Електронна дошка оголошень – це ресурс, з можливістю розміщення публічного оголошення користувачем інтернету.

Створюючи сайт дошки оголошень необхідно враховувати, що цей сайт повинен мати рекламну спрямованість, а його основною функцією має стати продаж різних товарів і послуг.

Є кілька способів створення дошки оголошень на WordPress:

 • Використання на сайті спеціального плагіна дошки оголошень WordPress;
 • Використання спеціальних платних шаблонів, які значно полегшують завдання по створенню дошки оголошень.
 • Розглянемо можливість створення дошки оголошень використовуючи плагін Ads-WordPress. Цей плагін має широке коло застосування. Зокрема він може використовуватися як редактор новин, конструктор різноманітних каталогів і дощок оголошень.

  Плагін Ads-WordPress дозволяє створювати прямі публікації прямо з сайту, не використовуючи адміністративну панель WordPress. Форма для введення тексту оголошення, створена цим плагіном, знаходиться у відкритій частині сайту та доступ до неї не вимагає реєстрації на сайті.

  Плагін Ads-WordPress встановлюється стандартно (через панель адміністрування), після його активації, він з’являється окремою вкладкою на адмін панелі:

  Налаштування плагіна дозволяють створити жорсткі правила для публікації оголошень в спеціально відведених полях і категоріях.

  Так само можливо створити правила для заголовків, які повинні бути певної довжини, правила для завантаження зображень певних форматів і величини, вимагати обов’язкове заповнення полів з номером телефону і адреса електронної пошти.

  В цілях безпеки, вимагати перевірку користувачів у вигляді введення капчі:

  Варіанти створення дошки оголошень на wordpress

  Оголошення публікуються на сайті у вигляді стандартних записів WordPress, що дозволяє легко з ними працювати і після публікації.

  За допомогою плагіна Ads-WordPress можна змінити весь сайт або створити окремий автономний розділ дошки оголошень на WordPress. Докладний опис налаштувань і можливостей плагіна є на офіційному сайті.

  Великим плюсом плагіна Ads-WordPress є його постійна модернізація, якою займаються професійні розробники.

  Налаштувати плагін не складе особливих труднощів, досить зазначити, що цікавлять пункти, які повинні відображатися у формі оголошення.

  Після завантаження та установки плагіна, необхідно створити статичну сторінку, і в режимі HTML додати наступний текст:

  Варіанти створення дошки оголошень на wordpress

  По завершенні роботи форма для оголошень, реалізована на базі плагін Ads-WordPress, виглядає приблизно так:

  Варіанти створення дошки оголошень на wordpress

  Готове оголошення на сайті виглядає наступним чином:

  Варіанти створення дошки оголошень на wordpress

  Зверніть увагу, що для подальшого редагування оголошення буде необхідний ID і пароль, що генеруються після публікації.

  Ще один варіант створення дошки оголошень на WordPress полягає у використанні спеціальних шаблонів, розроблених для цих цілей:

  Варіанти створення дошки оголошень на wordpress

  Встановлюються вони стандартно (через панель адміністрування). Подібні шаблони мають різноманітні меню навігації, різні форми для реклами та анонсу товарів, а також забезпечують можливість пошуку по категоріях і словами.

  Шаблони мають безліч варіантів дизайнерських рішень необхідних для тієї чи іншої тематики, а також в архіві спеціалізованого шаблону найчастіше присутня wordpress плагін дошки оголошень.

  На закінчення варто відзначити, що для створення дошки оголошень на wordpress існує велика кількість спеціалізованих шаблонів і різних плагінів.

  Вибір підходу для реалізації подібного роду проекту багато в чому залежить від рівня майстерності конкретного виконавця.

  Удачі Вам!