Людина завжди прагне до собі подібних, так вже влаштувала його природа. У племені завжди було легше існувати, а в наш час у великій і галасливій компанії просто веселіше жити.

Інтернет-технології торкнулися всіх сфер, не обійшовши стороною і організацію суспільства. Соціальні мережі – це те, без чого неможливо уявити всесвітню павутину, а можливості, які вони надають, вже давно вийшли за рамки самовираження.

Одна з найпопулярніших соціальних мереж в наш час – Twitter. Безліч публічних особистостей вважають своїм обов’язком кожен день розміщувати короткі повідомлення, щоб всі передплатники були в курсі подій, що відбуваються в житті знаменитості:

Але акаунти в соціальній мережі заводять і прості смертні, які часто задаються питанням, як заробити в Твіттері. У даній статті буде розказано саме про такому вигляді отримання доходу.

Особливості Твіттера

Твіттер з’явився на світ у 2006 році і, як більшість успішних проектів, спочатку застосовувався для внутрішнього користування в компанії. Невелика соціальна мережа являла собою інструмент для обміну короткими повідомленнями.

З часом Twitter буквально підірвав інтернет, і зростаюча популярність змусила розробників модернізувати свій проект, додавши можливість перегляду та публікації фото і відео. Однак основою і головною причиною популярності завжди залишався формат текстових повідомлень, а також система передплатників. Чому ж Twitter так високо цінується в сучасному світі?

 • Мало писати – більше встигати. Щоб позначити свою активність в Твіттері, достатньо кількох секунд. Обмежувач в 140 символів дозволить людині приділяти більше часу важливих справах:

Як заробити в твіттері: кожен пост на вагу золота

 • Стислість – сестра таланту. Звичайно, існують такі люди, які люблять аналізувати розгорнуту інформацію, читати великі обсяги тексту і нікуди не поспішати. Однак практика показала, що більшість все ж таки віддає перевагу думку, виражену кількома словами;
 • Не потрібно кожен раз переходити на сторінки цікавлять людей. Вся цікава інформація відображається в стрічці, тому достатньо лише одного разу підписатися на цікавий запис.

Чи варто говорити про те, що Твіттер прекрасно сумісний з мобільними платформами, адже повідомляючи про свою поточну діяльність, людина з набагато більшою ймовірністю буде мати можливість скористатися мобільним телефоном, ніж комп’ютером.

Як заробити самотужки

Звичайно, щоб заробити в Твіттері, ви можете офіційно працевлаштуватися програмістом в цю компанію і працювати над поліпшенням системи. При цьому зовсім необов’язково бути зареєстрованим користувачем. В інших же випадках треба мати акаунт в Твіттері і отримувати дохід за його допомогою.

Якщо ви володієте акаунтом з великою кількістю передплатників, то вам підійдуть такі способи отримання доходу:

 • Розміщувати в постах рекламу на замовлення. Ви можете домовитися з рекламодавцями і публікувати надані ними оголошень. Недолік полягає в тому, що ваші передплатники навряд чи зрадіють, побачивши у своїй стрічці непотрібну і нецікаву інформацію;
 • Самостійно інтегрувати рекламу в свої пости. Якщо ви майстер слова, то зможете впровадити потрібну інформацію в повідомлення, практично не зменшивши при цьому читацький інтерес своїх передплатників;
 • Використовувати фон профілю в рекламних цілях:

Як заробити в твіттері: кожен пост на вагу золота

Також рекламодавці зацікавлені в використанні аватара популярних записів.

 • Інформація в профілі також може стати місцем для розміщення реклами.

Крім того, Твіттер розглядається як обов’язковий елемент просування свого проекту, так як для сайту вкрай важливо мати представництво в найпопулярніших соціальних мережах.

Як заробити за допомогою сервісів

Заробіток в Твіттері може зводитися до вчинення певних дій. У цьому вам допоможуть спеціальні сервіси, зареєструвавшись у яких, ви будете отримувати завдання і виконувати їх за гроші. Нижче представлено кілька подібних онлайн-систем:

 • Twite.ru. Зареєструвавшись на даному сервісі, можна отримувати гроші за розміщення рекламних постів, а також фоловінг акаунтів, які будуть вказані у завданні. За добу можна розміщувати більше 10 рекламних повідомлень, також вкрай бажано постійно публікувати власні твіти:

Як заробити в твіттері: кожен пост на вагу золота

Мінімальна сума виводу – 300 рублів.

 • Взаємний PR’чик. За один рекламний твіт тут вам будуть платити 20 копійок, при цьому постити можна скільки завгодно. Мінімальна сума виводу – 50 рублів;
 • Wmmail.ru. Представник систем активної реклами, який також пропонує завдання, пов’язані з Твіттером:

Як заробити в твіттері: кожен пост на вагу золота

Гроші платять головним чином за фоловінг. Оплата здійснюється в доларах США.

 • Seosprint.net. Аналогічна система активної реклами, відрізняється валютою, за допомогою якої проводиться оплата (російський рубль).

Поради по заробітку

Перед тим, як заробити на Твіттері хоч якусь суму, необхідно ознайомитися з основними порадами по даному виду одержання доходу.

Нижче представлені деякі базові рекомендації:

 • Твітів регулярно. Якщо те, що ви публікуєте, цікаво передплатникам, то намагайтеся радувати їх якомога частіше;
 • Підписуйтесь на правильні сторінки. Намагайтеся ставати передплатником людей, позиція яких схожа з вашою. Таким чином, ви створите потрібний імідж в очах власних фоловерів;
 • Користуйтеся методами накрутки. Якщо вам не вдається досягти необхідної кількості фоловерів природними способами, то зверніться до програмним засобам. Правда, в цьому випадку, передплатники нерідко виявляються «ботами»;
 • Користуючись онлайн-сервісами, реєструйтеся відразу в декількох. Оплата за ретвіти і підписки досить символічна, тому варто «збирати врожай» з декількох сервісів.

Таким чином, Twitter надає можливість заробітку на розміщенні реклами в своєму профілі. Також можна виконувати завдання, зареєструвавшись у спеціалізованих онлайн-сервісах.