Всім хочеться бути незалежними і вільними. В наш час рабство вже скасовано, і всі більш-менш рівні в правах, проте світом як і раніше управляють гроші і краще життя у того, у кого вони є. У дитинстві всі ми залежимо від наших батьки, які беруть на себе наше повне фінансове забезпечення, натомість вимагаючи виконання своїх умов (вчи уроки, ходи на тренування, прибирай в кімнаті).

Звичайно, не можна розглядати такі відносини, як ринкові, адже мама і тато не залишать нас навіть якби ми самими отпетыми двієчниками. Однак якщо школяр має джерело доходу, крім батьківської кишені, це гідно поваги:

Інтернет дає можливість людям заробити всіх віків і професій. Головне – це бажання і прагнення, а інформація в даній статті підкаже, як заробити гроші школяреві в інтернеті.

Що можуть школярі?

Звичайно ж, шкільний учень – це поняття досить розпливчасте з точки зору роботодавця, адже першокласник – також повноцінний представник навчального закладу. Але, як правило, серйозна потреба в заробітку з’являється у старшокласників, рідше – в учнів середніх класів. В цілому, школярам можна дати наступну професійну характеристику:

 • Відсутність спеціальних знань і досвіду. Звичайно, вундеркінди бувають, але в більшості випадків школяру не можна довірити складну роботу, що вимагає специфічних знань в заданій області;
 • Висока активність. Перш за все, слід говорити про онлайн-активності. Школярі – це найлютіші учасники обговорень на форумах і в співтовариствах, діючих соціальних мереж. Цю особливість часто беруть на замітку роботодавці;
 • Нездатність приділяти роботі велика кількість часу. Головне заняття дітей в цьому віці – навчання, тому заробіток в інтернеті для школярів – другорядне завдання, основний час все ж приділяється урокам.

Як заробляти школяреві?

Отримання доходу в інтернеті можна умовно розділити на дві категорії: монетизація власного сайту і вся інша робота. Створення та розкрутка інформаційного ресурсу вимагає часу і, в більшості випадків, грошей, тому відкинемо цей варіант, а зосередимося на більш оптимальні способи.

Перелічимо основні характеристики, якими має володіти робота для школярів в інтернеті:

 • Не потребує спеціальних знань;
 • Не вимагає багато часу;
 • Не потребує вкладень.

Виходячи з цього, виділимо підходящі для школярів способи заробітку в інтернеті.

 • Розміщувати нові пости на сайтах, форумах і в співтовариствах. Чудовий заробіток для школярів, так як в наш час багато підлітків мають у своєму арсеналі мобільні пристрої з цілодобовим доступом до інтернету. Інформаційних ресурсів необхідно регулярне оновлення, рівномірно розподілене в часі, і власники сайтів в більшості випадків перекладають цю роботу на кого-небудь іншого. У школярів, як правило, помірні запити по заробітній платі, тому вони – підходящий варіант;
 • Копірайтинг. На уроках літератури пишуть твори, тому у будь-якого школяра до старших класів вже є певний «письменницький досвід», а саме – «наковырять» необхідну кількість слів нудної теми для виконання обсягів виробництва.

Як заробити гроші школяреві: інтернет на допомогу

Цей навик відмінно згодиться в інтернеті, коли необхідно створити хоч скільки-небудь зв’язний текст, вставивши в нього ключові слова. Звичайно, неякісні і неглибокі статті видно відразу, але і вартість їх відповідна.

Як правило, школярі займаються навіть не копірайтингом, а рерайтинг – різновидом створення унікальних текстів, де нова стаття формується за рахунок перефразування вже існуючою:

 • Заробіток на іграх. Більшість батьків, думаючи про те, де заробити гроші школяреві, навіть не підозрюють, що їх чадо може отримувати дохід від безглуздих, на перший погляд, комп’ютерних ігор;

Як заробити гроші школяреві: інтернет на допомогу

Крім того, що в багатьох онлайн-розваги існують свої схеми отримання доходу (продаж ігрових предметів, обмін валюти, прокачування персонажів), можна працювати тестером і отримувати гроші за проходження тих ігор, які ще ніхто не бачив (при цьому, зрозуміло, вказуючи на виявлені помилки).

 • Серфінг. Звичайне користування інтернетом – це численне відвідування різноманітних інформаційних ресурсів. Так чому б не робити це за гроші, якщо така можливість присутня? Зареєструвавшись в системах активної реклами, можна негайно приступати до відвідування сайтів згідно з отриманим завданням;

Як заробити гроші школяреві: інтернет на допомогу

Можна автоматизувати даний процес, скачавши програму автосерфінгу, яка буде самостійно здійснювати відвідування сайтів. Крім того, численні спеціалізовані сервіси пропонують заробити на виконання певних завдань (переглянути відео на сайті, натиснути на оголошення, поставити лайк), а такий вид діяльності називають заробітком на кліках.

 • Введення капчі. В інтернеті існують сервіси, які допомагають автоматизувати процес проходження тесту на «людяність».

Як заробити гроші школяреві: інтернет на допомогу

Але капчу адже все одно необхідно розпізнавати і вводити вручну, а школяр – чудово підходящий варіант для цього. Все, що необхідно – передруковувати символи з картинки, а це під силу кожному.

Поради по заробітку і не тільки

Перш, ніж шукати, як заробити школяру в інтернеті, кожному підлітку необхідно визначити для себе головні опорні точки, які потрібно приймати до уваги:

 • Заробіток в цьому віці не повинен ставати основним видом діяльності, адже якісна освіта обіцяє набагато більш широкі перспективи в майбутньому. Це будинок, який без надійного фундаменту може бути максимум одноповерховим;
 • Не варто розраховувати на «золоті гори», адже будь-який з розглянутих вище видів діяльності не обіцяє високої окладу, проте потреби звичайного підлітка цілком може задовольнити;
 • Слід заздалегідь виділити під трудову діяльність певний час. Якщо на заробіток витрачається, скажімо, більше 3 годин на день, то треба щось міняти. Адже крім навчання і роботи в житті підлітка необхідно знаходити місце відпочинку і розваг.

Таким чином, будь-який школяр може знайти для себе джерела доходу в інтернеті. Головне – проявити старанність, і тоді все вийде.