Якщо говорити про налаштування WordPress, то тут існує величезна кількість всіляких варіантів. Прекрасним прикладом цього є велика різноманітність способів, з допомогою яких ви можете провести White Label брендинг WordPress.

Для тих, хто не знайомий з цим терміном, це заміна елементів бренду WordPress будь-якою іншою торговою маркою за вашим вибором:

Це особливо корисно для тих, хто використовує WordPress для створення веб-сайтів для клієнтів. Це дозволяє замінити стандартні елементи бренду WordPress на їх власні, або елементи бренду клієнта. А також додати такі корисні елементи, як привітальні повідомлення користувачів, довідки та віджети.

Якщо зацікавилися, як це можна зробити, то ця стаття допоможе вам в цьому. Я представлю вам огляд різних способів, з допомогою яких ви можете провести White Label брендинг WordPress. Від ручного введення фрагментів коду до реалізації готових опцій плагіна.

White Label брендинг WordPress вручну

Ручний White Label брендинг WordPress зажадає від вас внести зміни в файл functions.php активної теми. Якщо ви не дуже добре орієнтуєтеся в тому, як це робиться, ви можете використовувати плагін, зразок code snippets, з допомогою якого можна забити код в файл functions.php прямо з панелі адміністрування WordPress. Це неймовірно простий спосіб додавання програмного коду для тих, хто не має великого досвіду роботи з ним.

White Label брендинг сторінки авторизації WordPress вручну

Одне з місць, де найчастіше виробляють White Label брендинг, це панель входу WordPress. Кожен сайт повинен використовувати цю панель, і вона розміщується одна на всій сторінці! Що робить її ідеальним місцем для того, щоб застосувати до неї елементи вашого власного бренду:

Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress
При використанні наведеного вище фрагмента коду обов’язково поміняйте ім’я файлу login.png на ім’я файлу свого логотипу, який ви створюєте (в ідеалі щось близько 300 130 пікселів). Ви також, напевно, захочете змінити URL-адресу, за якою перенаправляються користувачі, які натискають на логотип.

За замовчуванням це WordPress.org, але ви, ймовірно, захочете перенаправляти користувачів на свою домашню або яку-небудь іншу сторінку:

Ще одне місце застосування брендингу сторінки входу — налаштування тексту, який відображається при наведенні курсору миші на логотип. За замовчуванням це: «Працює на WordPress«, але ви можете змінити його на щось зовсім інше за допомогою наступного фрагмента коду:

White Label брендинг панелі адміністрування WordPress вручну

Після входу в систему через сторінку авторизації ви потрапляєте в панель адміністрування WordPress. Це місце, де і відбувається магія. Або, принаймні, робота. В останніх версіях WordPress був досягнутий значний прогрес щодо розробки привабливого користувальницького інтерфейсу, порівняно з тією непоказною панеллю, що була раніше.

Сьогодні панель адміністрування, хоча і не виглядає так само яскраво, як, скажімо, в інших платформ, наприклад, Ghost, все ж це набагато краще, ніж раніше. Насправді, я думаю, вона вже виглядає дуже добре. Але це не означає, що вона підходить всім вашим користувачам. Наступні фрагменти коду призначені для того, щоб допомогти нам з цим.

Зміна привітального повідомлення WordPress:

Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress

Ви знаєте, що у верхньому правому куті панелі адміністрування вашого WordPress сайту розміщується невелика привітання, яке говорить, «Привіт, Ваше Ім’я«. Ну, тепер ви можете написати все, що захочете!

add_filter(‘gettext’, ‘change_howdy’, 10, 3);
function change_howdy($translated, $text, $domain) {
if (!is_admin() || ‘default’ != $domain)
return $translated;
if (false !== strpos($translated, ‘Howdy’))
return str_replace(‘Howdy’, ‘Welcome’, $translated);
return $translated;
}

Зміна тексту футера консолі:

За замовчуванням у футері консолі WordPress говориться: «Спасибі за використання WordPress«. Але завдяки цьому маленькому сниппету тепер ви можете змінити цю напис на те, що відповідає вашому бренду:

function change_footer_admin () {
echo ‘Тут ваш власний текст. Тема створена <a href=»<a href=»>http://www.linktowebsite.com</a>»>Link to Website’;
}
add_filter(‘admin_footer_text’, ‘change_footer_admin’);

