Як підняти Індекс Цитованості?

Що б тіц сайту ріс, треба мати багато тематичних посилань на свій ресурс і бажано з ресурсів, які зареєстровані в каталозі Яндекса і які мають для Яндекса додаткову важливість. Також для CY, мають додаткову важливість посилання, які встановлені на ресурсах, які мають близьку тематику з вашим сайтом. Іншими словами кажучи, якщо у вас розважальний сайт і ви встановите лінк на сайті новин це не так сильно допоможе підняти його вам, як якщо б на вас посилався лінк з розважального сайту.

На жаль, не всі посилання піднімуть ваш тіц. Посилання, які встановлені на web-бордах, форумів, мережевих конференцій, немодерованих каталогів і інших ресурсів, в які хто завгодно може додавати посилання без контролю з боку власника ресурсу. І при його підрахунку не враховуються посилання з сайтів, розташованих на безкоштовних хостингах, у випадку якщо вони не описані в Яндекс.Каталозі. І ще один мінус – це те що, при вимірюванні тИЦ беруться посилання тільки з тих ресурсів, які Яндекс проіндексував і по яких він шукає, тобто тільки «російський» інтернет. Це означає, що посилання на російські ресурси, наприклад, з каталогу Yahoo!, не враховуються Яндексом при вимірюванні тИЦ.

І найголовніше, зараховуються тільки ті посилання, які встановлені на сайтах ІЦ яких більше 10. Якщо ви встановите посилання на ресурсі у якого тіц менше 10 Яндекс її не зарахує.