В WordPress 3.7 була додана функція автоматичного оновлення, тепер всі технічні оновлення та оновлення безпеки встановлюються у фоновому режимі.

За замовчуванням, процес оновлення відбувається, коли доступно мінорне оновлення (наприклад, з версії 3.7.0 до 3.7.1) і займає не більше 25 секунд. Команда розробників протестувала понад 111 тисяч сайтів, і жодних проблем виявлено не було. У вас не повинно виникнути збоїв.

Але у нас, розробників, не буває проміжних варіантів: код або працює, або ні. Відповідно, щодо збоїв, фразу «не повинно виникнути збоїв», що можна перевести як «збої будуть періодично зустрічатися».

Автоматичні оновлення ризиковані, в наступних випадках:

  • ви використовуєте велику кількість дубльованих плагінів і складні сторонні теми;
  • ви хочете мати повний контроль над оновленнями;
  • у вас слабкі нерви.

Чи виникнуть проблеми у вашого сайту?

Права доступу, мережеві з’єднання та інші аспекти вашого сайту можуть перестати функціонувати в нормальному режимі з-за оновлень.

Ви можете встановити плагін Background Update Tester, який допоможе виявити основні проблеми. Після включення, іконка Update Tester буде доступна в адміністративній панелі.

Вимкнення автоматичного оновлення

Команда розробників WordPress не зробила явної функції відключення автоматичного оновлення, але завжди є обхідні шляхи:

  • Використання контролю версій. Якщо WordPress виявить файли Subversion, Git, Mercurial або Bazaar в папці установки плагінів або будь-якої іншої батьківської директорії, то автоматичні оновлення будуть дезактивовані.
  • Ще один спосіб, це додати наступні рядки в файл wp-config.php, що знаходиться в кореневій папці WordPress:

define( ‘WP_AUTO_UPDATE_CORE’, ‘false’);

Дозвіл на автоматичне оновлення тільки мінорних версій

Автоматична установка мінорних оновлень включена за замовчуванням, тому додаткових рухів робити не потрібно. Однак можна явно задати це з допомогою опції WP_AUTO_UPDATE_CORE у файлі wp-config.php:

define( ‘WP_AUTO_UPDATE_CORE’, ‘minor’ );

Дозвіл всіх оновлень

Ви любите сміятися небезпеці в обличчя і грати в смертельні ігри? Тоді ви можете явно вирішити всі (як мінорні, так і мажорні) оновлення в автоматичному режимі:

define( ‘WP_AUTO_UPDATE_CORE’, true );

Після цього, вам більше не потрібно буде натискати на кнопку «Оновити зараз». Теоретично, ви просто будете входити в адміністративну панель, і займатися своїм сайтом, не думаючи про оновлення! Однак на практиці, подібної поведінки варто остерігатися.

Переклад статті «How to Configure Automatic Updates in WordPress» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.