Якщо ви захоплюєтеся фотографією або займаєтеся векторною графікою, ви можете перетворити хобі на отримання прибутку: заробити в інтернеті на фотографіях сьогодні досить просто.

Продажем авторських зображень за допомогою спеціальних інтернет-сервісів успішно займаються фотографи-любителі в усьому світі.

Що потрібно для того, щоб заробити на фотографіях?

Цей вид заробітку безпосередньо залежить від ваших талантів в якості фотографа, однак також необхідно наявність якісної фотокамери. Така діяльність дозволить заробити непогані гроші, однак на перших порах рекомендується займатися їй паралельно з основною роботою.

Пам’ятайте, що робота з інтернет-сервісами з продажу фотографій вимагає, щоб авторськими правами на розміщуються зображення володіли саме ви.

У Росії даний вид бізнесу представлений не так широко, як за кордоном, тому рекомендується скористатися саме англомовними сервісами. Отже, як заробити на фотографіях?

Фотобанки як спосіб заробітку

Фотобанк — сховище зображень, яке виступає в ролі посередника між автором фотографії та її покупцем.

На сьогоднішній день найбільш поширеним форматом купівлі-продажу фотографій є Royalty Free. Він передбачає, що право на використання зображення не може бути куплено необмежену кількість разів різними покупцями, а авторські права зберігаються за автором.

Завантаживши фотографію на сайт одного разу, ви можете отримувати прибуток з неї всю вашу життя. Одну і ту ж фотографію не заборонено завантажувати відразу на кілька сервісів.

Як заробити гроші на фотографіях, використовуючи фотобанки? Розглянемо найбільш популярні і ефективні сервіси.

shutterstock.com

Даний фотобанк вважається одним з найприбутковіших, проте потрапити туди складніше всього. Вам потрібно пройти реєстрацію, завантажити скан головної сторінки закордонного паспорта або водійських прав, почекати 48 годин, поки дані пройдуть перевірку.

Після цього вам потрібно буде пройти іспит: завантажити 10 різних фотографій, з яких хоча б 7 повинні бути схвалені адміністрацією сервісу.

У тому випадку, якщо ваша реєстрація пройшла не зовсім успішно, не турбуйтеся: у вас є необмежена кількість спроб, частота яких, щоправда, не може перевищувати одного разу на місяць.

Вимоги до якості завантажуваних зображень досить жорсткі: новачки повинні завантажувати зображення з роздільною здатністю не менше ніж 4 мегапікселя, а постійні фотографи — не менше ніж 2,5 мегапікселя.

Зображення в форматі jpg і eps можна завантажувати в необмеженій кількості, однак якість їх має бути на висоті.

Скільки заробляє фотограф з допомогою shutterstock.com? Оплата становить 25 центів за кожне завантаження, а після того, як зароблена вами сума складе 500 доларів, оплата підвищиться до 30 центів за одне завантаження.

Таким чином, якщо вашу фотографію скачають тисячу разів, ви отримаєте 250$. Виводити грошові суми можна через системи PayPal і Moneybookers.

Перша виплата новачкам буде затримана на кілька місяців, оскільки перевірка фото на плагіат займає чималий час:

istockphoto.com

Даний фотобанк є другим за прибутковістю. Підтримується російський інтерфейс. Мінімальний дозвіл прийнятих фотографій складає 1600 на 1200 пікселів, необхідний формат — jpg.

При реєстрації потрібно надіслати скан документа, який засвідчує вашу особу і три зразки робіт. Відповідь на заявку може зайняти близько двох тижнів. У тому випадку, якщо адміністрацію сайту не сподобаються ваші роботи, вам буде запропоновано завантажити через кілька днів.

Якщо ви купуєте статус ексклюзивного фотографа системи і розміщуєте свої фотографії тільки в ній, оплата підвищується на 40%. Гроші можна вивести на рахунок в системах PayPal, Payoneer, Moneybookers.

Новачок може завантажувати не більше 100 фотографій у день:

Заробіток на фотографіях

stockxpert.com

Даний сервіс є середнім в ціновому сегменті і вимагає проходження іспиту у вигляді п’яти ваших кращих фотографій.

Якщо пройти його не вдалося, повторити спробу через місяць. Документи, що підтверджують особу, надавати не потрібно. Мінімальний розмір завантажених фото — 800 на 600 пікселів, формат — jpg.

Ваша винагорода становить 50% від вартості зображення, а виведення грошей здійснюється на рахунок в системі Moneybookers і PayPal:

Заробіток на фотографіях

fotolia.com

Даний фотобанк не вимагає пред’явлення документів та проходження іспиту. Реєстрація швидка і проста, а інтерфейс — зручний. Мінімальний розмір зображень становить 2400 1600 пікселів.

Оплата становить від 35% до 80% від вартості зображення. Вивести гроші можна на рахунок в системі PayPal і Moneybookers, мінімальна для виведення сума становить 50$:

Заробіток на фотографіях

Таким чином, заробляти гроші в інтернеті з допомогою фотографій можна, а розмір прибутку залежить тільки від вас.

Якщо ви відчуваєте в собі потенціал, почати варто прямо зараз. Бажаємо удачі!