У сьогоднішньому керівництві ми розповімо про декілька способів того, як відключити коментарі в WordPress:

Для чого відключати коментарі?

Уявіть собі, якщо під кожною статтею в газеті була б форма для коментарів. Різні думки – це добре, але іноді вони відволікають і, чесно кажучи, в більшості випадків не мають нічого спільного з матеріалом.

Як відключити коментарі в WordPress?

Це керівництво орієнтоване на тих, хто бажає повністю відключити коментарі на своєму сайті, реалізованому на основі WordPress. Але я також розповім, як можна відключати їх індивідуально в записах та на сторінках.

Як відключити коментарі до запису або сторінці в WordPress?

WordPress коментарі можна відключати на будь-якій окремій сторінці або в запису, навіть при редагуванні вже опублікованого матеріалу. Зробити це можна за допомогою меню «Налаштування екрану» в правому верхньому кутку редактора сторінки або запису. Вам потрібно буде зняти відповідні галочки (а саме Обговорення):

Як відключити коментарі в WordPpress?

Після цього прокрутіть сторінку вниз, і знайдіть блок «Обговорення». Зніміть галочку з опції коментування:

Як відключити коментарі в WordPpress?

Відключення коментарів на кількох сторінках і записах у WordPress

  • В консолі адміністратора перейдіть у розділ «Запис», а потім виберіть пункт «Всі записи». Таким же чином можна працювати зі сторінками, тільки потрібно знайти відповідний розділ;
  • Відзначте записи, в яких ви хотіли б відключити коментування;
  • З випадаючого меню «Дії», виберіть пункт «Змінити», та натисніть кнопку «Застосувати»;
  • В опції «Коментарі» WordPress виберіть пункт «Заборонити», і потім натисніть кнопку «Оновити».

Відключаємо коментування в нових записах за замовчуванням

Також можна вимкнути коментування для всіх майбутніх записів. Перейдіть в меню Налаштування > Обговорення (Settings > Discussion), і зніміть галочку з пункту «Дозволити залишати коментарі на нові статті»:

Як відключити коментарі в WordPpress?

Закриваємо коментування WordPress

Також є можливість закрити коментування записів через певну кількість днів. Для цього перейдіть у меню Налаштування > Обговорення і включіть опцію «Автоматично закривати обговорення статей старше».

Як відключити коментарі в WordPpress?

Повністю позбавляємося від форми коментарів WordPress

Крім цього можна видалити WordPress форму коментарів з коду всіх сторінок і записів. Для цього я пропоную скористатися спеціальним плагіном типу Disable Comments.

Як тільки плагін буде встановлено та активовано, перейдіть в Налаштування > Відключити коментарі:

Як відключити коментарі в WordPpress?

Якщо хочете повністю вимкнути коментування, то поставте всі потрібні галочки і збережіть зміни. Ви також можете деактивувати коментарі відразу для всіх сторінок, записів або сторінок медіафайлів, вибравши опцію «Для конкретних типів записів».

Переклад статті «How To Disable Comments in WordPress» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.