Робота – одна з найважливіших складових людського життя, адже праця облагороджує і дисциплінує, дає можливість відчути свою важливість для суспільства. Але спочатку робота розглядається нами як засіб отримання грошей, без яких жити, звичайно, можна, але складно.

Люди, які отримали освіту, як правило, мають чіткий план подальшого розвитку кар’єри. Але якщо визначеності немає, а отримувати гроші хочеться (життєво необхідно), тоді варто почати хоч з чогось, і в цьому випадку на допомогу приходить інтернет з його численними видами діяльності.

Одним з варіантів отримання доходу є заробіток на автосерфінгах, про який і піде мова в цій статті:

Що це таке?

Під час кожного сеансу роботи (відпочинку) з інтернетом ми відвідуємо безліч сайтів, переглядаємо відео, ставимо позначки «Мені подобається» чи «Не подобається». Ми навіть не замислюємося, що хтось отримує від цього реальну вигоду. Цими «хтось» виступають власники сайтів, для яких кожен новий відвідувач збільшує інтерес з боку рекламодавців.

Заради розкрутки своїх проектів багато готові витратитися, і тут на сцену виходять системи активної реклами, які надають власникам сайтів можливість швидко отримати необхідну кількість відвідувачів, а не власникам» – заробити якісь гроші.

Основний вид діяльності в системах активної реклами – заробіток на серфінгу, тобто, перегляду веб-сторінок за гроші. Загалом, механізм можна описати наступним чином: ви реєструєтеся в системі, отримуєте список сайтів, які необхідно відвідати, переходьте за посиланням і проводите на кожній сторінці від 20 секунд до хвилини, після чого вам нараховуються гроші.

Крім того, системи активної реклами часто пропонують виконувати на сторінках сайтів які-небудь завдання (поставити «лайк», натиснути на банер, переглянути відео). Такий вид діяльності найчастіше називають заробітком на кліках, і він виступає вірним «супутником» веб-серфінгу.

Переваги і недоліки

Перерахуємо основні позитивні сторони, які притаманні заробітку на веб-серфінгу.

 • Тут і зараз. Як тільки ви вирішили використати інтернет-серфінг як джерело доходу, вам буде потрібно не менше 10 хвилин, щоб заробити перші копійки. Такий принцип добре підходить для новачків в інтернет-заробіток, які хочуть негайно бачити результати своєї діяльності;
 • Широкий вибір серед роботодавців. На просторах Всесвітньої павутини існує досить багато систем активної реклами. Ви можете реєструватися в будь сподобалася, а потім безболісно змінити сервіс, якщо вас щось не влаштовує.

Однак заробіток на серфінгу не позбавлений і досить вагомих недоліків. Перерахуємо деякі з них.

 • Низька зарплата. На жаль, але переглядати сайти може кожен, у кого є доступ в інтернет, тому платити за це великі гроші недоцільно. У середньому, системи активної реклами пропонують від 5 до 8 копійок за перегляд однієї сторінки;
 • Достаток шахрайства. На жаль, у багатьох випадках вам можуть просто-напросто не заплатити навіть ті невеликі гроші, які ви заробили чесною працею. Тому при виборі системи активної реклами слід уважно читати коментарі та оцінювати запропоновані вам умови;
 • Висока загроза безпеці комп’ютера. Подорожуючи по різноманітних сайтів та виконуючи завдання, ви можете накликати на свій комп’ютер не найприємніші програми:

Заробіток на серфінгу в інтернеті: високі хвилі?

Автосерфінг

Замислюючись про відвідування сайтів за гроші, ви, швидше за все, в першу чергу уявляєте монотонне клікання мишкою і хвилини очікування. Однак даний процес можна автоматизувати, причому зовсім не потрібно шукати спеціальні програми, налаштовувати їх під конкретне сервіс, а потім переживати з приводу законності всього заходу.

Багато системи активної реклами самі пропонують завантажити і встановити програму автосерфінгу, і цим неодмінно слід користуватися. Адже автоматизувавши процес відвідин сайтів, ви заощадите купу часу, який з користю можете витратити на…заробіток на кліках, тому що боти, як правило, здатні лише відвідувати сторінки, але не виконувати завдання:

Заробіток на серфінгу в інтернеті: високі хвилі?

Правда, у багатьох випадках для успішного відвідування сайту вам доведеться самостійно вводити капчу, але в цілому, процес роботи стане значно швидше порівняно з серфінгом вручну.

Трохи рад

Середній заробіток на серфінгу, безумовно, залишає бажати більшого, однак ця сума може змінюватись в певному діапазоні (досить вузькому), і розмір доходу прямо залежить від вас. Нижче представлені деякі рекомендації, дотримуючись яких, можна заробити на серфінгу і кліках порівняно непогані гроші.

 • Реєструватися у тих системах активної реклами, де сума мінімального виведення коштів найменша. У видах діяльності, де заробітна плата невелика, дуже важливо швидко отримати гроші. Якщо сервіс пропонує високу оплату і величезну суму мінімального виводу, то з великою часткою ймовірності вас залишать ні з чим (навіть якщо колись ви до цієї суми докликаете);
 • Реєструватися у багатьох системах активної реклами. Отримувати дохід з одного сервісу несерйозно, тим більше, якщо ви займаєтеся автосерфингом. Одночасне використання декількох сервісів дозволить збільшити дохід у відповідне (кількості використовуваних систем) число разів;
 • Міняти IP адресу. Якщо сервіс з яким ви працюєте, не забороняє подібну маніпуляцію, то можна кілька разів виконати одне і те ж завдання.
 • Постійно встановлювати останню версію антивірусної програми. Враховуючи те, що вам доведеться мандрувати де заманеться, подбати про безпеку комп’ютера – не найгірша ідея.

Де можна заробляти?

Існує безліч систем активної реклами, де можна заробити на серфінгу. Наведемо кілька прикладів.

 • IPGold. Даний сервіс надає завдання з серфінгу, а також велика кількість можливостей для заробітку на кліках:

Заробіток на серфінгу в інтернеті: високі хвилі?

Мінімальна сума виводу – 10 рублів.

 • JetSwap. Сервіс пропонує використовувати програму для автосерфінгу SafeSurf:

Заробіток на серфінгу в інтернеті: високі хвилі?

Оплата здійснюється у вигляді кредитів, які потім можна продати на спеціальній біржі.

 • VipIP. Мінімальна сума виводу – 10 центів, присутній програма автосерфінгу:

Заробіток на серфінгу в інтернеті: високі хвилі?

Таким чином, заробіток на серфінгу відмінно підійде для новачків, однак тим, хто хоче заробляти в інтернеті серйозні гроші, варто пошукати що-небудь трохи краще.