Після того як ви створили хороший контент, не можна просто опублікувати цей матеріал і чекати, що він почне працювати на вас. Доведеться перенаправити частину зусиль зі створення контенту на його просування, що дозволить істотно збільшити аудиторію. Просування Twitter можна по праву вважати одним з найбільш ефективних способів розповсюдження контенту, причому відразу з кількох причин.

  • Твіт не може включати в себе більше 140 символів;
  • Можна відзначити (@reply) кого-небудь з користувачів Twitter, навіть якщо вони не є вашими передплатниками;
  • Є безліч інструментів для поширення контенту.

В інтернеті можна знайти багато різних інструментів і способів просування контенту Twitter. Сьогодні я хочу поділитися з вами тими з них, які довели свою ефективність.

1. Твітів кілька разів одне і те ж

Швидше за все, ваша аудиторія Twitter складається з користувачів зі всього світу. Це означає, що вони не можуть бути онлайн одночасно. На своїй сторінці в Twitter можна протягом дня згадати одну і ту ж нову статтю кілька разів, причому зовсім необов’язково використовувати один і той же статус.

Нижче наведено простий приклад статусів:

  • Вчимося просувати контент у соціальних мережах (посилання);
  • ## способів провидіння контенту в соціальних мережах (посилання);
  • Як ви просуваєте свій контент у соціальних мережах? (посилання).

Таким чином, якщо хто-небудь побачить відразу навіть всі три ваші твіти, ви не вдарите в бруд обличчям. Крім цього у вас буде можливість визначити, який формат статусу найбільше привертає увагу. Такі інструменти як HootSuite і Buffer (або будь-який інший, в якому є функція планування твітів) допоможуть без особливих зусиль публікувати твіти на протязі всього дня. Приміром, Buffer пропонує зручну функцію відкладених твітів, яку можна використовувати при просуванні сайту Twitter.

Просто вкажіть час, в яке ви хочете публікувати свій контент в Twitter

Тут також передбачено аналітичні функції, які допоможуть визначити, в який час дня найкраще публікувати нові твіти, і який формат приносить найбільше ретвітів, переходів і лайків:

Вчимося просувати контент за допомогою Twitter

Аналітика продуктивності твітів

Якщо ви не знаєте, з якого часу почати публікацію, то можна безкоштовно скористатися Tweriod. Цей інструмент проаналізує ваш аккаунт в Twitter і покаже час, в яке найбільше ваших передплатників знаходяться онлайн. При цьому варто враховувати, що статистика вибудовується на основі їх власних публікацій.

2. Відзначаємо в контенті інших користувачів сторінки

У вас є можливість відповідати (@reply) кому завгодно в Twitter, тому це можна використовувати для згадки продуктів, людей, компаній або будь-сторінок, які зустрічаються у вашому контенті:

Вчимося просувати контент за допомогою Twitter

Згадавши когось у своєму твіті, ви з великою ймовірністю отримаєте ретвіт від цієї людини або компанії

Цей трюк просування через Twitter може призвести до значного збільшення аудиторії вашого контенту. Але я рекомендую відзначати справді тільки тих, про кого йдеться в вашій статті. Інакше ви можете заробити репутацію спамера.

Також це можна використовувати для розширення бізнес-контактів. Припустимо, що у вас є список потенційних клієнтів. Пізніше можна звертатися до цього списку як до шпаргалки, щоб не забути згадати потрібні контакти у твіті.

3. Твитчаты

Твитчаты – це обговорення в Twitter, пов’язані спільним хештегом. Наприклад, люди, охочі поспілкуватися на тему просування в пошукових системах, збираються щочетверга по хештегу #SERPchat. Якщо у вас є контент, пов’язаний з певною темою, то можна також взяти участь в обговоренні.

Так як твитчаты дуже динамічні, то я рекомендую використовувати TweetChat. Це безкоштовний додаток, що дозволяє без праці моніторити, припиняти і відновлювати участь у бесіді твитчате. Авторизуйтеся на сервісі за допомогою облікового запису Twitter і введіть вас зацікавив хештег:

Вчимося просувати контент за допомогою Twitter

Твитчаты можна використовувати для пошуку нової аудиторії, з якою можна поділитися своїми твітами

Суть твитчатов полягає в тому, щоб трохи вивчити їх, перш ніж вступати в дискусію. Так можна визначити, в який спосіб люди звертаються один до одного, якими темами діляться. Визначити сприятливий момент, щоб поділитися власним матеріалом і просунути свій Twitter аккаунт.

4. Відповідаємо на запитання за допомогою вмісту

Люди задають багато питань у Twitter. Так як у вас є можливість відповідати кому завгодно, то можна переглядати стрічки Twitter і вишукувати користувачів, задають питання, на які ви можете відповісти матеріалами з власного сайту.

Уявімо, що у вас є інфографіка, ілюструє різницю між ПК і Mac. Ви можете просканувати Twitter по цій темі, використовуючи відповідний формат запиту. Такий запит покаже всіх, хто задає питання або запитує думки у своїх передплатників:

Вчимося просувати контент за допомогою Twitter

Ваш відповідь з інфографікою може виявитися корисним користувачеві і при цьому ніхто не зможе викрити вас у спамі, так як чоловік сам питав ради. З більшою ймовірністю вас подякують і поділяться вашим відповіддю з фоловерами. Це підвищить ефективність просування в Twitter.

Найкраще стежити за запитами всередині Twitter за допомогою спеціального інструменту Hootsuite, який дозволяє швидко переглядати результати видачі за допомогою зручного і наочного інтерфейсу:

Вчимося просувати контент за допомогою Twitter

Hootsuite дозволяє створювати колонки, в яких відображаються результати пошукових запитів на основі використаних ключових слів

Так ви зможете знайти зацікавлену аудиторію практично для кожної вашої статті і будь-якого контенту. Просто вчіться працювати з пошуком по Twitter.

Переклад статті «Tools and Techniques for Promoting Blog Posts through Twitter» був підготовлений дружною командою проекту Сайтостроение від А до Я.