Зміна логотипу заголовка консолі:

Цей логотип в консолі важко не помітити. За допомогою цього фрагмента коду ви можете зайти так далеко, що замінити логотип WordPress у верхньому лівому куті панелі адміністрування на ваш власний:

/**ЗАМІНА ЛОГОТИПУ WP**/
function admin_css() {
echo «;
}
add_action(‘admin_head’,’admin_css’);
/**КІНЕЦЬ ЗАМІНИ ЛОГОТИПУ WP**/

Потім додайте наступний код у файл admin.css:

#header-logo {background-image: url(images/client_logo.jpg);}

Перевірте, щоб імена файлів збігалися у всіх частинах коду.

Додавання настроюваних віджета контактів в консолі за допомогою цього фрагмента коду:

Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress

Це відмінна ідея зробити так, щоб ваші клієнти знали: а) їм завжди доступна ваша допомога; і б) як вони можуть зв’язатися з вами. Цей інтерфейс віджет може допомогти в цьому, як і багато в чому іншому. Все, що вам потрібно зробити, це вставити наведений нижче фрагмент коду:

 • Developed By: B3Marketing, LLC
 • Website: www.rickrduncan.com
 • Contact: [email protected]
 • «;
  }

  Зміна колірної гами панелі адміністрування:

  Останні версії WordPress пропонують на вибір кілька варіантів колірної гами панелі адміністрування. Тим не менш, ви можете зробити так, щоб колірна гамма панелі адміністрування WordPress відповідала вашого бренду або бренду вашого клієнта. Це може бути досягнуто з допомогою наведеного фрагменту в поєднанні з індивідуально налаштованими стилями CSS:

  // Налаштування колірної гами панелі адміністрування WordPress
  function admin_css() {
  wp_enqueue_style( ‘admin_css’, get_template_directory_uri() .’/css/admin.css’ );
  }
  add_action(‘admin_print_styles’, ‘admin_css’ );

  Більшість фрагментів, які ми тільки що розглянули, можуть бути використані будь-якою людиною, навіть без особливого досвіду в складанні кодів. Тим не менш, у мене є відчуття, що великій кількості користувачів WordPress , як і раніше, значно зручніше налаштовувати за допомогою плагінів. Саме тому нижче я надав кілька варіантів безкоштовних і платних плагінів.

  White Label брендинг WordPress за допомогою безкоштовних плагінів

  Наступні плагіни доступні безкоштовно в WordPress Plugin Directory. Там, звичайно, є і інші, але це ті, які я вибрав, виходячи з рейтингу, а також відгуків користувачів. Я також провів для кожного з них невеликий тест-драйв, щоб переконатися, що всі вони функціонують так, як обіцяють розробники.

  Якщо вони вам не підійдуть (з точки зору функцій брендингу), ви можете спробувати інші плагіни і поділитися результатами своїх експериментів з спільнотою.

  White Label CMS

  Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress

  White Label CMS — це великий безкоштовний плагін, основні функції якого дозволяють повністю налаштувати консоль WordPress і логотипи. Ви також можете видалити меню і надати доступ до віджетів і меню на основі ролей користувачів.

  Завантажити | Додаткова інформація

  AG Custom Admin

  Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress

  Плагін AG Custom Admin дозволяє налаштувати панель адміністрування WordPress, сторінку авторизації, меню адміністрування і багато іншого. Ви також можете використовувати цей плагін, щоб активувати цілі теми для панелі адміністрування.

  Завантажити | Додаткова інформація

  YouTube White Label Shortcode

  Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress

  YouTube White Label Shortcode надає простий шорткод, який дозволяє адмініструвати логотипи, плеєр, автозапуск і багато інші елементи вбудованого відео YouTube. Він підходить для використання в інтерфейсі і панелі адміністрування WordPress.

  Завантажити | Додаткова інформація

  Uber Login Logo

  Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress

  Uber Login Logo простий, невеликий плагін, який дозволяє вам встановити власний логотип на сторінці авторизації в системі. Це не такий об’ємний, як інші представлені тут плагіни, але всі свої функції він виконує добре. Якщо ви хочете провести спільний брендинг і зробити його просто — цей плагін для вас.

