Скупий платить двічі

При купівлі посилань, а так само при обміні, будь SEO спеціаліст, особливо людина, зовсім недавно зайнявся SEO, повинен бути принаймні досить обережним. Використовуючи абсолютно прості поради в цій статті, Ви зможете уникнути помилок, які проти Вас можуть використовувати не зовсім порядні SEO майстра.

І так купівля або обмін посиланнями з сайтом, мають досить високий PR, безумовно, є колосальним засобом піднесення Вашого сайту в рейтингах, але це може працювати тільки в одному випадку, коли сайт, що пропонує Вам розмістити вашу посилання, дійсно володіє даними PR. Якщо ви вирішили покластися лише на зелену смугу лічильника PR, то можу Вас розчарувати, Вас можуть просто банально кинути. Незрозуміло?

І так розглянемо цю просту «чорну» SEO технологію, так звану «склейку». В принципі, Ви повинні розуміти, що використовувати її зовсім не складно і будь-непорядний SEO майстер спробує просто домогтися цього використовую банальне перенаправлення. Цей фальшивий PR, навряд чи Вам чимось допоможе, бо сайти такого роду не представляють ніякої цінності з точки зору SEO. У підсумку здобувши посилання з такого сайту – можете не сподіватися на підвищення видимості в ПС або підняття власного PR…на жаль, цього не станеться.

Все має свою ціну, і якщо Вам, наприклад, запропонували купити посилання з сайту з показником PR5 або ж з PR6 за низькою ціною, то в першу чергу варто перевірити, чи не має місце підробка PR.
Для початку перегляньте зворотні посилання на цей сайт — це зовсім не складно. Якщо на сайт з PR рівним 5 ведуть 100 або 120 посилань, більшість з яких виявиться з блогів, то ви можете бути впевнені — перед Вами сайт з «фальшивим» PR. Крім того, зовсім не зайвим буде спробувати подивитися на форумах відгуки про це SEO майстра.

Запевняю Вас, цей простий метод допоможе Вам уникнути помилок у ваших починаннях.