Способи я розставив у порядку пріоритету. Розташував їх по спадній: від найбільш ефективних до менш ефективним мою думку.

1. Частіше оновлюйте сайт

Нехай це не буде якийсь «матеріальне оновлення», пишіть все, що стосується вашого сайту. Краще не користуватися стандартними фразами. Придумуйте оригінальні новини. Можна трохи пофилосовствовать в міру здібностей. ? Новини бажано винести на основну сторінку. Заради оригінальності можна писати не тільки дату оновлення, але і час з точністю до хвилини ?

2. Обмін баннериками 88х31

з сайтами такої ж популярності (не нижче). Особливо на головні сторінки. Зробіть для них спеціальне і чільне місце, не шкодуйте. На баннерікі ставте target=»_blank», щоб сайти відкривалися в новому вікні.

3. Співробітництво з популярними сайтами

Наприклад, можна домовитися на розміщення на головних сторінках рекламних банерів терміном до 1 місяця. Більше місяця не має сенсу. Пройшов місяць — шукайте іншого сайту-партнера. Таким чином ви будете залучати постійних відвідувачів сайту-партнера, які, можливо, стануть і вашими постійними.

4. Банерна реклама

Ефективно, якщо ваш банер має CTR (коефіцієнт корисної дії ? ) понад 4%. Банер міняйте з періодичністю 1-2 місяці.

5. Влаштовуйте на сайті цікаві конкурси

Бажано з призами. Наприклад, у якості призу можна передати деяку кількість банерних показів або написати огляд сайту переможця в новинах.

6. Налаштувати вашу поштову програму

щоб у кінці листа приписувався адресу вашого сайту з коротким описом. Ефективно в тому випадку, якщо ви часто відправляєте листи.

7. Неназойливая та інтригуюча реклама

на 5-10 конференціях. Наприклад, з періодичністю раз на тиждень. Якщо відвідувачі конференції відгукуються негативно на рекламу, краще припинити, інакше будете користуватися поганою славою.