  Завантажити | Додаткова інформація

  Disable WP Admin Bar Removal

  Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress

  Disable WP Admin Bar Removal — ще один досить простий плагін, який робить тільки одну річ: він видаляє панель адміністрування для всіх ролей користувачів. Це зменшує споживання пам’яті, прискорює завантаження сторінок і дає вам ще один спосіб керувати процесами авторизованих користувачів.

  Завантажити | Додаткова інформація

  Admin Menu Editor

  Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress

  Плагін Admin Menu Editor дозволяє користувачам редагувати або додавати пункти у меню панелі адміністрування WordPress. Можливість налаштування цього елемента керування сприяє поліпшенню взаємодії між зареєстрованими учасниками або клієнтами.

  Завантажити | Додаткова інформація

  White Label брендинг WordPress за допомогою преміум-плагінів

  Преміум-плагіни трохи важче освоювати, ніж безкоштовні. Не тому, що вони гірші, а тому, що для них важко отримати безкоштовні тестові версії, щоб спробувати їх, перш ніж купувати. Тому представлені плагіни були обрані на основі відгуків користувачів / рейтингів і деяких додаткових факторів. Але не тестувалися безпосередньо.

  Якщо у вас є досвід роботи з будь-яким з цих плагінів (або з іншими подібними функціями / функцією), будь ласка, поділіться з спільнотою своїми враженнями в розділі коментарів.

  White Label Branding

  Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress

  White Label Branding — перший преміум-плагін для White Label брендингу WordPress, і він позиціонується, як повне рішення. Він дозволяє настроїти всі згадані раніше області, а також деякі інші: панель входу, панель адміністрування, повідомлення WordPress, меню навігації і багато іншого. Крім того, він містить менеджер ролей і прав доступу і багато іншого.

  Ціна: $28 | Додаткова інформація

  Ultimate Branding

  Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress

  Плагін Ultimate Branding — це ще воно повне рішення, тільки від іншого автора. Цей плагін також дозволяє налаштувати всі ті області, які ми розглянули: сторінка авторизації в системі, панель адміністрування і багато іншого. Він підтримує режим мультисайт, а також має потужне технічне супроводження.

  Ціна: $19 | Додаткова інформація

  Easy Blogging

  Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress

  Easy Blogging також розроблений командою WPMU, але на відміну від Ultimate Branding, який призначений для повного брендингу, даний плагін має завдання спростити роботу з блогом для початківців. Це особливо зручно, якщо вашого клієнта лякає бекенда WordPress або ви хочете надати кільком технічно недосвідченим користувачам можливість публікувати контент.

  Ціна: $19 | Додаткова інформація

  Forest

  Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress

  Forest — це тема для панелі адміністрування WordPress Admin (у вигляді плагіна), яка задає симпатичний стиль оболонки панелі адміністрування. Відмінно, адже ви можете оформити панель адміністрування в кольоровій гамі, що відповідає кольорам вашого бренду замість звичайного формату WordPress.

  Ціна: $14 | Додаткова інформація

  Micropanel 2

  Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress

  Micropanel 2 — це друга з представлених у цій статті, тим для панелі адміністрування WordPress (знову ж таки, у вигляді плагіна). Ця тема сповідує плоский, мінімалістичний підхід, який, тим не менш, дозволяє задавати привабливий і настроюється дизайн.

  Ціна: $14 | Додаткова інформація

  Blue Press

  Як зробити White Label брендинг панелі адміністрування WordPress

  Останнім, але не за значенням і якості, у нас буде Blue Press. Це тема для панелі адміністрування WordPress, яка перетворює вашу консоль в щось, що виглядає дуже схоже на сторінку Facebook або іншої соціальної мережі. Я б сказав, що такий підхід особливо хороший для тих, хто хоче зробити процес заповнення профілю користувачами і учасниками більш інтуїтивним.

  Ціна: $14 | Додаткова інформація

  Висновок

  Як бачите, існує багато способів, за допомогою яких ви можете провести White Label брендинг WordPress. Ви можете використовувати прості плагіни і фрагменти або складні плагіни, щоб налаштувати всі елементи системи так, як вам треба.

  Ви коли-небудь використовували будь-який з цих фрагментів або плагінів? Або, можливо, ви використовували інші рішення для White Label брендингу та / або налаштування панелі адміністрування WordPress? Будемо раді почути вашу думку. Будь ласка, приділіть кілька хвилин, щоб поділитися ним з нами і всім співтовариством в коментарях.

  Переклад статті «How To White Label The WordPress Dashboard» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.