Не так давно один із наших читачів задав питання: чи можна якось додати атрибут title меню WordPress? Цей атрибут відображає додаткову інформацію про заслання у вигляді текстової підказки, що з’являється при наведенні курсору. У даній статті ми покажемо, як додати атрибут title меню WordPress.

Навіщо потрібен Title меню?

title – це HTML-атрибут, який можна визначити для будь-якого елемента. Але найчастіше він використовується саме у посиланнях і зображеннях.

Даний атрибут відображає додаткову інформацію про посилання або картинці:

Як додати атрибут title до навігаційне меню WordPress

Браузери зазвичай відображають title при наведенні курсору миші. Це дозволяє користувачам побачити, куди веде посилання.

Деякі SEO-фахівці вважають title HTML атрибут марним, інші ж вірять, що цей атрибут вкрай корисний для SEO, так як він дозволяє надавати більше контенту.

Розробники WordPress видалили атрибут title з вікна додавання посилання у версії 4.2. Раз вже ми заговорили про це, то навчимося додавати title меню WordPress.

Додавання атрибута Title елементи навігаційного меню WordPress

Зайдіть в розділ Appearance=> Menus (Зовнішній вигляд=>Меню) і перейдіть на вкладку Screen Options (Параметри екрана), розташовану в правому верхньому кутку:

Як додати атрибут title до навігаційне меню WordPress

Там відкриється меню, в якому потрібно буде поставити галочку у властивості «Атрибут title».

Потім перегорніть сторінку і натисніть на будь-який елемент меню для його відкриття. В ньому ви побачите поле для атрибута title:

Як додати атрибут title до навігаційне меню WordPress

Тепер ви зможете додавати будь-який текст в атрибут title WordPress для всіх елементів навігаційного меню. Не забудьте натиснути на кнопку «Зберегти», щоб не втратити зміни.

Відкрийте сайт, наведіть курсор миші на посилання в навігаційному меню. Ви побачите текстову підказку:

Як додати атрибут title до навігаційне меню WordPress

За допомогою jQuery можна довести до розуму цей атрибут, додавши різних ефектів при наведенні курсору. Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розібратися в налаштуванні атрибута title меню WordPress.

Переклад статті «How to Add Title Attribute in WordPress Navigation Menus» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я