого сайту або продукту.

3. Ultimate Coming Soon Page

10 кращих WordPress-плагінів для створення посадкових сторінок

Ultimate Coming Soon Page допоможе швидко і просто налаштувати сторінку з повідомленням про швидке відкриття або запуску вашого проекту. Плагін Ultimate Coming Soon Page буде працювати з будь-якою темою оформлення WordPress.

Відвідувачі, які не авторизувалися на сайті, будуть бачити саме цю сторінку, у той час як адміністрація і співробітники зможуть переглядати звичайну версію сайту і використовувати консоль для налаштування або публікації контенту.

4. Beaver Builder

10 кращих WordPress-плагінів для створення посадкових сторінок

Beaver Builder – це drag and drop конструктор сторінок, який працює через інтерфейс WordPress і дозволяє створювати красиві шаблони і посадочні сторінки без необхідності писати якийсь код.

Варто відзначити, що всі елементи сторінок, створених за допомогою Beaver Builder, повністю адаптивні, а, значить, будуть чудово виглядати на екранах будь-яких і будь-якому дозволі. Просто перетягніть кілька елементів на сторінку, і вони автоматично підлаштуються під розмір екрану. Якщо ви не любитель адаптивного дизайну, то цей функціонал за бажанням можна відключити.

5. Coming Soon Page

10 кращих WordPress-плагінів для створення посадкових сторінок

Інструмент, який дозволить «включати» на сайті режим технічного обслуговування або показати сторінку з повідомленням про швидкий запуск проекту.

6. Landing Pages Builder

10 кращих WordPress-плагінів для створення посадкових сторінок

Створюйте посадочні сторінки, проводите A/B-тестування і багато іншого. Залучайте нових лідов, підвищуйте рівень конверсії і керуйте вашими посадочними сторінками за допомогою єдиного інтерфейсу. Тепер ви можете запускати рекламні оголошення з функцією автоматичної оптимізації для отримання кращого результату.

7. Bulk City Landing Page Creator

10 кращих WordPress-плагінів для створення посадкових сторінок

Плагін створює кілька сторінок на WordPress, в заголовках і вміст яких буде згадуватися заданий вами місто. Плагін вміє працювати з батьківськими сторінками, шаблонами, а також з заголовками і контентом сторінок. Кількість створюваних сторінок безпосередньо залежить від кількості рядків у тексті із зазначенням міста і штату (приклад рядка: Athens,GA).

8. Site Offline or Coming Soon

10 кращих WordPress-плагінів для створення посадкових сторінок

Ви можете використовувати цей плагін для включення/вимикання режиму «офлайн» на сайті. Якщо включити режим «офлайн», то звичайні відвідувачі з допомогою сторінки-заглушки будуть сповіщені про що ведуться на сайті технічних роботах, у той час як адміністратори зможуть бачити повну версію сайту. Зручний плагін для тих, кому потрібно повідомити користувачів про швидкий запуск проекту.

9. Coming Soon Page

10 кращих WordPress-плагінів для створення посадкових сторінок

Coming Soon Page – відмінний спосіб дати зрозуміти, що ваш проект скоро почне свою роботу. Коли плагін Coming Soon Page активований, він дозволяє вам збирати email-адреси зацікавлених відвідувачів. Крім того, слід зазначити, що цей плагін не прив’язаний до певної теми оформлення, і тому буде прекрасно працювати з будь-яким встановленим шаблоном.

10. Maintenance Page

10 кращих WordPress-плагінів для створення посадкових сторінок

Цей плагін дозволить вам без зусиль встановити на сайті сторінку з інформацією про технічних роботах або заглушку зі зворотнім відліком до запуску проекту. Maintenance Page можна використовувати при виправленні критичних помилок або оновлення сайту. Вбудований функціонал плагіна дозволить відобразити логотип, фонове зображення, кнопки соціальних мереж, змінювати кольори фону і елементів, надати відвідувачам форму підписки, а також багато іншого.

Переклад статті «10 BEST WORDPRESS PLUGINS FOR CREATING LANDING PAGES» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.