Зустрічалися з подібною ситуацією? Зараз розберемося як же розкрутити форум і бажано залишити їх на довгий час.

Чи справді ви хочете створити форум?

Для початку перед запуском та розкруткою самого сайтаи форуму, давайте відповімо собі на деякі питання.

  • Через що користувачі стануть залишатися на форумі?
  • Приваблює чи ваш сервіс користувачів вже зараз?
  • Як багато інших форумів такої ж тематики?
  • Ваш форум буде неповторною тематики?
  • Буде форум з’єднаний з самим веб-сервісом?

задавши самому собі пару подібних питань, ви прийдете до висновку, що сам форум може бути і не потрібен сайту і швидше за все Ви самі не готові до роботи над його розвитком і просуванням сайтав мережі. Але якщо ж це не так, спробуємо розбиратися…

Ось деякі правила:

Якщо ви нікого не кличете — будіть один;
Всегода, якщо вечірка погана гості підуть навіть не представившись (якщо проводити паралель — у нашому випадку не зареєструвавшись);
Якщо ви не будете тримати форум в чистоті (стежити за порядком), хулігани відіб’ють бажання спілкуватися і Ви користувачів ніколи не побачите.

З чого почати?

Посещаеммые форуми і темами, які будуть популярні і обговорювані завжди поєднані з цікавими і часто оновлюваним порталами. Тому, якщо на вашому сайті мало корисного матеріалу і вона скопійована з інших сайтів, то і відвідуваності форумчан на форум не буде. З цього випливає перед створенням форуму подбати про наповнення саме порталу матеріалом, який буде цікавий користувачам.

Починаємо скликати народ

Якщо Ви бажаєте залучити користувачів , Вам слід забратися в будинку і як можна краще укращать його, згодні? Це не означає, що слід робити дизайн для форуму ідеальним, але і попрацювати необхідно. Краще всього, звичайно, вибрати скін, дуже схожий на дизайн вашого сайту.

Починаємо вечірку

Перші 30 форумчан зададуть тон іншим І, звичайно ж, краще по можливості спростити саму реєстрацію нових користувачів. Ну поки ми не сиьно разкручені. Після того можна трохи ускладнити і посилити процес реєстрації (підтвердження через електронну пошту, який-небудь тест).

Не бійтеся оригінальничати

Коли Ваш форум почне рости і форучане почнуть все частіше заходити і більше залишають повідомлень, ви заемтите, що багато тем набагато популярніше інших. Це нормально і ми можемо «вичавити» з цих розділів набагато більше. Як приклад, якщо Ви замечате, що тема в якому-небудь розділі користується найбільшою популярністю, можна задуматися про відведення для неї окремого розділу для обговорення теми.

Робити подібним чином раджу тільки в тих випадках, якщо є впевненість, що це не залишить без уваги всі ці розділи.

Слідкуйте за своиими завсідниками

Заохочуйте найактивніших форумчан. Наприклад, особливо активним учасникам дозвольте стати модераторами в яких-небудь темах. Ця відповідальність і розуміння особливості змусить залишатися і залучати нових користувачів на ваш форум. Так само можна запропонувати створити на форумі і сайті популярні теми – і Вам буде користь і їм буде приємно.

Слідкуйте за порядком

Коли форум розростається, починаються неприємності. Хакерські атаки, спамерські атаки перетворять Вашу вечірку «не цікавою для відвідувачів, з-за цього краще переглянути і обдумати правила форуму спільно з іншими модераторами.

Розбирайтеся

Буває, що деякі користувачі починають вести себе, простіше кажучи, не зовсім за правилами. По відношенню до таких слід застосовувати бан ,якщо всі інші заходи не приводять до результатів.

Удачі в розкручуванні…