Використання електронної пошти для відправки вашим клієнтам великих файлів може викликати проблеми на обох сторонах. У цій статті наведено 10 відмінних інструментів, з допомогою яких все пройде гладко…

Епоха Інтернету можливо і з’єднала континенти і дозволила світу функціонувати цілодобово, але надсилання великих файлів по електронній пошті досі залишається тяжким випробуванням.

Однак немає необхідності витрачати величезну кількість грошей на вирішення цієї проблеми.

Безкоштовні інструменти, наведені нижче, допоможуть вам відправити великі файли клієнтам без клопоту з листами і розчарування через годин, витрачених на FTP з’єднання, а крім того, є навіть безкоштовні програми для iPhone та Android, що робить наше життя ще легше.

1. Infinit

Infinite заявляє швидкість в 23 рази більше, ніж у конкурентів

Основна відмітна особливість Infinit полягає в тому, що даний сервіс використовує технологію peer-to-peer мережі, а не хмарні сервера.

Французька команда з восьми дизайнерів і розробників, що стоїть за цим проектом, стверджує, що даний сервіс і більш безпечний, і до 23 разів швидше, ніж його конкуренти.

Також він простий у використанні, і не має обмежень на кількість файлів, які ви можете відправити, і їх розмір.

Якщо у вас або вашого адресата пропало підключення до Інтернету, сервіс просто припиняє передачу файлів до тих пір, поки з’єднання не відновиться – вам не доведеться починати все спочатку.

І якщо ви дійсно квапитеся, коли отримуєте мультимедійні файли, можна почати програвати їх до того, як файл буде відправлений повністю.

02. WeTransfer

WeTransfer спрощує відправлення великих файлів

WeTransfer це милий веб-сайт, який дозволяє вам відправляти великі файли до 2 Гб за одну передачу — так часто, як вам захочеться!

Таким чином, не виникне проблем з поштою в останній момент, коли у вас вичерпується запас безкоштовних передач. Ви можете відправляти великі файли по пошті чи взяти посилання для скачування з сайту – простіше нікуди.

03. itrnsfr

Відправляємо клієнтам великі файли за допомогою цих 10 безкоштовних інструментів

Передавайте великі файли кому завгодно і куди завгодно за допомогою itrnsfer

З itrnsfr ви можете відправляти файли розміром до 2 Гб хоч комусь, хоч куди. Абсолютно безкоштовно, для використання цього сервісу реєстрація не потрібна.

Крім того, сервіс дозволяє користувачеві передавати кілька файлів одночасно кільком адресатам. Як стверджує веб-сайт: безпечно і просто.

04. Sendspace

Відправляємо клієнтам великі файли за допомогою цих 10 безкоштовних інструментів

З додатком Sendspace ви можете відправляти великі файли на ходу

Запущений ще в 2005 році, сервіс Sendspace використовується для передачі файлів декілька мільйонів разів в тиждень. Кожен файл відстежується, так що якщо він загубиться в безодні Інтернету, Sendspace зробить все можливе, щоб знайти його для вас.

Крім того, нещодавно розробники сервісу запустили нову можливість drag and drop перетягування файлів, а також додаток Sendspace, завдяки якому ви зможете відправляти великі файли на ходу.

05. Dropsend

DropSend дозволяє безкоштовно відправляти великі файли

З допомогою DropSend ви можете відправляти великі файли розміром до 2 Гб, що робить його ідеальним для відправки файлів формату JPEG, PDF і MP3.

Швидкий, простий і безпечний у використанні сервіс – ви зможете відправляти всі важливі великі файли в мить ока. Не потрібно встановлювати ніяких додатків, і при цьому забезпечено безпеку з допомогою 256-бітного AES.

Якщо ви все ще не впевнені, що потрібно робити, DropSend створив зручний відео-підручник для будь-яких можливих потреб у передачі файлів за допомогою даного сервісу.

06. WikiSend

Відправляємо клієнтам великі файли за допомогою цих 10 безкоштовних інструментів

Для відправки великих файлів за допомогою WikiSend вам не потрібен обліковий запис

WikiSend – це безкоштовний сервіс обміну файлами, для використання якого вам не потрібно буде створювати аккаунт; ви просто завантажуєте файл, і вам надається унікальний URL для доступу до цього файлу.

Файли залишаються доступними для скачування протягом 7 днів. Кількість скачувань не обмежена.

Ви можете обмінюватися файлами розміром до 100 Мб. WIkiSend також забезпечує обмін файлами, захищений паролем, якщо ви зареєструєтеся.

07. Dropbox

Відправляємо клієнтам великі файли за допомогою цих 10 безкоштовних інструментів

Dropbox є найвідомішим способом відправки великих файлів

Dropbox це, можливо, самий відомий інструмент для обміну файлами, і ймовірно, ви виявите, що ваш клієнт вже встановив його і знає, як ним користуватися, а це завжди бонус.

Щоб користуватися Dropbox, ви повинні зареєструватися, однак реєстрація безкоштовна. Поряд з веб-додатком, є і додаток для десктопів, яке ви можете встановити і отримати доступ до файлів на вашому комп’ютері.

Використовувати Dropbox вигідно, так як немає обмеження строку зберігання завантажених файлів: ви можете зберігати файли так довго, як потрібно.

Плюс не обмежений розмір самих файлів, так що ви можете відправити своєму клієнту найбільше відео з котиками, не піклуючись про розмірі.

08. MediaFire

Відправляємо клієнтам великі файли за допомогою цих 10 безкоштовних інструментів

Надсилайте файли до 100 Мб за допомогою MediaFire

MediaFire – це веб-сайт з безкоштовною реєстрацією, який дозволяє обмінюватися файлами розміром до 100 Мб.

Є можливість отримати більший обсяг дискового простору для зберігання файлів (10 Гб надаються при безкоштовної реєстрації в системі) і проводити обмін файлами і папками без реклами.

Крім того, доступні настільні додатки для Windows, Linux і Apple, а також додатки для мобільних пристроїв: iPhone, iPad і Android.

09. Box

Відправляємо клієнтам великі файли за допомогою цих 10 безкоштовних інструментів

Відправляйте великі файли своїм клієнтам за допомогою Box

Наша наступна рекомендація безкоштовного інструменту для обміну великими файлами з клієнтами це сервіс Box.

Персональні облікові записи є безкоштовними, мають можливість зберігання до 5 Гб інформації і дозволяють вам обмінюватися файлами будь-якого розміру.

Також Box забезпечений корисної інтеграцією з Google Apps і Salesforce.

Комерційні акаунти доступні з безкоштовним пробним періодом, а також з додатковим бонусом у вигляді більшого місця для зберігання ваших файлів і більшим контролем над правами доступу користувачів з різними ролями.

Що по-справжньому виділяє Box з натовпу, так це користувачі, які мають комерційні акаунти: список клієнтів даного сервісу включає в себе всіх, починаючи від Procter & Gamble, закінчуючи Стендфордському університетом, і навіть Skype і LinkedIn.

10. Senduit

Senduit дозволяє встановити строк зберігання

Senduit надзвичайно простий у використанні: просто завантажте файл на веб-сайт, і вам буде надана приватна посилання для спільного використання файлів.

Сервіс має обмеження в 100 Мб для пересилаються файлів і дозволяє встановити строк зберігання від 30 хвилин до семи днів.

Переклад статті «Send large files to clients with these 10 free tools» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.