Ймовірно, говорити про популярність інтернету в наш час зайвий раз не доводиться, адже кількість користувачів глобальної мережі з кожним днем зростає.

Разом з купівельною аудиторією більшість підприємців та власників бізнесу сфокусувалися саме на онлайн-продажах. Практика показує, що якісно розроблений, продуманий сайт дуже позитивно впливає на динаміку зростання продажів практично будь-якої продукції.

Крім того, на сьогоднішній день існує маса способів вивести інтернет-сторінку на перші місця в пошукових системах, а після цього результат не змусить себе чекати.

Звичайно, найбільш важливим аспектом створення інтернет-сторінки є її актуальність, однак, не кожен користувач знає, як вибрати тематику сайту. На вирішення цієї проблеми може піти значно менше часу, якщо ви будете слідувати деяким критеріям вибору.

Деякі питання, на які слід знати відповіді

В процесі підбору тематики необхідно завжди реально оцінювати ситуацію. Варто задуматися про те, чи буде ваша тема цікавою для широкого кола користувачів.

Вам також належить оцінити ймовірну популярність теми, яка визначається по активності трафіку. Природно, будь-який інтернет-проект в наш час повинен бути конкурентоспроможним, тому розглядайте тільки актуальні і сучасні тематики. Поєднання перерахованих вище факторів допоможе вам відповісти, мабуть, на головне питання про можливу прибутковості майбутнього проекту.

Аналіз популярності рубрик серед рекламодавців

Перш за все, для вибору вдалої тематики можна скористатися послугами, які надають деякі біржі та онлайн-сервіси. Такі компанії проводять детальний аналіз активності рекламодавців в тій чи іншій сфері, а потім результати своїх досліджень надають користувачам.

Треба сказати, це дуже ефективний первинний метод підбору тематики сайту, адже вам надано доступ до прозорого рейтингом тим, які є найбільш затребуваними.

Користувачі радять користуватися сервісом контекстної реклами «Бігун», який існує вже досить довго. Зовсім недавно споживачі отримав доступ до останніх даних про популярність різних рубрик в глобальній мережі. Слідуючи цим рейтингом, найбільш популярними серед рекламодавців темами залишаються автомобільна галузь, медицина, нерухомість або різні фінансові послуги. Таким чином, свої зусилля необхідно направити в одному з перелічених напрямів, однак і в цьому випадку успіх далеко не гарантований.

Безумовно, для вибору тематики майбутнього сайту потрібно застосовувати всі відомі способи, наприклад, перегляньте «Яндекс.Каталог». Тут всі затребувані теми розміщені у відповідних розділах, крім того, у користувачів з’явиться доступ до перегляду списку ключових слів по конкретній тематиці.

При створенні сайту треба враховувати кількість інформації, яку можна розмістити на сторінці, адже вам або якого-небудь копірайтеру потрібно буде працювати над оптимізованими статтями. Повірте, для постійного позитивного оновлення сайту потрібні великі обсяги вихідної інформації, адже унікальність тексту відіграє дуже велику роль для просування сторінки в рейтингу пошукових систем.

Комерція або унікальність тематики сайту?

Вибір тематики сайту також залежить від виду вашої діяльності. Безумовно, комерційні тематики залишаються найбільш прибутковими, однак конкуренція в цій області дуже висока для новачків. Ваша продукція так і не досягне покупця, адже більш великі сайти можуть собі дозволити набагато більші витрати на рекламу.

Вашою метою залишаються микронишевые тематики, де покупців може бути менше, однак це гарантована цільова аудиторія, яка вже готова витратити гроші на ваш товар.

Треба сказати, що важливим фактором добору вдалою тематики сайту також є ваші індивідуальні пізнання в тій чи іншій сфері. Статистика лише підтверджує, що сторінки, адмініструванням яких займаються професіонали в певній тематиці, користуються великим попитом. А з іншого боку сторінки, заповнені хаотичною і посередньою інформацією, практично нікому не цікаві.

Крім того, потрібно враховувати, що просування сайту може зайняти кілька місяців, тому тема, над якою ви працюєте, перш за все, повинна бути цікавою для вас. Іншими словами, реалізатор повинен бути ознайомлений з темою, а ще краще — якщо він володіє солідним запасом знань у цій сфері. Обравши такий варіант, ви безумовно будете на шляху до успіху.

Дізнатися кількість рекламодавців з певної теми можна дуже просто. Наприклад, ви захоплюєтеся командними видами спорту, тому хотіли б доносити до юзерів тільки свіжу інфу. Скористайтеся будь-якою пошуковою системою, щоб визначити число рекламодавців, які присутні в даній ніші.

Для цього потрібно всього лише ввести ключову фразу або слово в рядок пошуку, а наявність контекстної реклами (КР) з цієї теми стане для вас певним індикатором. У разі відсутності КР по введеному запиту ви можете зіткнутися з деякими проблемами реалізації бажаного проекту.

Все-таки для вибору тематики сайту, варто вивчити деяку інформацію, яка вже є в мережі. Використовуючи ключові запити, відвідайте хоча б топ 20 сайтів за результатами пошуку. Приділіть час кожному з проектів, щоб уважно вивчити їх позитивні і негативні особливості. Таким чином, виключивши будь-які недоробки, ви зможете зробити свій сайт більш популярним, крім того, безліч задіяних ідей можна використовувати в своїх інтересах. Намагайтеся підходити до справи з ентузіазмом, а в іншому випадку сподіватися на швидке «підняття» сайту не варто.

Як бачите, в нинішній час для створення якісного інтернет-ресурсу, який буде привертати увагу, потрібно враховувати масу нюансів. Але, ймовірно, головним аспектом все ж залишається популярність і продуманість тематики. Зваживши всі «за» і «проти», приділіть якомога більше часу оптимізації сайту, але підходите до вирішення цього питання з боку типового користувача. Поєднання всіх перерахованих вище методів підбору тематики для вашої нової інтернет-сторінки, безсумнівно, допоможе залучити велику